25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 120249 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

yorumlar gerçekten çok ilginç, bazı arkadaşlar ya futboldan hiç anlamıyor, ya şampiyonluğa inanmıyor ya da rakipleri gözlerinde çok büyütüyor. 10 tane atabilirdik kaçan pozisyonunun haddi hesabı yok. sadece atamadı hepsi bu, İnşallah şampiyon olacağız.

Çevrimdışı Ogün

Ben mi saçmalıyorum?
Senin yorumunu onayladım, üsttekilereydi o cevap. :ok:

Çevrimdışı cursedofdragon

Hakaret ederek değil doğru şekilde eleştirerek. Cevap vermezsin ya da doğru cevap verirsin her durumda o yorumun yanlış olduğunu anlar herkes. Sakin.

ya sabredemiyorum artık çağrı ayıptır ya ilk defa sinirlerim patladı artık aynı kişi hemen eleştirmek için hazır kıta duruyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şenol hoca çok yumuşak bi teknik direktör gibi geliyor bana. Alacak İsmaili, Marceloyu, Olcayı, bi köşeye Ağızlarını burunlarını kıracak, bak bakalım ozaman noluyo  :D Şaka bi yanı iyi bir fırça gerekli bazı oyunculara, kendilerine gelsinler yapacakları ufacık bir hata şampiyonluğun kaçmasına sebep olabilir. Bugün olmadı, yarın olabilir.
ismaile epey mesai harcamalı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Arkadaşlar :) Eleştirmek ile kantarın topuzunu kaçırmak arasında fark var.

Gomez kim Almeida kim. Ne demek şampiyon olamazsın? Kim olacak pardon? Sezon başından beri 1-0 kazanan takım mı? Yapmayın yani Beşiktaş duygusallığı ama bir yere kadar.

Karşısınızda Barcelona yok. Evet sıkıntı var ama her maç olmuyor. Kaldı ki önemli olan 10 tane pozisyona girmek. Bugün 2-1 biter yarın 4-0 ikisini de yapıyoruz.
Katılıyorum @Çağrı

Bizim Bulduğumuz pozisyonların yarisini Fener bulsa Fenerliler Zil takip oynarlar resmen

Ama Biraz da atacaksin bu kadar kacar mi ya :alala:

5 tane Karsi karsiya saydim daha fazlasi da var..

Resmen kendi kendimize rakibi maça ortak ediyoruz Mac 2-1 olduktan sonra bile 10 saniye sonra 3.cu Golu atacak pozisyonu buluyoruz ama yine atamıyoruz Cildirmamak elde degil

Ama Bu Takim Sampiyon Olacak NET hemde Cok Net !
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mülkübey

İnternette ve  hatta bu forumda bile  Beşiktaşlı geçinen ama gizli gizli Beşiktaş'ın kaybetmesini isteyen tipler var.Beşiktaş Şampiyon olmayacakmış . Eeee kim olacak ... azizin , mhk ve  federasyonun ittirmesiyle ancak zirvede tutunabilen ezik 1-0 cı fener mi şampiyon olacak. Hadi ordan . Ezberleyin artık , Şampiyon Beşiktaş. 
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı raichu

olcayın hastalığı bulaşıcı herhalde gomeze bulaşmış  :D
gomez bu maçın acısını ts den çıkarır umarım :bandit:

Çevrimdışı 38life

Gomezin problemi sakin olamamak. Ufak bi terapi gerekiyor Gomez'e. Gomez kendi klasının farkında olmalı ve 100 değil 1000 tane bile gol kaçırsa bunun değişmeyeceğini kafasına sokmalı. Sakin kalarak şut - pas kararlarını daha doğru verir ve hangi anda topa nasıl vuracağına daha iyi karar verir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş'ta maç boyu 7 kez ikili mücadele kazanan İsmail Köybaşı, bu alanda takımının en iyisi oldu  :iblush:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beşiktaş'ta maç boyu 7 kez ikili mücadele kazanan İsmail Köybaşı, bu alanda takımının en iyisi oldu  :iblush:
genel olarak çok kötüydü ama beni delirtti

Çevrimdışı Anıl1903

Millet gol pozisyonuna giremiyor burdakiler bu oyunla şampiyon olunmaz diyor şu maç için. Iyi misiniz?
Maç esnasında foruma girip bu başlığa bakmıyorum.Yapılan yorumlar hayret ettiriyor.Ne şampiyon olunur ne de bilmem ne en iyi oyuncularımızı yerin dibine sokuyoruz başka diyecek birşey yok.Bu takım şampiyon olacak bu kadar!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mart 2016, 21:25:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Trabzon'u da yenince şampiyonluğa 9 maç kalacak sadece.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Zafer55

Şu takımı beğenmeyen gitsin Barselonayı tutsun.Bu takım takır takur top oynuyor rakiplerin 2-3 haftada bir kere yapabildiği oyun içi organizasyonları bir maç içinde en az 5 kere yapıyor.Ve bunu öyle ustaca yapıyor ki golle sonuçlanmayan organizasyonlar laubalilik olarak algılanıyor.

Trabzon'u da yenince şampiyonluğa 9 maç kalacak sadece.
Agzindan Bal damliyor

Yalniz ayaklar yere saglam basmali zor periyoda giriyoruz , Antalya , Kasimpasa , Bursa..

Sosa ya nazar değmesin İnci gibi parliyor The maestro :super:

Bu arada @atalay nerde uzun zamandır yok :alala:

Çevrimdışı quentine83

ismail : azimli hırslı ama yeteneği kısıtlı .hiçbir zaman tam güven vermez.el bombası.
olcay  : iyi yedek olur kredisi bitti bitecek.şanssızlıgıda var ama biraz da yetenek lazım.
gomez : sanki 45 yaşında gibi son zamanlarda .alıp dönmesi çalım atması tank gibi .ben izlerken yoruluyorum.ama hırsı onu ayakta tutuyor.golcülüğü tartışılmamalı .sadece formsuzlugu belki.
kerim : biraz daha ciddi olsa ilkonbirin vazgeçilmezi olabilir.hep olmalı bu takımda
tolga  : trabzonsporlu tolgadan kurtulup beşiktaşın kalecisi tolga ciddiyetini yakalarsa sene sonunu götürür.form tuttu.birazda boyko etkisi var.
sosa  : harikaydı
marcelo ,alexis beck : yıllarca beşiktaşta oynayacak iz bırakacak adam profili göremedim bi türlü .

not: şahsi fikirlerimdir.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ilhan mansız

genel olarak çok kötüydü ama beni delirtti

burada daha önce de yazdım. bence İsmail kesinlikle kötü bir oyuncu değil, aksine gayet verimli, top çalmada, paslaşma ve hücumda çok iyi, sorun şu ki adam sol bek değil. o yüzden zaman zaman pozisyon hatası yapabiliyor. Ben hiç düşünmeden sözleşme yenilerdim.

Çevrimdışı Savaş

Takıma niye salliyosunuz beyler. Guzel top oynadik. Bence biraz son vuruş calismamiz lazim.

Son 3 4 haftadir tutuk oynuyoduk ama bu hafta domine ettik oyunu sonunda. Iyiydik iyi. Sadece 10 olacak maci 2 ile bitirdik.

Dediğim gibi Olcay yerine Cenk oynamalı kanatta. Skor etkisi büyük olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ilhan mansız

Katılıyorum @Çağrı

Bizim Bulduğumuz pozisyonların yarisini Fener bulsa Fenerliler Zil takip oynarlar resmen

Ama Biraz da atacaksin bu kadar kacar mi ya :alala:

5 tane Karsi karsiya saydim daha fazlasi da var..

Resmen kendi kendimize rakibi maça ortak ediyoruz Mac 2-1 olduktan sonra bile 10 saniye sonra 3.cu Golu atacak pozisyonu buluyoruz ama yine atamıyoruz Cildirmamak elde degil

Ama Bu Takim Sampiyon Olacak NET hemde Cok Net !
Yunus kardeşim, Kerim nasıldı? :D lütfen başka oyuncularla kıyaslamadan yaz, polemik olmasın  :D :D

Çevrimdışı mylife1903

Keyfim kacti biraz.
Gomez iyidir yahu ama hakeme kil oldum nedense dusuruldugu pozisyonlara kayitsiz kaldi. Serkan cinardan daha yakisikli diye bir ego savasi olmus olabilir.

Sosa mukemmel oynadi. Su performansini derbilerde de bekliyoruz.
Oguzhan gecen haftalarin aksine daha derli topluydu.
Olcay hep dogru isleri yapti AMA son vuruslarda cok beceriksizdi.
Atiba super oynadi. Aliyor veriyor ve bosa cikiyor.
Beck standart oynadi. Savunmada iyi kosularini yapti, hatta orta kesti.
Gomez biraz sanssizdi. Hep dogru yerlerde vardi
Tolga normal oynadi. Toplar ustune geldi biraz. Yan toplarda hata yapmadi. Penalti kurtarmasi sampiyonluk habercisi olabilir.
Marcelo iyi oynamadi. Sallandi biraz.
Alexis cok iyi oynadi. Bence iyi oyuncu zaten
Kerim ilk yari iyiydi. Sonlara cok yoruldu. 90 dakika oynayamaz. Fizigi de zayif.

Hakem fena degildi. AMA faullerde biraz ilginc kararlari oldu. Kartlarda biraz cimriydi. Bir pozisyonda olcay atti gecti, Koray indirdi hakem hala top capraza gitti, diyor. Ulan me alakasi var caprazi adam atmis gidiyor topu ileri atsa kaleye dogru zaten kirmizi. Sari vermedi yahu. Uyardi bi de. Cenkin hava topunda dusurulusu ise faciaydi. Futbolu hic bilmedigini gosterdi.

Simdi gelelim ismaile. Yahu ismail bir ay oldu forumdayim. Butun futbolculari korumaya calisiyorum, pozitif bakiyorum. Olcayi,quaresmayi,gokhani,alexisi falan hep pozitif yonlerinden bakiyorum. Kardesim Ismail senden nefret ediyorum. Yildirim demirorenden sonra bu camianin basina gelen en buyuk belasin, mustafa peltemekle beraber.
Bu Mac degil butun mesajlarimi acip okuyabilirsiniz. Bu Ismail bir beladir. Gider donemez, ofsayt bozar, Aptal Aptal top kaptirir. Okuzu koysak 6 sene buyuk takimda antreman yapsa, okuzluk yapmaz sahada.
Biktim omrum tukendi ismaile bagirmaktan.

Senol Hoca hatali bu konuda. Cikart Ismaili ucluye don. Yahut birak ciksin sahadan eksik oynayalim en azindan hata yapamaz.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Trabzon Maçına mutlaka Kerim Quaresma ikilisiyle başlanmalı, artık futbol kasabı'nı ilk 11 de görmek istemiyorum, Bu adam bu takımın el frenidir.

Yunus kardeşim, Kerim nasıldı? :D lütfen başka oyuncularla kıyaslamadan yaz, polemik olmasın  :D :D
Her zamanki gibi :bandit:

Yahu Kerimi en cok destekleyenlerden biriyim ama Artik Su kafasini kaldırmayı öğrenmeli

Kafasini yere koyup dalıyor 5 kişinin arasina Deli Ibo gibi , Kontra yakalamisiz Olcay bombos , Gomez bombos ama Kerim hala top sürüyor olacak iş mi ?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mart 2016, 21:37:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Agzindan Bal damliyor

Yalniz ayaklar yere saglam basmali zor periyoda giriyoruz , Antalya , Kasimpasa , Bursa..

Kapanmayan takımlar. Sanki daha çok işimize gelecek gibi ama bakalım.

Fener son 4 maçına kadar çıkamıyor periyottan hepsi zor :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mart 2016, 21:38:38
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada, Alexis çok az da olsa geldiğinden beri koydu üzerine. Marcelo ise biraz geriye gidiyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı onder23

Sosa nın tarzını çok beğeniyorum ya öyle paslar atıyor ki

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: