21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş
21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş Skor : Tarih : 22 / 02 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : ESKİŞEHİR ATATÜRK Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV İLK 11 : Cenk Serdar Ersan

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 101296 defa] 21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Mustafa Pektemek olmaz arkadaş. Gol yiycektik saçmalaması yüzünden.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan orta saha bomboş, icraat yok :s20: renkliler bile affetmezdi öyle pozisyondaa resmen uyuyo takımm :s20: :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:12:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Cenk'e 4 tane top geldi.

4'ü de üstüne. 1'i gol oldu 3'ünü zor çıkardı.

Söylenecek söz yok.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kadir G.

Şu takıma oyuncudan da önemli tuttuğunu koparan mümkünse pislik bir teknik direktör lazım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu pektemek denen kalasa ne denebilirki. Kibarca söylüyorum; defol.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Bu takımla bu maç dönmez geçmiş olsun.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Çevrimdışı Sedat_BJK

Oguzhan forvet arkasina gecse sosadan daha etkili olur. Sosa rezaletinde altinda bugun..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Samet Ç

Şu takıma oyuncudan da önemli tuttuğunu koparan mümkünse pislik bir teknik direktör lazım.
Hep Bielsa ile başlamak istemişimdir Vodafone Arena'da ama maalesef bütçemiz yetmez.  :bawling:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:14:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:15:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Değişiklik yapmak için ikinci golü bekliyorsun, sen de haklısın Slaven Bilic.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet tam istediğim gibi Atiba ve Gökhan giriyor :halay:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Anil

Atiba serdar Motta Gökhan töre değişti

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:16:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre, sosanın yerine girmeli olcay 2. forvet olmalı.
2 bekimiz çıktı :alala: :alala:

Çevrimdışı Haldun

bizim takımın en iyisi serdar alındı oyundan

Çevrimdışı Kadir G.

Hep Bielsa ile başlamak istemişimdir Vodafone Arena'da ama maalesef bütçemiz yetmez.  :bawling:

Benim beklentim şu maçla sıfıra düştü, her şeyden. Anadolu takımından farkı yok şu takımın.

Çevrimdışı ozan062

Abi o Liverpool maçından önceki basın toplantısı izlersen her şeyin ne olduğunu anlarsın. Sene sonu gideceğine adım gibi eminim. O basın toplantısında Beşiktaş konuşulmadı Bilic ve gelecekteki planları konuşuldu  ve bundan da çok memnundu bence.

öyleymiş
cagrıda demişti sosyal medyadada cok okudum dediğini,,
ego işte bu değişim cok sakat..

bu arada pektemege kızılan kadar ersana kızılmıyor niye adam ugrasıyor birseyler yapıyor oda fazla para almıstı...ama en azından ugrasıyor deniyor..

değişiklikler geldi bakalım nolcak
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimiçi Samet Ç

Olcay'da kendini çok atıyor bu aralar gidişat kötü gerçekten çok kötü.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Necipin Sarı kart gormesine sevindim desem ne dersiniz ??? İnanın sevindim Cezalı duruma düştü çünkü..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Anil

Adamlar biz hücuma çıkınca direk topu kornere atıyorlar nerdeyse. Biliyorlar duran toplardan golümüz olmadığını

Çevrimdışı Kadir G.

Bilic ne yaparsa yapsın kalmasın şu takımda herkesi kullanıyor başka açıklaması yok. Çok doluyum.

Etiketler: