Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Gökhan Kurt, Mehmet57, Serdar3444, Samet Ç, uğur07, levitate, Ravenman, eryigitcaner, Sefa Kara ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1710123 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Talisca1903

ts kötü ertem daha da kötü

Çevrimiçi Samet Demir

Avcı Türk takımlarının Avrupaya gitmemesi için çekilen el freni.

Başakşehir,  Beşiktaş derken, şimdi sıra Trabzonda. Burada Avcı için bu sene şampiyonlar liginde estireceğini yazanlar vardı kulakları çınlasın. Ortalıkda görünmüyorlar bu aralar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

evrenin en bayık futbolu, soldan sağa sağdan sola

hocanın ana planı ts'ye çok ters, yine bir hakem faciası yaşanmazsa alanya maçının ilk yarısından yaparız :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

evrenin en bayık futbolu, soldan sağa sağdan sola

hocanın ana planı ts'ye çok ters, yine bir hakem faciası yaşanmazsa alanya maçının ilk yarısından yaparız :D
Geçen senede Ts maçı çok iyi geçmişti. Bizim rotasyonu genişletmemiz lazım. Hoca değiştirmeye gerek yok. Rotasyon iyi olsun bu yönetimle şampiyon olabiliriz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Bu sene Nwakaeme’de yok, bizim maclarda prime Ronaldinho kesiliyordu.

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tff başkanı kamuoyuna mı açıklama yapıyor bize mi mesaj veriyor anlamadım. Klüp başkanları anlayışlı olsun, şu hakemi istemiyorum tarzı açıklamaları kabul etmeyiz falan bir şeyler anlatıyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi COB

Ümraniye hakikatten kalitesiz takım ve ona rağmen geri çekilmediler. Mütevazi kadrolarına rağmen bukadar cool oynamaları çok enteresan.

Gese birşey oynamaya çalışıyor oda rakip aşırı açık oynamasından. Ona rağmen çok yetersizler.

Çevrimdışı Talisca1903

yaşlı felan golcünün ölüsü iş yapıyor gomis işte yürüyecek hali yok uzaktan bir vurdu attı golü

Çevrimdışı murat baltacı

Top oynamayan pozisyonu olmayan gs yine 86da gomisle kurtardı puanı Ümraniye kaç kere geldi bitirisi yapamadı böyle böyle yarışta kalıyor bu adamlar Antalya maçı Ümraniye maçı bir puandan fazlasını haketmediler gs ile oynayan takımın mutlaka gol atması lazım bunlarda bu bal varken
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

gs gomisle tutunuyor salaktan yarışa bizim taraftar olsa yaşlı bitik bilmem ne al işte 6 puan bir gomis bizde elimizdeki mis gibi hücum kadrosunu valerien gibi işbilmeze verip deneme yanılma oynuyoruz yazık ki ne yazık vallahi karagümrük maçında da hücum namına bir şey göremeyip küçük takım gibi oynatmaya devam ederse vakit kaybetmeden yolları ayırmak gerek yazık olacak koca sezona

Çevrimdışı DieForYou1903

:alala:

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı mellfred

:alala:

dün maçın ikinci yarısına baktım biraz 10 dakikada al alakasız 3 kart çıkardı ümraniye’ye

Çevrimdışı Talisca1903

ts bugün kesin puan kaybetmeli 3de 3 le gitmemeli

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kapımızda yatan bizi bekleyen Fernando müthiş attı.
kaçan balık çok büyük oldu. Gedson ile birlikte muhteşem bir ikili olabilirlerdi.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Dele Alli falan boşverelim. Cornelius'un dirseğine ne hakem faul verdi, ne VAR çağırıp izletti. Gerçekten çok ilginç.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Kapımızda yatan bizi bekleyen Fernando müthiş attı.
kaçan balık çok büyük oldu. Gedson ile birlikte muhteşem bir ikili olabilirlerdi.
sergene yazar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Olur da bir şekilde hoca ile yollarımız ayrılmak zorunda kalırsak alınacak tek hoca Nuri Şahin' dir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Antalya mükemmel oynuyor.
Adana desen harika. Basak orta üstü.
Bu yıl baya zorlu olacak.

Çevrimiçi Mehmet57

Birde bu Eren Elmali’yi isteyenler vardi. Berbat topcu.

Çevrimdışı Talisca1903

son dk golü ne saçma iş yahu

Çevrimiçi Mehmet57

Cornelius birak sahada kalmisini, sari kart bile cikmamasi Ts’nin nasil kollandigini bir kez daha gosterdi

Çevrimiçi Özgür Gültekin