22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor
22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor Skor : Beşiktaş 2 - Balıkesirspor 2 Tarih : 01 / 03 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeniken Asaş Osmanlı Stadı Hakem : Halis Özkahya

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor  [Okunma sayısı 107500 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Balıkesirspor

Çevrimdışı Oktay

Abi ne şovu atacak adam bulamadığı için o top sürekli ayağında kaldı kimse yaklaşmıyor adama.
her pozisyonda  ba yı düşünürse kimseye atmaz... opare golu atmış tek başına seviniyor.. töre-ba-sedar üçlü kurmuş mini toplantı yapıyor

Çevrimdışı Yusuf

Geçmiş olsun Cumlemize ..
Bu sefer Şampiyonluk Harbiden Gitti !!
Biliç Oyuna Mustafayı aldığı An Maç bitti zaten !!! Gol atma Ozurlusu bir forvetimiz var !! Bu Biliç ne anlıyor neden bu kadar Seviyor bu Mustafayı Anlamak mümkün değil !!! Biliç iyi teknik direktör değil dedigimizde kızıyorsunuz bize !! Biliç le Şampiyonluk Hayal Hayal Hayal !!!! Yğne Yanlış değişiklik ve yine Gitti Maç :s20: :s20: :s20:
Geçen haftaki Eskişehir maçında ben de Biliç'e kızdım ama bu hafta hakikaten yapacak bir şeyi yoktu adamın.Yedeklerin halini gördü ve aslarla sahaya çıkıp kumar oynadı.Planı 50-60 dakikada maçı bitirmekti ama değerlendiremedik pozisyonları.Bence yaptığı tek hata maça Sosa ile başlamasıydı.

Çevrimdışı Tolga

Yine söylüyorum Brugge ile oynayacağımız maçların öncesi-sonrası hep böyle olacak.

Diyeceğiz ki takım çok yorgundu bu yüzden istediğimiz gibi oynayamadık.

Hatta Çeyrek Final'e kalırsak ekstra 2 maç daha oynayacağız.

Yani bizim bu şekilde sürekli maç kazanmamız çok zor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Factatum

Eskişehir maçından hiç farkı olmayan bir karşılaşmaydı. Eskişehir maçında söylediklerimin hepsinin arkasındayım. Haftaya Sivas'tan puan çıkarmak hiç kolay değil. Bu takım şampiyon falan olamaz. 

Liverpool maçına kandık hepimiz.

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam polyannacılık değil bu dediğim perşembe günü 120dk oynayan takımın ne yapmasını bekliyordunuz ki.Yapabileceğimiz buydu ve yaptık.Öne de geçtik ama son yarım saat oyundan düştük ve puan kaybettik.Adamlar bizden çok daha fazla koştular ve puanı hakettiler.
Rotasyon yapmasını bekliyordum mesela Veli döküldü bunu göre göre oyunda tuttu Ba 80 dakika oynamış bir 10 dakika daha oyunda kalsa şehit mi olacaktı ben bunları sorarım Bilic'e

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:03:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
her pozisyonda  ba yı düşünürse kimseye atmaz... opare golu atmış tek başına seviniyor.. töre-ba-sedar üçlü kurmuş mini toplantı yapıyor

Abi kimi düşünecek? Sosa mı? Atiba mı? Veli mi? Bitik Olcay mı? Hangisine güvenecek?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı leylileyli

Sosa, Olcay, Veli, Atiba, Pedro, Demba bügün hepsi berbat oynadi. Niye Sosa, Veli plus Atiba'yla ilk 11 cikiyorsun anlamadim.

Çevrimdışı Paolo Maldini

Şu maçı kazansak çok büyük avantajımız olacaktı.Şimdi derbi kazanmamız gerekiyor ve realist olursak biz vodafone arenaya geçene kadar derbi filan kazanamayız liverpool eşleşmesinde dolayı bir maçtaki kayıp olabilirdi ama bu çok kötü oldu

Çevrimdışı Tolga

Kaldıracak kadro var çok rahat kaldırır hem de ama iyi planlama ile.
Şöyle bir gerçek var bu takımda Töre ile Ba oynamasın zor maç kazanırız.

Çevrimiçi blackeagle35

Bu kadar yanlış değişiklik yapılmaz..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:05:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Bir şey yapılamazdı demeyin hatayı Eskişehir'de yaptı.

Yetmedi bu maçta da yaptı.

Veli Atiba'dan biri yerine Tolgay ile başlayıp maçı erken koparıp ikinci yarı hangisi yedek kaldıysa Veli-Atiba değişikliği yapmalıydı.

Bu bile oyunu tutardı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf

Rotasyon yapmasını bekliyordum mesela Veli döküldü bunu göre göre oyunda tuttu Ba 80 dakika oynamış bir 10 dakika daha oyunda kalsa şehit mi olacaktı ben bunları sorarım Bilic'e
Hayır hocam rotasyon diyorsunuz ama rotasyon sadece Veli'yi kesip Tolgay'ı koymakla olmaz,diğerleri ona ayak uyduramadığı sürece boşa gider 1 tane oyuncunun diri olması.Ki Mustafa'yı almasının sebebi de Demba Ba'dan daha fazla pres yapma şansı olmasıydı.Mustafa'yı almasa da büyük ihtimalle o golü yiyecektik.

Çevrimdışı Tolga

Şahsi olarak şampiyonluktan çok ümitli değildim ama bu kadar erken gereksiz puanlar kaybedince de insan çıldırmadan edemiyor.

Çevrimdışı Paolo Maldini

Cenk tosun hakkında bilgisi olan var mı sakatlığı hala geçmedi.Kötü bir durum mu var??

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2015, 21:06:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Şöyle bir gerçek var bu takımda Töre ile Ba oynamasın zor maç kazanırız.

Doğrudur.

Ama maçları erken koparırsan bu oyuncular yorulmadna her maç oynar.

Töre zaten yorulmuyor genelde hiç. Cenk'in sakatlığı mahvetti bizi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı xenos

Bilic istifa  :s20:

Şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik !. Yapmayın allah aşkına her puan kaybından sonra birisini asmayı bırakın artık !.

Takım yorgun eyvallah ama girdiğin pozisyonları değerlendiremezsen 1 puana bile şükretmek zorunda kalırsın.

Töre bugün topu çok ezdi sadece aklıma gelen bu.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2015, 21:10:46 xenos ]

Çevrimdışı Çağatay

haftaya gs puan kaybetse biz kazansak ne olacak
derbiler deplasman
avrupa kupası maçları bitmedi
rotasyon oyuncuları bi maç iyi bi maç kötü
rotasyon darlığı var
tamam kabul yorgunluk da var
ama lig sonuncusu be abi puan kaybettiğimiz

liverpool maçları öncesinde yazmıştım
avrupa maçları dönüşleri puan kaybedebiliriz diye
ve kahretsin ki böyle oldu 5 puan bıraktık... :s20: :s20: :s20:

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Geçen haftaki Eskişehir maçında ben de Biliç'e kızdım ama bu hafta hakikaten yapacak bir şeyi yoktu adamın.Yedeklerin halini gördü ve aslarla sahaya çıkıp kumar oynadı.Planı 50-60 dakikada maçı bitirmekti ama değerlendiremedik pozisyonları.Bence yaptığı tek hata maça Sosa ile başlamasıydı.
Ne olursa Olsun , yenik olalım veya Berabere olalım Ama Mustafa Oyuna girmesin Ozaman maçı alırız !!! Mustafa girdiği An Maç bitiyor !!! Adam sözde Golcü !! Gol atma Özürlüsü Bir Forvet !!!! Gol atamayan , Pozisyon alamayan bir forvet !!! Mustafa oyuna girdiği An Takım 10 Kişi oynamaya başlıyor , Rakip cesaretlenip uzerimize geliyor!!! İddaa ediyorum Mustafa oyuna girmesin her maçı alırız !!! Artık hergun dua ediyorum Ne olur Sakatlansın diye !!! Yeter aartık yeter ya ...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Oktay

sivas maçında 3 puan farz oldu hemde farzın farzı

Çevrimdışı ilhan mansız

bu şekilde oynarsak asla şampiyon olamayız ve tek sorumlusu Bilic tir, ulann mahalle takımıyla oynuyorsun neden savunmayı oyuna dahil etmiyorsun. bir mahalle takımına karşı net pozisyonumuz yok. biri bu adama bu maçların nasıl kazanılacağını anlatsın. çok net söylüyorum bu şekilde asla şampiyon olamayız..

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sağ iç ortasaha gelip üçgen yapmazsa buna mahkum olursun.

Sorun Atiba'nın hücumu düşünmemesinde.

Aynisi dedim. Takim resmen izliyor. Tore alip cizgiye insin iceri top kessin diye bakiyor herkes. Orta sahada bir organizasyon yok. Ofans oyunumuzda Veli-Atiba yok oluyor.

Ayrica bu kadar duran top kullanipta 0 (SIFIR) tehlike yaratmakta garip. Gol bile demiyorum, tehlike bile yaratmiyor duran toplar. Bu Sosa nasil 60-70 dk oynar anlamiyorum. Macin ilk 10 dksinda gosterdi kendini. Ben beceremiyorum diye bagiriyor her ayagindan cikan topla.

Çevrimiçi Samet Ç

Şakaysa çok komik değilse hiç değil !. Yapmayın allah aşkına her puan kaybından sonra birisini asmayı bırakın artık !.

Takım yorgun eyvallah ama girdiğin pozisyonları değerlendiremezsen 1 puana bile şükretmek zorunda kalırsın.

Töre bugün topu çok ezdi sadece aklıma gelen bu.
İçimden geldi yazdım suç mu ?

Çevrimdışı Yusuf

Bir şey yapılamazdı demeyin hatayı Eskişehir'de yaptı.

Yetmedi bu maçta da yaptı.

Veli Atiba'dan biri yerine Tolgay ile başlayıp maçı erken koparıp ikinci yarı hangisi yedek kaldıysa Veli-Atiba değişikliği yapmalıydı.

Bu bile oyunu tutardı.
Veli Atiba'dan biri yerine de Tolgay'ı koysa ne olacaktı ki.Takımda 9 kişi yürürken, Tolgay'la verkaça girecek adam yokken tek kişi neyi değiştirirdi ki.Bu takımın doğru düzgün yedeği yok ve bu tempoda oynadığımız her Avrupa maçından sonra ligde çok zorlanacağız bu kesin.

Çevrimdışı Tolga

Doğrudur.

Ama maçları erken koparırsan bu oyuncular yorulmadna her maç oynar.

Töre zaten yorulmuyor genelde hiç. Cenk'in sakatlığı mahvetti bizi.
İşte erken koparamıyoruz maçları asıl temel sorun burada.

Yine söylüyorum bizim takımın maç kazanabilmesi için çok yüksek seviyede maça odaklanması lazım.

Liverpool maçını sürekli örnek vermemdeki sebep de bu.O maçı alacağımızı rakibe hissettirdik kurduğumuz baskıyla.

Ligde bunu kaç tane maçta yaptık ve kaç tane maçı rahat rahat kazanabildik.Sebebi ortada işte.

Çevrimdışı Kadir G.

Daha çok şey olur bitti mitti hikaye de böyle iş olmaz.

120 dk oynayan takıma rotasyon yapmıyorsun. Hiç oynamamış takıma Eskişehir'de rotasyon yapıyorsun.

Bunlar çok kritik hatalar.

Bitti artık umutlanmaya falan gerek yok. Umutlanması kolay gider sivasa trabzona puan verirler. Derbileride kaybederler al sana klasik Beşiktaş sezonu.

5-10 maçlık avrupayla ligin motivasyonu bir değil. Her futbolcu büyük maçlara büyük motivasyonla çıkabilir önemli olan bu alt sıradakilere karşı yapılan mücadeleler.

Lig bu haftayla birlikte bence bitti artık avrupada nereye kadar gidebiliyorlarsa gitsinler. Bu gidişle cl de yalan olacak

Etiketler: