20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş Skor : Bursaspor - Beşiktaş Tarih : 02.02.2018 Saat : 20:00 Stadyum : Bursa Büyükşehir Stadyumu Hakem : Halil Umut Meler (Y) Mustafa Emir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 60346 defa] 20. Hafta Bursaspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimdışı hic2222

sanırım hoca içmiş,, topu çıkartamıyoruz ve orta sahaya takviyesiz maç bitti.
yazıklar olsun.
hocam sever sayarım ama bu neyin kafası, amacın nedir ?
gerçekten mi lazım olanı görmedin yoksa başka bir dert mi var
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hoca şampiyon olmak istemiyor bu sene baska aciklamasi yok su futbolun. Pektemek nedir kardesim?
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi levitate

maç sonu forum karışacak maalesef
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pektemek'in kaptanlık pazubandını takması, sezonun özeti oldu.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kapatın maçı da sezonu da pektemek nedir yahu Atiba yoksa böyle kıytırık bursaya bile oyunu tutamıyoruz yazık vallaha billaha... Keşke marcelo beck kalsaydı bu lens negredo vida mida vs boşa masraf etmeseydik seneye ciddi ekonomik sıkıntı çekeceğiz gibi ilk 2 ye giremezsek...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Güneş kendi çukurunda boğuluyor. İzlediğimiz şey bu.

Çevrimdışı tangaz

maç sonu forum karışacak maalesef

bişi olmaz hepimiz saçmalıkları kabullendik malesef
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gecmis olsun sezon bizim icin bitmistir. Lig 2. Olmak ve turkiyr kupasi almak hedefimiz olmali artik.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu sezon sampiyon olsunda, sezon sonu direk Abdkllah avciyi getirmek lazim. bizim hocada bi doymusluk var, takimi motive edemiyor, bundan sonra düzelmezde. cünkü büyük ihtimalle hem fb hem ts avciyi getirmek icin kollari sivadilar bile.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kyiv

45 dakika nasıl gayret edilmez, çaba sarf edilmez, inançsızlaşılır hepsi bu maçta.

Çevrimdışı hic2222

orta sahanın tel tel döküldüğü 35 dk yı gördün, hiç bir nokta koymadın, nitekim şimdide çıkamıyorsun
olacağı zaten bu, top tutan, çeviren yok, topu alan pas atacak adam bulamıyor, mecburen çalıma gidiyor.
transferlerden de anlaşılacağı üzere takım çiftlik olmuş.

Çevrimiçi levitate

kabullenmememiz lazım ama elden bişey gelmiyor ki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı hic2222

Çevrimdışı f_madida

Kusura bakmayin ama bu kadrodan bu takimi cikartmak icin hakkaten art niyetli olmak gerekir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Mactan once 3 4 tane atarız diyenler nerede?

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Takımca rezildik bugün. Çok gol kaçırdık ama onlar da kaçırdı. Ortasahamız yokları oynadı...

Artık CL'ye ve kupaya odaklanalım, ilk 2 olmazsa en azından UEFA'da direkt grupları oynarız.

Q7 o pası nasıl vermezsin....

Çevrimdışı hic2222

yapacağımızı sandığımız takımın tek kapasitesi içine tükürdüğümün toppunu şişirmekç
onu da beceremiyoruz.lanet olsun ya amaç ne

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Poliyannacilar uzgun. Butun hafta puan hesabi yapip, tabela ciziyorlardi.  :lol:  Takim 60 kusur mactir ayni sistem uzerine oynuyor.

Benim ikincilik icin umidim vardi ama Senol Hoca'nin Pektemek'i oyuna alip, kaptan yaptigini gorunce, o da gitti.

Çevrimdışı Orhan_

Şu maç neden Şenol Güneş'le devam edilmemesi gerekirin en güzel cevabı.

Çevrimdışı hic2222

1 metreden attık 100 metreden deniyoruz

Çevrimdışı indie

Sahaya madde yağdırıp rakibi bozan taraftar mutlu oluyor.

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş'in Beşiktaşta işi bitiyor ...Çok net...Bu kadar pahalı kadro elinde sen ligi 4. bitireceksin...G Ö N D E R İ L S İ N!!!! Seneye de değişen hiçbirşey olmayacak. Hocanın heyecanı bitti!

Çevrimdışı f_madida

Şu maç neden Şenol Güneş'le devam edilmemesi gerekirin en güzel cevabı.

Senol Gunes'in yanina bir kafasi calisan adam lazim. Yaninda oturan kimse ya hocanin absurd onerilerine hayir demesini bilmiyor ya da bu sacma sapan taktikleri hocaya oneriyor.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Dr.Zeck

bu hakemde her boka faul veriyor be kardesim

Çevrimdışı Orhan_

Negredo'ya küfür edenleri sahneye bekliyoruz :D