2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 152 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2725506 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

böyle transfer bekliyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha kimseyi kiralamadık mı  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

bu arada sabah attığım gibi bahçeşehir ile anlaştık yüksek ihtimal vodafone ile anlaşamamız tl teklif etmişler.

Forma da böyle gözükecek.

Çevrimiçi Necmi

Bunu yapması şart değil. Bu ofansif oyun kuruculuk. Temelde -Soğukkanlılık, -Konsantrasyon -Pas kalitesi (ayağı düzgün dediğimiz şey) özellikleri iyi olması. Bunların yanında vizyonu ve pozisyon bilgisi de yeterli olmalı. Bu özelliklere sahip bir oyuncu kendi üzerine veya takım arkadaşlarının üzerine rakip hücumcular baskı yaparken sakin ve hızlı bir şekilde en iyi pas opsiyonunu görüp topu oraya ulaştırır.

Sakin olması için soğukkanlı olması
Hızlı olması için Konsantrasyonu yüksek ve vizyonu iyi olması
en iyi pas opsiyonunu görebilmesi için vizyonu iyi olması
Topu oraya ulaştırabilmesi için ise pas kalitesi yüksek olması gerek.
ya anlamak istemediğin konu bu zaten elbette üst seviyede oynayan bir oyuncunun pas kalitesinin iyi olması gerekiyor
ama iyi pas kalitesi olan bir oyuncu oyun kuruyor demek değildir oyun kurmak bambaşka bir konu bu iş verdiği düzgün tek paslarla olmaz
vidanı hatalarını videolarla dizmişsin dünyanın en iyi stoperi içinde böyle videolar yaparsın
herkesin sıfır hataylamı oynadığını düşünüyorsun. oyun kurmak bambaşka birşey bunun için aranan özellikler bir stoperde olmaz olursa zaten onu stoper olarak oynatan hoca eşektir
elinde oyun kurma özelliği yüksek oyuncu olacak onu stoper yapacağım.
evet oyun kurma özelliği olan oyuncu çok hızlı olacak hızlı düşünecek soğukkanlı olacak verkaç yapabilecek driplink özelliği olacak alan boşaltabilecek
oyunu iyi okuyacak ve yönlendirecek her zaman bulunduğu nokta oyunu yönlendirebileceği alanlar olacak saklanmayacak herkesin pas opsiyonu olabilecek
zorunlu olduğunda stopere pas verirsin ama hiç bir zaman stoper bir pas opsiyonu değildir. oyun kurmak topa sürekli sahip olmayı topu saklayabilmeyi
rakibi topla geçmeyi gerektirir stoper bunu yaparsa on kere doğru yapsın bir hata yapsın gol yeriz o nedenle stoper böyle bir riske girmez
görevi oyun kurmak değil topu ceza sahasından uzak tutmaktır. elbette stoper savunmada oyunun şeklini belirleyen kişidir savunma kurgusunu belirler ama bunun adı oyun kurmak değil
çok iyi pas atan bir stoper oyunu iyi kuruyor olmaz sadece çok iyi pas veriyor olur.

Çevrimiçi levitate

bu arada sabah attığım gibi bahçeşehir ile anlaştık yüksek ihtimal vodafone ile anlaşamamız tl teklif etmişler.

Forma da böyle gözükecek.

sanki dünyada sponsor kalmadı bu heriflerle anlaşıyoruz te allahım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

niye ?

Çevrimiçi Necmi

Abi bu ismael nasıl bir iz bırakmış sende  :lol:
ismail bende iz bırakmadı ismail gitsin caner gelsin diyenlere tepkim o zaman caner geleceğine ismail kalsın dediğimde
ismaili beğeniyor oldum. ama benim için her zaman söylediğim caner ismailden daha iyi bek olduğu ve ikisininde Beşiktaşın as beki olamayacağıydı ama yedek olarak kalacaksa daha ucuza tutabileceğin ismail yeterli diyordum. ismailinde ara ara saçma sapan işleri oluyordu bazen oyuncu olmaktan taraftar olmaya geçip oyunu bizim gibi seyrediyordu
bunlara eyvallah ama bunu canerde yapıyor en azından ismail canerden daha hızlı canere göre çok daha iyi top sürebilen
bek olarakta canerden bir tık fazla bir oyuncuydu. ve en önemlisi savunmada caner kadar riskli bir oyuncu değildi.
ben caner olacağına ismail olsun dedikçe millet ismail çok iyi bir oyuncu dedim sandı. mesela ben olacağıma caner olsun
desem bu seferde caneri çok iyi oyuncu ilan etmiş olacağım bu caneri iyi yapmaz sadece benden daha iyi yapar.
tepkim o zaman Beşiktaşa caneri layık görenlereydi. elinde süper oyuncu yok elbet ama canerden daha iyisi var
ne diye caneri alalım diye tutturdular anlamadım o gün tutturanlar bugün caner gitsin diye konuşuyor
şu anda en fazla sol bek isteyenlerde onlar. o zaman yanlış yapıyorsunuz elimizde ismail var canere gerek yok dediğimde gülüyorlardı
canerle ismaili bir tutuyormuşum şimdi neden çıkıp elimizde caner var sol beke ihtiyacımız yok demiyorlar.
burda kıyamet kopuyordu caneri alalım diye o zaman söylemişdim alnsın isterim o zaman görürsünüz canerin ne olduğunu diye
hepinizin pişman oluşunu izleyeceğim demişdim şimdi izliyorum onlara göre ülkenin en iyi sol beki canerdi.
mesela çağrıyı unutmuyorum bana ne caner güzellemeleri yapıp benimle dalga geçiyordu caner bek falan değil dediğimde
kaçtı kaçmasa burda odunla kafasına kafasına vururdum şimdi anca whatsapp da vurabiliyorum :D
ha eskiden bana karşı felaket Şenol hocayı savunuyordu sonra bir senedir R yaptı. :D

Çevrimdışı Liquidator

Kulüp mali yönden ciddi sıkıntıda. Transfer görüşmeleri komik rakamlar üzerine oluyor. Bu da kulüplerin işine gelmiyor. Takip etmeye devam ediyoruz.

Via, Murat Özen.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Necmi

bencede niye?
önemli olan en iyi parayı verenle anlaşmak değilmi?
mesela ben asla ülker reklamı olan bir forma almadım ama bu benim kişisel düşüncem hiç bir zaman kulüp neden anlaştı demedim en iyi parayı verenle anlaşır
birde her hıyar sallayana tuzlukla koşmayın bakalım doğrumu
yorum olabilir ama ihtimale karşı olur sanki kesin anlaşmışız gibide yorum yapılmaz

Çevrimiçi levitate

niye ?
bencede niye?
önemli olan en iyi parayı verenle anlaşmak değilmi?
mesela ben asla ülker reklamı olan bir forma almadım ama bu benim kişisel düşüncem hiç bir zaman kulüp neden anlaştı demedim en iyi parayı verenle anlaşır
birde her hıyar sallayana tuzlukla koşmayın bakalım doğrumu
yorum olabilir ama ihtimale karşı olur sanki kesin anlaşmışız gibide yorum yapılmaz
para amaçlı değil, kolejin sahibi ya yönetici ya da kulüp üyesi gibi bişey ondan aldılar beeence

şimdi diyeceksiniz "adam kulübüne sahip çıktı" vs. diye, madem çok seviyordu kulübünü basket takımlarını birleştirmeye izin verseydi? şuan belki daha iyi durumda olabilirdik

benim hoşuma gitmedi formadada hoş durmuyor kocaman logo
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

para amaçlı değil, kolejin sahibi ya yönetici ya da kulüp üyesi gibi bişey ondan aldılar beeence

şimdi diyeceksiniz "adam kulübüne sahip çıktı" vs. diye, madem çok seviyordu kulübünü basket takımlarını birleştirmeye izin verseydi? şuan belki daha iyi durumda olabilirdik

benim hoşuma gitmedi formadada hoş durmuyor kocaman logo

Ee madem biliyorsun Beşiktaş'lı olduklarını neden "sanki dünyada sponsor kalmadı bu heriflerle anlaşıyoruz te allahım" diyon ?

Haybeye para vermek zorunda mı adam birleşmek zorunda mı yada  "kagawa transferi için 750 bin € verdi".Şimdi sponsor olmak istiyor.

Şu en son söylediğini "formada hoş durmuyor kocaman logo vs" başta söylesen hiç bir sıkıntı yok.
[ Son Düzenleme: 02 Temmuz 2019, 17:54:51 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Arthur Dayne

ismail bende iz bırakmadı ismail gitsin caner gelsin diyenlere tepkim o zaman caner geleceğine ismail kalsın dediğimde
ismaili beğeniyor oldum. ama benim için her zaman söylediğim caner ismailden daha iyi bek olduğu ve ikisininde Beşiktaşın as beki olamayacağıydı ama yedek olarak kalacaksa daha ucuza tutabileceğin ismail yeterli diyordum. ismailinde ara ara saçma sapan işleri oluyordu bazen oyuncu olmaktan taraftar olmaya geçip oyunu bizim gibi seyrediyordu
bunlara eyvallah ama bunu canerde yapıyor en azından ismail canerden daha hızlı canere göre çok daha iyi top sürebilen
bek olarakta canerden bir tık fazla bir oyuncuydu. ve en önemlisi savunmada caner kadar riskli bir oyuncu değildi.
ben caner olacağına ismail olsun dedikçe millet ismail çok iyi bir oyuncu dedim sandı. mesela ben olacağıma caner olsun
desem bu seferde caneri çok iyi oyuncu ilan etmiş olacağım bu caneri iyi yapmaz sadece benden daha iyi yapar.
tepkim o zaman Beşiktaşa caneri layık görenlereydi. elinde süper oyuncu yok elbet ama canerden daha iyisi var
ne diye caneri alalım diye tutturdular anlamadım o gün tutturanlar bugün caner gitsin diye konuşuyor
şu anda en fazla sol bek isteyenlerde onlar. o zaman yanlış yapıyorsunuz elimizde ismail var canere gerek yok dediğimde gülüyorlardı
canerle ismaili bir tutuyormuşum şimdi neden çıkıp elimizde caner var sol beke ihtiyacımız yok demiyorlar.
burda kıyamet kopuyordu caneri alalım diye o zaman söylemişdim alnsın isterim o zaman görürsünüz canerin ne olduğunu diye
hepinizin pişman oluşunu izleyeceğim demişdim şimdi izliyorum onlara göre ülkenin en iyi sol beki canerdi.
mesela çağrıyı unutmuyorum bana ne caner güzellemeleri yapıp benimle dalga geçiyordu caner bek falan değil dediğimde
kaçtı kaçmasa burda odunla kafasına kafasına vururdum şimdi anca whatsapp da vurabiliyorum :D
ha eskiden bana karşı felaket Şenol hocayı savunuyordu sonra bir senedir R yaptı. :D
Çağrı abi neden gitti peki?Atalay ile beraber en çok onun yorumlarını beğeniyordum.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Vodafone ile ipler koptu gibi, yanliz yeni formalar bahcesehir koleji ile anlaşmadan ciksa cok iyi olur. Bu sekilde forma nekadar güzel olursa olsun, o yazi ve logo ile cok kötü gözükecek gibime geliyor. cola turka'dan sonra yine sırf sponsor nedeniyle forma almicam eger öyle olursa
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

İşte wyscout "oyun kurmak" derken videodaki aksiyonlardan bahsediyor. Ben de bundan bahsediyorum. Yani aynı kavramı kullanıp farklı şeylerden bahsediyoruz.  :) Bu yüzden kavrama takılma dedim zaten.

Altını çizdiğim cümlede şöyle bir mantık hatası var. Pas vermek kavramını ele alalım. Eğer pas vermek topu takım arkadaşına atmaksa dünyadaki tüm oyuncular çok iyi pas atıyor. Böyle bir şey diyebilir miyiz? Oyun kurma kavramını sen yüksek bir kavram olarak algıladığın için bu sorun ortaya çıkıyor. Oyun kurma çok temel bir kavram, tıpkı pas vermek gibi. Herkes pas verir, ama herkes iyi pas veremez. Herkes oyun kurar ama herkes iyi oyun kuramaz. Wyscout topu ileri hatta bazen yana doğru atılan pasları oyun kurma olarak değerlendiriyor. Sen stoperlerin birbirleri arasında veya ortasahayla arasında yaptığı paslaşmaları küçümsüyorsun. Bu bir hata. Elbette dakikalarca bu şekilde paslaşmaktan bahsetmiyorum. Bunu tüm büyük avrupa kulüpleri yapıyor. Rakibi üstüne çekip pas kanalı açmak için orta yuvarlağın gerisinde ve üstünde paslaşırsın. Aksi halde topun diğer tarafında 11 oyuncu varken hücum etmek zorlaşır, pas kanalı bulamazsın. Savunma oyuncuları daima en iyi pas opsiyonunu kullanmakla yükümlüdür. Rakip hücumcuların konumunu kesintisiz bir şekilde kontrol etmeli ve onların her adımına bir adımla cevap vermelidir. Alanını terk edip pres yapan hücum oyuncusunun yarattığı boşluğu tüm savunma oyuncuları ve ortasaha doğru değerlendirip anlamlı pas kanalları oluşturarak topu ileriye taşımalı ve rakip hücum oyuncularını topun gerisinde bırakmalı.

Yani oyun kurma ortasahada başlar diye bir şeye katılamam. Yaratıcı oyun kurma, Ofansif oyun kurma, anahtar pas girişimleri vs. ortasaha da başlar. (genellikle) Basit anlamda oyun savunmadan kurulur. Ama bu basit işi yapmak göründüğü kadar basit değil her zaman.
ben pas alışverişini küçümsemiyorum bunu nerden çıkardın
ben bu paslaşmaların oyun kurmak olmadığını söylüyorum oyun kuruculuk bir takımın en temel vasfıdır
yoksa oyun içinde anlık gelişen olayların adı oyun kurmak olmaz. bu bir sistemdir takımın genlerine işler
onun dışında kaleci bile elbet oyun kurar an an stoperde kurar liberoda kurar bek bile kurar ama bu bir sistem nedeniyle değil gelişen anlarla alakalıdır
sistemini stoperde oyun kurarak yapmazsın. seninle anlaşamadığımız durum bu.
yoksa her maçda stoperlerin elbet oyunu yönlendirdiğine şahit olursun
takımlarda oyunun bir kalbi vardır bu libero olabilir sekizde olabili yada on numara takımın kalbidir
bütün oyun onun üzerinden kurulur an stoper üzerinden kurulmaz bir kere stoper mevkisi iki kişilik mevkidir
oynu kuracak oyuncunun merkeze hükmetmesi gerekir bunu yapamazsan çarpık bir sistem olur bizim yaptığımız gibi  biz oyunun merkezini sağ açık yaptık quaresma üzerinden oynadık
sonucunu gördük. oyun kurmak senin sisteminin ne olacağını belirler stoperle yada liberoyla oyun kurarsan alacağın şey kontratak futbolu olur
oynanmayacak bir şey değil ama rüzgar gibi kanatların ve forvetinin olması lazım ve savunma ağırlıklı orta saha lazım.
yoksa herkes kendi çapında oyun kuruyor zaten senin anladığın şekilde ben bir sistemden bahsediyorum takım olmadan
bütün takıma hükmedebilmeden bahsediyorum. oyunu bütün takım kurar oyun kurucu bunu yönlendirir sadece
bunu savunma oyuncusu yapamaz oyun kurmak hücumuda yönlendirmek demektir bunu stoper nasıl yapacak
kısa süreli elbet yapar ama maçlar boyunca bunu bekleyebilirmisin topu kazanmak ve ileriye doğru şekilde göndermek oyun kurmak değildir sadece savunmayı doğru şekilde yapmaktır.

Çevrimdışı mrred

Ticarette kural 1
Alıcıysan paralı olduğunu belli etmeyeceksin
Satıcı isen paraya ihtiyacın olduğunu belli etmeyeceksin.

Bizim ergen tayfa yönetime yine twitterda sallamaya başlamış.Bu ergen tayfa Gs 'ye önce tudor sonra diagne kazıklarını attırdı. Yönetim ne yaptığını biliyor merak etmeyin. Hatta kuvvetle ihtimal bile bile kulüpte hiç para yok algısı bile yapıyorlar
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Ee madem biliyorsun Beşiktaş'lı olduklarını neden "sanki dünyada sponsor kalmadı bu heriflerle anlaşıyoruz te allahım" diyon ?

Haybeye para vermek zorunda mı adam birleşmek zorunda mı yada  "kagawa transferi için 750 bin € verdi".Şimdi sponsor olmak istiyor.

Şu en son söylediğini "formada hoş durmuyor kocaman logo vs" başta söylesen hiç bir sıkıntı yok.

tamam işte bende diyorum ki beşiktaş'a olan sevgilerinden sponsor olmuyorlar var bişeyler

ve evet o başarısız takıma para akıtacağına birleşecek ve şu dönemde para verecek. herkesin yöneticisi ortaya bişey koyuyor, bizimkiler sömürme ve tatil peşinde hrrrrr

Çevrimiçi Necmi

ha birde stoper orta sahayla paslaşınca oyun kurmuş olmuyor aslında o oyunu kuran orta saha oluyor
oyunu orta saha yönlendiriyor stoper sadece yardımcı oluyor. orta sahanın görevi budur zaten an gelir stoperle yapar bazen
beklerle bazende kanatlarla orta saha kanatla paslaşınca kanatı oyunu kurmuş oluyor orda saç ayağı merkez orta sahadır.
mesela bir pozisyonda ljajic merkezde oynuyor stoperlerle ileri geri paslaşıyor sonra topu birden canere veriyorlar canerde ileri orta açıyor
şimdi caner ileri isabetli orta açınca oyunmu kurmuş oluyor :alala:

Çevrimdışı 38life

ya anlamak istemediğin konu bu zaten elbette üst seviyede oynayan bir oyuncunun pas kalitesinin iyi olması gerekiyor
ama iyi pas kalitesi olan bir oyuncu oyun kuruyor demek değildir oyun kurmak bambaşka bir konu bu iş verdiği düzgün tek paslarla olmaz
vidanı hatalarını videolarla dizmişsin dünyanın en iyi stoperi içinde böyle videolar yaparsın
herkesin sıfır hataylamı oynadığını düşünüyorsun. oyun kurmak bambaşka birşey bunun için aranan özellikler bir stoperde olmaz olursa zaten onu stoper olarak oynatan hoca eşektir
elinde oyun kurma özelliği yüksek oyuncu olacak onu stoper yapacağım.
evet oyun kurma özelliği olan oyuncu çok hızlı olacak hızlı düşünecek soğukkanlı olacak verkaç yapabilecek driplink özelliği olacak alan boşaltabilecek
oyunu iyi okuyacak ve yönlendirecek her zaman bulunduğu nokta oyunu yönlendirebileceği alanlar olacak saklanmayacak herkesin pas opsiyonu olabilecek
zorunlu olduğunda stopere pas verirsin ama hiç bir zaman stoper bir pas opsiyonu değildir. oyun kurmak topa sürekli sahip olmayı topu saklayabilmeyi
rakibi topla geçmeyi gerektirir stoper bunu yaparsa on kere doğru yapsın bir hata yapsın gol yeriz o nedenle stoper böyle bir riske girmez
görevi oyun kurmak değil topu ceza sahasından uzak tutmaktır. elbette stoper savunmada oyunun şeklini belirleyen kişidir savunma kurgusunu belirler ama bunun adı oyun kurmak değil
çok iyi pas atan bir stoper oyunu iyi kuruyor olmaz sadece çok iyi pas veriyor olur.

Hala aynı yerdesin. Oyun kurmak o değil... Hele ki topu saklamak, topla adam geçmek falan oyun kurmayla hiçbir alakası yok.

Attığım giflerde konu Vida değil. Futbolcuya değil pozisyona odaklan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Ticarette kural 1

Bizim ergen tayfa yönetime yine twitterda sallamaya başlamış.Bu ergen tayfa Gs 'ye önce tudor sonra diagne kazıklarını attırdı. Yönetim ne yaptığını biliyor merak etmeyin. Hatta kuvvetle ihtimal bile bile kulüpte hiç para yok algısı bile yapıyorlar

hangi para ?

adem ljajici bile 30 taksitle aldık.

para olmadığı için çalışan sayısı düşürüldü ve işten çıkarıldı bjktv kapandı.

Para veremediğimiz için bir sürü ihtar çekti oyuncular.

kendimizi kandırmayalım.

Haa para varken de bir şey değişmiyordu orası gerçek parayı love,negredo gibi oyunculara gömüyorduk.Kar elde edicez ucuza alıcaz diye ligler başladıktan 2 hafta sonra geliyordu kamp yemiyordu ilk yarı çöpe gidiyordu yine aynı senaryo kaldığı yerden devam edecek gibi duruyor.

Diğer takımlarda borç içinde biri tv de dileniyor öteki de dileniyor ama bir şekil de alıyorlar.
[ Son Düzenleme: 02 Temmuz 2019, 18:08:42 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ticarette kural 1

Belki de. Ama atladığın bir şey var oyuncuda satacağız. Ticaretteki kurallardan biri de karşıdaki eğer zor durumdaysa paralı olduğu belli değilse nede olsa satmak zorunda gibi bir imaj yaratıyorsun ve oyuncunun değerini de düşürüyorsun. Öyle kural yoksa da şuan ben uydurdum  :lol: :lol: İşin şakası bi yana, belki de biz fazla gaza geliyoruz taraftar olarak. Ama şu da gerçek transferler ne kadar gecikirse ilk haftalar bizim puan kaybetme ihtimalimiz artar.

Çevrimdışı mrred

Bu öyle bir denge ki iki ucu pis bir değnek

Şimdi kulüp önce oyuncu satsa ve kasaya biraz para girse oyuncu almak istediğimizde satıcı kulüpler bunu bildikleri için ona göre fiyat vercekler ve asla indirim yapmayacaklar.
Kulüp önce oyuncu alsa bu sefer de elden çıkarmak istediğimiz oyunculara talip olan kulüpler bunlar oyucu aldı paraya ihtiyaçları var. Hatta satın aldıkları bölgelerde oyuncu fazlalığı var biz bu oyuncuyu bedavaya alırız diye düşünürler.
Bu dengeyi iyi tutturmak lazım. Sıralama bence şu şekilde olmalı , öncelikle mevkisel olarak fazlalık olmayan bölgelere transfer yapmamız gerekiyor daha sonra Almanya'da yetişen genç ucuz oyunculara yönelmeliyiz en son ağır toplara girmemiz gerekiyor. Birinci ve ikinci öncelikler olduktan sonra da oyuncu satmamız gerek ağır toplara girmeden önce mutlaka oyuncu satmalıyız.
The great gig in the sky

tamam işte bende diyorum ki beşiktaş'a olan sevgilerinden sponsor olmuyorlar var bişeyler

ve evet o başarısız takıma para akıtacağına birleşecek ve şu dönemde para verecek. herkesin yöneticisi ortaya bişey koyuyor, bizimkiler sömürme ve tatil peşinde hrrrrr

elinde bir kanı yokken haybeye işkembeden neden sallıyorsun ? Varmı bir şeyler olduğuna dair kanıtın."Hiç bir şey olmasa bile kesin bir şeyler oldu" diyenler gibisin.

Mecbur mu adam.Bu adam elinden geleni yardımı yapıyor yine diyorum 750 bin € verdi kagawa transferinde iyi kötü sponsor olmaya çalışıyor sen hiç yardımı olmayan Beşiktaşlı zengin iş adamlarına çat.Bu adamın yapabileceği yardım belli.

Çevrimdışı mrred

Belki de. Ama atladığın bir şey var oyuncuda satacağız. Ticaretteki kurallardan biri de karşıdaki eğer zor durumdaysa paralı olduğu belli değilse nede olsa satmak zorunda gibi bir imaj yaratıyorsun ve oyuncunun değerini de düşürüyorsun. Öyle kural yoksa da şuan ben uydurdum  :lol: :lol: İşin şakası bi yana, belki de biz fazla gaza geliyoruz taraftar olarak. Ama şu da gerçek transferler ne kadar gecikirse ilk haftalar bizim puan kaybetme ihtimalimiz artar.
Lens ve q7 yi satamayız o hayal olur. O kontratları bizden başka hiçbir kulüp vermez. Medeli satabiliriz copa americada iyi oynuyor. Vidayı satamayız kontratı çok yüksek. Dorukhan ve güveni satabiliriz ama çok para vermezler. Bu durumda Lens Q7 ve medel satmak zorundayız. Ben medel için bonservis alabilceğimizi düşünüyorum Lens belki kiralık gidebilir. Q7 ise alacakları karşılığı serbest bırakılabilir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

bahçeşehir üniversitesinin forma reklamı vererek nasıl bir sömürü yaptığını bana anlatabilirmisin
adamlar eğitim sökterinde sen çocuğun olsa Beşiktaş forma sponsoru diye onlaramı gidersin böyle bir avantajı varsa
bu iyi değil kötü demektir Bu seferde Beşiktaş dışındakileri kaybedersin.
elbette sponsor olacak olan firmanın ana amacı marka tanınırlığını arttırmak olur ama bunuda sadece Beşiktaş üzerinden yapmaz bu ters teper
gider colanın ülkerin yaptığı gibi her formaya ismini koyar.
para veren biri nasıl sömürücü olabiliyor bir türlü anlamıyorum. adam çıkarıp para veriyor karşılığını alabilirmi alamazmı belli değil
belki faydası olur olrsa helali hoş olsun amaç bu zaten ama riski daha fazla bunu kolay kolay çok global bir firma değilsen
riske girip yapamazsın. bundan vodafone beko zarar etmez ama bahçeşehir gibi bir firmanın zarar görme ihtimali çok daha yüksektir
renklilerin seçeneği çoksa bahçeşehir bu nedenle elenir boğaziçi olsa etkilenmez ama

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, toplantı sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Orman'ın yaptığı açıklamalar:

"Yayıncı kuruluş yöneticileri ile bizim çok iyi ilişkilerimiz var. Bütün kulüpler de ilişkilerini gayet iyi götürmeye çalışıyor. Türk futbolunun yukarılara götürülebilmesi için marka değeri ile ilgili çalışmalar yapılması gerekli. Daha çok ürünün pazarlanması ve partlatılması gerek. Bunlar bir tek beINSPORTS ile değil, kulüplerin de işlerin içinde olmasıyla gerçekleşir. Digitürk'ün de Türkiye'de yapmış olduğu yatırımlara bizim de katkı sunmamız lazım. Bunları konuştuk. Gayet iyi geçti" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com