Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6211350 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı izorlu85

SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı Oktay

Sahaya çim serildiği günleri şimdiden kafamda canlandırıyorumda çimlerin geldiği gün forumda nasıl bayram Havası olur kestiremiyorum :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı izorlu85

henüz belli değil tahminler var sadece :)

O zaman  kuyuya bi taşda ben attım desene  :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

@Efe televizyona bağlarsın diye düşünüyordum pc'yi.

tvde müzik denliyorum kılip seyrediyorum s4 ve dell şimdilik yeterli @Altuğ  :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı izorlu85

Sahaya çim serildiği günleri şimdiden kafamda canlandırıyorumda çimlerin geldiği gün forumda nasıl bayram Havası olur kestiremiyorum :ok:

O zaman deliririz kesin oktay abi :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı TØLGA

çim serilmicekmiş abi bu hibrit çim için makine o plastikleri ekicek çim tohumları ekilicekmiş sonra yanlış hatırlamıyosam mabet böyle söylemişti
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı poedr

KABA İNŞAAT BİTTİ BİTECEK DİYEN ARKADAŞLAR UMARIM BU KAMERA AÇISINDAN BAKARKEN ESKİ AÇIK VE NUMARALI ARASINDA HALA BEKLEYEN YERİ GÖRÜNCE BENİM KADAR DERTLENİYORMU ACABA.
sınanmadığın günahın masumu değilsin

Çevrimdışı izorlu85

konu dışı biliyorum ama  olsun ALİ RIZA siler nasılsa  :biggrinking: :biggrinking:

Bunda ki keramet nedir???  :alala: :alala: :alala: :kop: :kop: :kop:

ysariusta

• Ziyaretçi

@Efe televizyona bağlarsın diye düşünüyordum pc'yi.
TV bende var. 4 çekirdek işlemci, neden TV den stat yayını izleyecez. Seneye lazım değil

Çevrimdışı Deniz

Görecez inşallah abi  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

konu dışı biliyorum ama  olsun ALİ RIZA siler nasılsa  :biggrinking: :biggrinking:

Bunda ki keramet nedir???  :alala: :alala: :alala: :kop: :kop: :kop:
Bir sonraki maçta paun farkları da oluşur. Kerametin kendinden menkul

KABA İNŞAAT BİTTİ BİTECEK DİYEN ARKADAŞLAR UMARIM BU KAMERA AÇISINDAN BAKARKEN ESKİ AÇIK VE NUMARALI ARASINDA HALA BEKLEYEN YERİ GÖRÜNCE BENİM KADAR DERTLENİYORMU ACABA.

Bizler de farkındayız fakat bazı arkadaşlar algı politikasının kurbanı oldukları için orayı görmüyorlar  :D

Çevrimdışı Oktay

ysariusta

• Ziyaretçi

Sıkıntı yok orada. Diğer tarafların yapımı bitene kadar o kısım da biter. İhsan Beye sorarsan zaten bitti.

Çevrimdışı Eyüp Emir

canlı yayın 10 numara yeniden lideriz perşemde yenip Avrupa da yola devam ederiz gelsin artık çaylar

Çevrimdışı izorlu85

bende öyle düşünüyorum  :D :D

Abi ben düşünmüyorum direkt kehaneti söylüyorum  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

dertlenme bence tersine sevin derim çünkü stad bitiyor orda en fazla 40-50 günlük iş var stad 45-50 gün içinde top yekün bitecek :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Oktay

Bizler de farkındayız fakat bazı arkadaşlar algı politikasının kurbanı oldukları için orayı görmüyorlar  :D
Orası  sayılmıyor çünkü orda RAMPA var :evillol:

Çevrimdışı izorlu85

canlı yayın 10 numara yeniden lideriz perşemde yenip Avrupa da yola devam ederiz gelsin artık çaylar

Şu stadın açılış maçına kupa seramonisi ile açmak var abi. İster avrupa ister türkiyekupası ister lig şampiyonluğu evimize kupa ile dönüp açılış maçında tribünleri selamlasa kupa ile futbolcular...

Çok şeymi istedim yavvvv   :iblush: :iblush: :iblush:

Çevrimdışı Eyüp Emir

Çevrimdışı Salih A.

kameranın açısı değiştiğine göre kombinesini değiştirmek isteyen arkadaşlara bir hile söyliyeyim :) kombinenizi aldınız kartınızın bankasını arayıp bu işlemi ben yapmadım deyip itiraz ediyorsunuz  sonrasında 1-3 ay arasında para hesabınıza geri iade ediliyor :) ondan sonra nerden isterseniz ordan alıyorsunuz kombinenizi FAKATTTTTT passo aynı kart ile işleme izin vermiyor başka kart kullanmanız gerekir :)
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Orası  sayılmıyor çünkü orda RAMPA var :evillol:

yeni açıktaki dev gibi rampa engel olmamalıydı diyenler miniminnacık rampa engel oluyor diyorlar @Oktay

Herkese iyi geceler beyler bayanlar  :)

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Beton mixerleri  nerde  kaldı  epeydir yoklar??