Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1763477 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

Şu ozana tahammül edemiyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

bu patrik berg hala bodo'daymış ben bi yere gitmiştir sanıyordum. kaç para istiyorlar acaba?

Çevrimiçi levitate

milli takım güzel başladı ilgiiiinç
takımı batırdık...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

uzun zaman önce milli takım heyecanımı yitirdim
ne büyük bir konformuş maçları  göz ucuyla öylesine izlemek

Çevrimiçi MUSTAFA_

uzun zaman önce milli takım heyecanımı yitirdim
ne büyük bir konformuş maçları  göz ucuyla öylesine izlemek
Ben skoru daha yeni öğrendim. Milli safsataya ayıracak zamanım yok. Bu renkli düzenle benim işim olmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Milli takımda herkes kenanı boklama derdinde fakat bu keremde emin olun beyin yok. Oynadığı süre boyunca en az  7-8 pozisyon saydım çıktığımız ataklarda burakla dipdibe duruyorlardı. Hatta burağa atılan pozisyonları kendisi almaya çalıştı sürekli. Hocanın ona kanatta olduğunu belirtmesi lazım. Kendi bilmiyor çünkü. Keza rolü oysa  eğer burak ön direğe koşuyor ise sen arka direğe yönlenmen gerekir.

Ayrıca dün takımda beyin eksikliği de büyük ölçüde hissedildi. ( Burak, kerem, Caner, ozan)

Not dip : ozanlı orta sahanın şans faktörü olmadan kazanması imkansız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Öyle ya da böyle dalga geçtiğiniz Gs bizimle aynı puana geldi

Şampiyonlar ligine "katılamamak" Türk futbolunun kurtuluşudur. Zira taraftarın transfer fetişliğinden ancak böyle kurtulunur.

O yüzden daha da beter olalım çünkü başka türlü anlamıyoruz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

gs yakın zamanda gördüğüm en mal takım

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kartalgolgolgol

sergen yalçın 2 şampiyonluk kazandırdı kazandırmasına ama Beşiktaş tarihinin en kötü takım savunmasına şahit olduk. ligdeki bütün takımlardan takım savunması adına 4-5 gömlek gerideyiz.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Erman1903

Öyle ya da böyle dalga geçtiğiniz Gs bizimle aynı puana geldi

Şampiyonlar ligine "katılamamak" Türk futbolunun kurtuluşudur. Zira taraftarın transfer fetişliğinden ancak böyle kurtulunur.

O yüzden daha da beter olalım çünkü başka türlü anlamıyoruz.

Hak etmediler ama kazanmayı bildiler. arada iki hazırlık maçı yapmışlar. Puan kaybetselerdi bile ne yaptıklarının çok fazla önemi yok, önce kendimize bakmamız lazım. Sergen'den bu sezon bir şey olmayacağını söyleyen ben bile bütün mühendislik hatalara ve yapılan harcamalara rağmen takımın bu kadar çabuk birlik olmaktan uzak bir görüntü vereceğini düşünmüyordum.

Karma o kadar düşük ki abuk subuk 15 oyuncun gidiyor, herkeste bir kendi başına top oynamaya çalışma hali vb. Hoca bu ŞL rüyası ve kadife kramponlar fantezileriyle iş buradan dönmezse büyük patlatacak bir duruma getirdi Beşiktaş'ı, böyle olursa bir daha kapının önünden geçemez. Bu kadro benim tarzım değil ama lig için fazlasıyla yeterli, taraftarın arasında Rosier'i bile alma diyen tek kişi olabilirim. Bir çok konuda kendi tercihimin farklı olacağını söylerim ama yine de realiteyi mevcut üzerinden değerlendirme harici bir şansım yok kadron ağır favori 1,3 oran veriliyor. Sezon başı sadece hoca Denizli olsa en temiz şampiyonluklarından birini falan alır. Sergen paşa sistem düşünmeden ve piyasada kim ne oynar bakmadan işinin kolay olacağı bir kadro istedi kendisi iyi olsaydı öyle de olurdu, adamlarının çoğu duruyor üzerine ne istiyorsa aldılar ama geçen sezonun yarısı kadar bile formda değil zaten zorla imza attı hiç çalışmaya niyeti yoktu.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 18:28:44 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

@Erman1903 abi galiba sen çok övüyordun o bytiqi neymiş öyle ya

Çevrimiçi ferdi1903

Bu ts nasil bir mal bi olsum ya, hayati macda hemen geriye düstüler

Çevrimdışı Erman1903

@Erman1903 abi galiba sen çok övüyordun o bytiqi neymiş öyle ya

Bytyqi'yi ara transferde lige gelenleri incelerken görmüştüm bu yaz f/p sollarda da ismini paylaştıklarımdan biri, çok övmedim ama baya yaratıcı ve aksiyonlu bir oyuncu savunması zayıf. Konya'nın güzel kadrosu var Çekici de farklı oyuncu bizim Ljajic'den 3 beden falan üstündür. Ben geçen sezon Bardakçı'yı o kadar beğenmiyordum büyük maçlar hariç ama bu sezon o da iyilerden bu maçları da iyi oynamaya devam ediyor. Rahmanovic pis batırdı o adam santrafor da değil tamamlayıcı oyuncu topa vuruş konusunda zayıf bir adam doğu Avrupa tipi modası geçmiş model. Santraforu olsa puansız dönmezdi Konya, Gs ilk yarının belli bölümleri hariç izledi sadece.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 19:11:31 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Bytyqi'yi ara transferde lige gelenleri incelerken görmüştüm bu yaz f/p sollarda da ismini paylaştıklarımdan biri, çok övmedim ama baya yaratıcı ve aksiyonlu bir oyuncu savunması zayıf. Konya'nın güzel kadrosu var Çekici de farklı oyuncu bizim Ljajic'den 3 beden falan üstündür. Ben geçen sezon Bardakçı'yı o kadar beğenmiyordum büyük maçlar hariç ama bu sezon o da iyilerden bu maçları da iyi oynamaya devam ediyor. Rahmanovic pis batırdı o adam santrafor da değil tamamlayıcı oyuncu topa vuruş konusunda zayıf bir adam doğu Avrupa tipi modası geçmiş model. Santraforu olsa puansız dönmezdi Konya, Gs ilk yarının belli bölümleri hariç izledi sadece.

sehic-skubic saçmalamasa konya alırdı

Çevrimiçi levitate

10 kişi rakip bulmuş gervinho'ya geri dön diyor puhahaha

Çevrimiçi Özgür Gültekin

tese-febe yalan yok tempolu ve güzel maç oluyor.

Çevrimdışı ALDENYX

bu haftadaki maclara göre,  birde burda şunlar şöyle bunlar böyle deyişler vardi bizim oyun anlayisimiz fb ts gs  gerisinde .... sporting maçıyla insallah bir ilk onbir yakalanip gerekmedikçe mert de kaleye gecmesin kupa macinda oynasin oynumuzun ustune koya koya gitmemiz ve seri yakalamaliyiz ilk yari 35 puan ustu suanki takim icin iyi olur .
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

Kendimiz iyi olmayınca bunlar daha düzgün gözüküyor tabi. Geçen sezonki takım bunlardan 3 gömlek iyi top oynuyordu. N'Koudou sakatlanana kadar bu sezon da en iyi oynayan bizdik.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 20:19:02 Erman1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kendimiz iyi olmayınca bunlar daha düzgün gözüküyor tabi. Geçen sezonki takım bunlardan 3 gömlek iyi top oynuyordu.

Oyun planı vs açısından değerlendirmiyorum aslında. Her iki takımda öyle ya da böyle tempo yapmaya çalışıyor.
beni asıl korkutan son maçta temposuzluğun resmen dibine vurduk.

Bu arada takım bugün ne yaptı acaba, yine kafa izni vermişler midir?

Çevrimdışı Erman1903

Oyun planı vs açısından değerlendirmiyorum aslında. Her iki takımda öyle ya da böyle tempo yapmaya çalışıyor.
beni asıl korkutan son maçta temposuzluğun resmen dibine vurduk.

Bu arada takım bugün ne yaptı acaba, yine kafa izni vermişler midir?

Bizim bu sezon biraz kafamız karışık, fazla tempoya gelmeyecek daha çok kalitesiyle öne çıkan kadromuz var ama 120'lere yaklaşmak istiyoruz. Bunu dinlenerek yapacağız inşallah rakiplerden biri arada iki tane hazırlık maçı atmış.

Gerçi Gs hiçbir şey oynamadı bu maç onlara çok bakmamak lazım diğerleri ne yaptı bilmiyorum arada.

Çevrimiçi levitate

kim sallai duvarı XDDDDD

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sosyal medyada hakem operasyonu diye yıkılıyor şuan. Biz ise cılız tepkiler veriyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çakal önce ahtapot gibi sarılıyor pozisyon biterken hemen bırakıyor.

Çevrimiçi levitate

Sosyal medyada hakem operasyonu diye yıkılıyor şuan. Biz ise cılız tepkiler veriyoruz.
klasik fb ağlaması hakem temiz yönetti