Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768828 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

Rıdvan yine yedek kalmış.
8 maçta sadece 80 dakika.
Seneye kiralık gibi.
Başakcity e gider seneye.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan yine yedek kalmış.
8 maçta sadece 80 dakika.
Seneye kiralık gibi.
ne bekliyorsunuzki bizde bire 11 olmamalıydı
24 oyuncuları var 23 ünüde kullanmış rıdvanın yüzüne bakmamış ilk hafta oynattı zaten o zaman düşündüm çıkarır bir dahada oynatmaz diye ama sol açık oynatmak akıllarına gelirse faydalanırlar çocuk bek değil koşarken rakibin tersinde kalan bekmi olur emirhanı da menejeri yaktı o çocuk italyada oynayamaz burda pişmesi gerekiyordu yada ispanya hollanda gibi liglere gitmeliydi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Seneye hem Rıdvan hem Emirhan kiralık TR ye gelir.

Çevrimiçi Mehmet57

Iki takimin da ne oynadigi belli degil.

Seferovic rezil. Uyuyor sahada.

Çevrimdışı goktasoktay

Iki takimin da ne oynadigi belli degil.

Seferovic rezil. Uyuyor sahada.
İkisi de birbirinden leş bir futbol oynuyor. Bu arada gs de 3 lü oynuyor hem de baya aleni. Bakalım okanı eleştirecekler mi

Çevrimdışı aunt minnie

Bir takım bu kadar sıkıcı bir oyun oynayabilir…Yenilmeyeyim diye bir yerlerini yırtıyor Avcı.Kovulması yakındır

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu Siopis denen yerden bitme fiziksel dezavantajını hakemlerin aptallığı sayesinde avantaja çeviriyor.
Herif her pozisyonda önce hamleyi bekliyor sonra havuza atlar gibi atlıyor.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

ne kötü maç oluyor ts daha kötü okan gomisle bir mucize 3 puan daha almasın

Çevrimdışı aunt minnie

Ts-Gs macında acayip demode bir oyun oynanıyor.Ne Okan Buruk ne de Avcı’dan bir yol olmaz

Çevrimdışı goktasoktay

Şu torreira ne boş adam, gözlemliyorum, bizim oğuzhan özyakup gibi pas almamak için saklanıyor. Aldığı topları da yana geriye. Gs de iki kişi var iyi oynayan, yunus ve mertens. Başka da yok. Bu ikisi taşır gs yi. Şu seferoviçi bize devre arası mı yazmışlardı? Allah korumuş, az daha kakalayacaklarmış.

Çevrimiçi Talisca1903

meraşı beğenmiyoruz birde şu eren elmalı felan tam bidon

Çevrimdışı Çağrı Öz

İki takım da güldürmekten başka bir şey yapmıyor. Rezalet

Çevrimdışı goktasoktay

ne kötü maç oluyor ts daha kötü okan gomisle bir mucize 3 puan daha almasın
Valla alsınlar bence. Hakemlerin sırtında bir şampiyon oldu ts, kendilerini Bayern Münih sanmaya başladılar. Hakemler kaldığı yerden devam. Tiksiniyorum bunlardan ve maaşının bir kısmını bizden alan kasketliden. Biraz burunları sürtülür belki.

Çevrimiçi Talisca1903

Valla alsınlar bence. Hakemlerin sırtında bir şampiyon oldu ts, kendilerini Bayern Münih sanmaya başladılar. Hakemler kaldığı yerden devam. Tiksiniyorum bunlardan ve maaşının bir kısmını bizden alan kasketliden. Biraz burunları sürtülür belki.
kasketliden ayrı nefret ediyorum da gs de tam pislik berabere bitsin hiçbiri sevinmesin

Çevrimdışı goktasoktay

İki takım da güldürmekten başka bir şey yapmıyor. Rezalet
Ülke futbolu içler acısı işte bu yüzden. Adını bile bilmediğimiz avrupa takımları bizden iyi durumda. Bizim federasyon da hakemlerle, sözde büyükleri pışpışlayadursun. Biz arap takımlarıyla falan bi organizasyon kuralım, avrupadan çekilelim diycem de onlar bile ezer bizim takımları bu mantaliteyle (Beşiktaşımı hariç tutarım).

Çevrimdışı goktasoktay

kasketliden ayrı nefret ediyorum da gs de tam pislik berabere bitsin hiçbiri sevinmesin
İki ucu .oklu değnek hesabı, aynı fikirdeyim aslında ama ts nin bu aşırı şımarık taraftarı biraz otursun yerine istiyorum doğrusu. Yoksa gs nefretim başka seviyededir..

Çevrimiçi Talisca1903

bartra ne kadar fazla kritik hata yapıyor hep sektirdi topları

Çevrimdışı aunt minnie

Avcı geçen hafta 5 tane yiyince daha hayatta risk almaz.Korkak,berbat bir futbol oynatıyor.Maç boyunca 2-3 kişiyle hücum yapmaya çalıştı.Yenilmekten öyle korkuyor ki 0-0 versen alır gider

Çevrimiçi Talisca1903

doğucan uçtu ne karaktersiz topçu olmuş böyle bartra bitmiş gomisi bile tutamadı wegorst baba bu bartrayla abdülkerime çok fena şeyler yapacak şimdiden söyleyeyim

Çevrimiçi Talisca1903

şu izlediğimiz şey vallahi futboldan soğuttu hele ki 2 maç üst üste ts izlemek kabir azabı gibi gel artık sahneye iki gözümün çiçeği şanlı Beşiktaşım gözümüzün pası silinsin

Çevrimdışı COB

Ikinci yarıyı izleyebildim ve açıkçası iki teknik direktörün, özellikle Hunter'ın bukadar korkak oynamasına şaşırmıyorum artık. Rezalet futbol.

Çevrimiçi Mehmet57

Keske su an sunlardan biriyle oynasaydik. Icinden gecerdik, net.

Çevrimiçi levitate

Keske su an sunlardan biriyle oynasaydik. Icinden gecerdik, net.
biz ve fb bunların anti tezi gibi bir şeyiz, dayanma olasılıkları çok az bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

Avcı geçen hafta 5 tane yiyince daha hayatta risk almaz.Korkak,berbat bir futbol oynatıyor.Maç boyunca 2-3 kişiyle hücum yapmaya çalıştı.Yenilmekten öyle korkuyor ki 0-0 versen alır gider
çok doğru gözlem