5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14373 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şu maça gitmekten iyi ki vazgeçmişim diyorum ortam rezil
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bence kadroları iyi oyunları rezalet,en rezil olanı da taraftarları
O taraftar kendimi bildim bileli öyle. Ankarada okudum, bu taraftarı kendileri hariç Ankarada hiç kimse sevmez. Gb taraftarı efendidir, bunlarla kıyaslanmaz. Bakalım tff ne ceza verecek bunlara. Masuaku korner atacak, yan hakeme kafasına attıklarını gösteriyor, hakem idare ediver gibi bişey söylüyor. Bu kadar olmaz.

Çevrimiçi Samet Ç

Dediğim gibi duran toplarda ve yandan atılan ortaları savunma konusunda ligin en kötü takımı Ankaragücü. İkinci yarı üçü bulup 60'tan sonra Alli-Josef değişikliği yapmak lazım. Ayrıca şu Redmond'ı alın getirin arkadaş N'Koudou iyi oyuncu ama oyun zekası vasat az akıllı oynasa başka seviyeye gelecek bizim lig için.

Çevrimiçi Necmi

Yalnız ceza sahasında buluştuğumuzda affetmiyoruz net vuruşa sahip çok oyuncumuz var ve ceza sahasında hızlı hamle yapıyorlar

Çevrimdışı goktasoktay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şunun üzerinden hem algı kasacaklar hem de ceza verilsin diye gündem oluşturacaklar, kesin. Ne gerek var, sen golleri sapla, bundan iyi cevap mı olur

Çevrimiçi Samet Demir

oğuz ceylan 2 tanesi arkadan tekmeli 2 tanesi belden sarılmalı olmak üzere 20 tane felan faul yaptı galiba kart yemedi
Seke seke oynuyor pili bitti :) 2. Yarı orası yol geçen hanı olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene şampiyon olamasak kalecisizlikten olacak ersin,Emre ikiside Beşiktaş profilinden uzaklar.Bir de Mert Günoğu deniyelim bari.

Ankaragücü beklendiği gibi hakemde öyle bu maç böyle bitmez yalnız 3 bulmamız lazım.

Atakan bol bol numara yapıyor kart gösterttirmek için bizimkilere,Oğuzhan sınırsız faul hakkı.

2 sene önce Ersin'le şampiyon oldun.

Kale sezon ortasında deneme yapılacak yer değil.

Emre'nin beğenmediğiniz Ersin'in seviyesine gelmesi için bir kaç fırın ekmek yemesi lazım. Allah vere bir saçmalık yapıp puan kaybına sebep olmasın, onu da kaybederiz.

Mert'e ise hiç değinmiyorum zaten.

Çevrimdışı goktasoktay

Dele Alli nin gol atması da iyi oldu bu arada

Çevrimdışı matias_27

Şunun üzerinden hem algı kasacaklar hem de ceza verilsin diye gündem oluşturacaklar, kesin. Ne gerek var, sen golleri sapla, bundan iyi cevap mı olur

Atın atın demiyor ya hayır hayır no no hareketi bu.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı DieForYou1903

Emre'nin beğenmediğiniz Ersin'in seviyesine gelmesi için bir kaç fırın ekmek yemesi lazım. Allah vere bir saçmalık yapıp puan kaybına sebep olmasın, onu da kaybederiz.

Hoca kalecileri rekabete girmeli diyor bu sadece kale özelinde değil diğer tüm bölgelerde de bu geçerli olmalı koca  bir sezon aynı 11 ile bitmez ki.Bizim kadromuz yetersiz halen.

Ersin,Emre ikisi de Beşiktaş seviyesinden uzakta.Biz geçen sene şampiyon olduğumuzda Ersine rağmen olduk kaleye bulan şut ve gol oranı Ersin sondan birinciydi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

18 maç 16 gol 5 asist 0 penaltı.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Dele Alli nin gol atması da iyi oldu bu arada

Aynen çok iyi oldu kendine geldi :tabe:

Çevrimiçi mellfred

ersin’i kaleye gelen her top gol oluyor diye eleştiriyorduk emre sağolsun bozmadı istatistiği

Çevrimiçi Talisca1903

hakemler çok sıkıntı yeter artık bıktırdınız ne istiyorsunuz olm Beşiktaş'tan

Çevrimdışı goktasoktay

Atın atın demiyor ya hayır hayır no no hareketi bu.
Ne olursa olsun, o taraftarı ben çok iyi tanıyorum, hiç muhattap olunacak tipler değiller. Gereği yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

3. vitese bile çıkmadan öne geçtik bu çok önemli.
Biraz vites arttırsak çok rahat farka gideriz, karşı takım tekme atmaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyor.

Çevrimdışı goktasoktay

18 maç 16 gol 5 asist 0 penaltı.
Maşallah deyin, dile getirmeyin, gol rekoru kıracak o bu sene

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne olursa olsun, o taraftarı ben çok iyi tanıyorum, hiç muhattap olunacak tipler değiller. Gereği yok

Maçın devre arasında saha komiseri, hakem ne varsa çağıracaksın.
O atılan maddelerden biri oyuncuma gelirse takımı sahadan çekerim diyeceksin, sonra onlar düşünsün.

Çevrimiçi ferdi1903

Bu kadar ucuz gol yenmez ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Oha resmen aynı golü yedik.
Yuh ya.

Çevrimiçi sEuL

Bu kadar kolay gol yenmez aga

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tuncaboylu

ersin’i kaleye gelen her top gol oluyor diye eleştiriyorduk emre sağolsun bozmadı istatistiği
Çünkü sorun kalecide değil, verdiğimiz pozisyonlar hep net pozisyon oluyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Etiketler: