Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762042 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Necmi

3 aydır fb görüştü indirim yaptırdı gitti ts aldı adami.
Bu fenerliler daha ne yaşayacak acaba???
dört maçta 13 gol attılar forvete ihtiyaçları yokki 🙄

Çevrimiçi murat

Fenerin kadrosu kalesinden forvetine bizim salih uçanın bir tık altı yarım tık üstü.lampiyon olmak istiyorsan takımın en az yarısı liginin en iyisi olmak zorunda.kadroları o kadar şişkin ki içeriden birbirlerinide yemesi büyük olasılık.bizim kadroyu sayacak olursak sağbek stoper sağ açık santrafor kesinlikle ligin en iyisi.gedson nkudu muleka josef ve masuaku da adaylar.delle ali de büyük potansiyel.bir tek hakem engel olabilir.onu da bir zahmet yönetim el atsın onada.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Ronaldo fener haberi cikti komik degil komik olsa gulerdik
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Ç

Fener Batshuayi'yi almış

Çevrimiçi BlackEagle16

Vay be batshuayi Fenerbahçe formasıyla he.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı COB

Fener Youla'yı almış.

Ali Koç'un istifası yakındır.

Çevrimdışı murat baltacı

Batsu bizi yanıltmazsa fenere asrın tokadını atmış oluruz hem koç gider hem jesus nani Persie sezonunun tekrarı olacak gibi hissediyorum 😀
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı savaş altay

Batshuayi~fb ilişkisi resmiyet kazanmış, umarım direkler ile arasını iyi tutar 🤗

Çevrimdışı mellfred

trabzon da iyi kadro kurdu rotasyonları geniş baya

Çevrimdışı aunt minnie

Avcı dünya kupası başlamadan kovulur.Trabzon o kadar gereksiz ve ağır pas yapıyor ki kaleye gidene kadar Ümraniyeli oyuncular Kasımpaşa’dan Ümraniye’ye gider gelir.
Sırasıyla Mustafa D,Şenol G,Fatih T bitti artık sıra sende Kasketli yol göründü devrin bitiyor,demode kaldın

Çevrimiçi sEuL

TS yine birsey oynamiyor ama hakem ittirmesiyle bir gol bulup alirlar maci. Su ilk yarida net 2 penaltisi verilmedi Umraniye’nin - (Hakaret Yasak)₅ Kardesler macin icine etti yine.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Paraya bak :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

gsye geçilen iltiması tsye de geçmeye başlamışlar. hakem de ozan tufanla ikiz gibi. o tipten ne hayır gelir zaten.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

TS yine birsey oynamiyor ama hakem ittirmesiyle bir gol bulup alirlar maci. Su ilk yarida net 2 penaltisi verilmedi Umraniye’nin - (Hakaret Yasak)₅ Kardesler macin icine etti yine.
Rosier ne derdi acaba bunlara...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı DieForYou1903

Başakşehir de bu sene ciddi rakip traore ve keny beğendim.Keny gol atarak başladı yedekten girdi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Fener o kadar kötü ki sıkıldım izlerken.

Çevrimdışı mellfred

Başakşehir de bu sene ciddi rakip traore ve keny beğendim.Keny gol atarak başladı yedekten girdi.
başak gözden uzak sessiz sedasız şampiyon oldu aynı kulvardan devam
kimse maçlarındaki bakmıyor transferlerini bilmiyor
hakem kayırıyor ama haber olmuyor
ben turuncudan kullanırım aga

Çevrimdışı DieForYou1903

başak gözden uzak sessiz sedasız şampiyon oldu aynı kulvardan devam
kimse maçlarındaki bakmıyor transferlerini bilmiyor
hakem kayırıyor ama haber olmuyor
ben turuncudan kullanırım aga

Kollanan onlar değil ki sadece fenerde kollanıyor penaltısı verilmedi kayserinin biraz önce :)

Dün Tsyi kolladılar.

Biz hariç herkese ufak tefek dokunuşlar mevcut.

Çevrimdışı goktasoktay

Kollanan onlar değil ki sadece fenerde kollanıyor penaltısı verilmedi kayserinin biraz önce :)

Dün Tsyi kolladılar.

Ofsayt da yoktu, penaltıyı da kimse izlemedi. İlginçtir, kayserililer de itiraz etmedi. O kadar net kolundan sekmiş ki top.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada bizi kimse kayırmasın. Adil maç yönetsinler yeter…

Çevrimiçi BlackEagle16

ALTAyı çok beğendiğimden değil ama kaleci böyle olacak maç özelinde konuluyorum ilk top çok tehlikeli adam çıkardı. Ersin olsa yerdi takım sonra demoralize olurdu.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı ferdi1903

fener ucup kactimi? Maci izleyemedim

Çevrimiçi Necmi

Dün Tsyi kolladılar.

kollamasınlarda daha ligin başında kopalımmı

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kaan sonunda gs'ye gitmiş. Göreceğiz bakalım iyi mi kötü mü ?  :super:

Çevrimiçi Talisca1903