Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Özgür Gültekin, Samet Demir, Mehmet57, Gökhan Kurt, Serdar3444, Samet Ç, uğur07, levitate, Ravenman, eryigitcaner, Sefa Kara ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1710228 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Talisca1903

alphonso davies maçın içine etti

Çevrimdışı Nazım Ar

Hollanda da ayrı kıl Weghorst u oynatmıyor.

Çevrimdışı goktasoktay

Hollanda da ayrı kıl Weghorst u oynatmıyor.
Beter olsunlar. Rezalet top oynuyorlar. Wegoyu oyuna aldı, ayağına top değmeden maç bitti. Adama top bile atamadılar.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atibanin kaybettigi toplar yüzünden mac bu hale geldi. Kanada ilk 20 dakika hirvatlara top göstermedi, sonra orta saha cöktü.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Talisca1903

Aboubakara bak ne gol attı yine resmen imza golü oldu 3-5 hesabı yaptık şu adama

Çevrimiçi murat

Aboubakara bak ne gol attı yine resmen imza golü oldu 3-5 hesabı yaptık şu adama
3-5 hesabı yapmadık.zamnında doğru gibi görünen sözleşme aslında başarısız bir sözleşmeymiş.futbolcu da parasına baktı.

Çevrimdışı COB

3-5 hesabı yapmadık.zamnında doğru gibi görünen sözleşme aslında başarısız bir sözleşmeymiş.futbolcu da parasına baktı.

Sayesinde şampiyonluk neredeyse elimizden kaçıyordu. Şampiyonluk yolunda para konuşmak yerine şampiyon yapıp o parayı hakkıyla isteyebilirdi, o ise takımı hiçe sayarak, başarımızı tehlikeye atarak nasıl bir karakter olduğunu gösterdi. Çabuk unutuyoruz.

Çevrimiçi murat

Sayesinde şampiyonluk neredeyse elimizden kaçıyordu. Şampiyonluk yolunda para konuşmak yerine şampiyon yapıp o parayı hakkıyla isteyebilirdi, o ise takımı hiçe sayarak, başarımızı tehlikeye atarak nasıl bir karakter olduğunu gösterdi. Çabuk unutuyoruz.
ben abubakar haklı demedim ki?sözleşmeyi kabul etmişsen oynamalısın ama  para tatlı geldi ve takımı sattı.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adam atıyor. Helal olsun

Çevrimiçi levitate

weghorsta bak sen :D

kesin alamıycaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

ulan ww b@kunu çıkardın ha!
gel burada at ne atacaksan

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

bu maçtan sonra caner yarın tesislere iner
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Yer cücesi Messi artistlk yapmış maç sonu Krala adamın sağ bacağı kadar boyun akıllı ol :s20:

Çevrimdışı Talisca1903

saiss dünya kupasından sonra 1 ay oynamaz şu anda sakat sakat sekerek oynuyor

Çevrimdışı Talisca1903

bruno fernandes ne çirkef futbolcuymuşsun sen

Çevrimdışı Talisca1903

ersin olsaydı Abdülkadirin şutunu tertemiz yemişti

Çevrimdışı murat baltacı

(Hakaret Yasak)₅ Sivas'ın tertemiz golünü yediler böyle birşey yok
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

(Hakaret Yasak)₅ Sivas'ın tertemiz golünü yediler böyle birşey yok
Bizde bu tür oyunları göre göre Ismael hocayı yedik. Yeni hoca getirdik.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı murat baltacı

Çok şaibeli maç ilk yarı boye kırmızı vermedi ikinci yarıda nizami golü iptal etti Erkan özdamar şu gs nin lider olması başka hiçbir ligde mümkün değil
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi gokhans

Şenol Güneş lobisinin paralı askerleri hıncahınç savunmaya geçicek şimdi. Demeyeydin keşke öyle.. Sonuçta hakem ve federasyonuda yeniceksin tüm sorumluluk hocada.. Sivaslılar az biraz futbol biliyorsa Rıza'yı sorumlu tutar..... "ironidir"
[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2022, 19:30:10 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı murat baltacı

Şenol Güneş lobisinin paralı askerleri hıncahınç savunmaya geçicek şimdi. Demeyeydin keşke öyle.. Sonuçta hakem ve federasyonuda yeniceksin tüm sorumluluk hocada.. Sivaslılar az biraz futbol biliyorsa Rıza'yı sorumlu tutar.....
Mesele hoca meselesi değil ki adamlar lobiyle algıyla işi götürüyorlar valerin kendi ipini çekti
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Şu yatabare Sivas için safi zarar ofsayttan çıktığı yok gelen toplarida harcıyor ne hikmetse her Beşiktaş maçında golü var adamın şaka gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş lobisinin paralı askerleri hıncahınç savunmaya geçicek şimdi. Demeyeydin keşke öyle.. Sonuçta hakem ve federasyonuda yeniceksin tüm sorumluluk hocada.. Sivaslılar az biraz futbol biliyorsa Rıza'yı sorumlu tutar.....
VI varken ben hakemi söylüyorum, kadroyu söylüyordum herkes hoca yetersiz diyordu.

Şenol hoca gelince bir anda kadro yetersiz oldu. Yakın zamanda hakem hatalarınıda görmeye başlarlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...