Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 13007 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ertuğrul Sağlam'ın suçu Sergen Yalçın'dan daha az Beşiktaşlı olmak mıydı?
Ertugrul Saglam Bursa'yla bile bu kadar rezil olmadi CL'de puan aldi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Şimdi Sergen gitse ben yeterli bulmam. Çünkü balık baştan kokar. Yönetim gitmedikçe ben şüphe etmeye devam edeceğim. Ya bir daha böyle olursa diye.

1 aydır fazladır gitmesi gerekiyor bunu yapmadıkları için bana göre seçimi de kaybettiler. Lakin hamleyi geç de olsa yapmak zorundalar, önümüz zaten seçim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şimdi Sergen gitse ben yeterli bulmam. Çünkü balık baştan kokar. Yönetim gitmedikçe ben şüphe etmeye devam edeceğim. Ya bir daha böyle olursa diye.
Yönetim ve Sergen birlikte gitmelidir.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

1 aydır fazladır gitmesi gerekiyor bunu yapmadıkları için bana göre seçimi de kaybettiler. Lakin hamleyi geç de olsa yapmak zorundalar, önümüz zaten seçim.
Seçimi kazanırlarsa şaşırmam. Başı kesik bir toplumuz. Yine birileri çıkar koyun sürüsü gibi oy verir. Ayrıca kimse bu şartlarda aday olmak ister mi? Emin değilim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Seçimi kazanırlarsa şaşırmam. Başı kesik bir toplumuz. Yine birileri çıkar koyun sürüsü gibi oy verir. Ayrıca kimse bu şartlarda aday olmak ister mi? Emin değilim.

Seçime kadar hocayla devam edelim seçimde Ocak ayını bile görmemesi gereken hoca suçlu olsun. Ah bu insanlar ah, en çok kendilerini düşünüyorlar.

Çevrimiçi ferdi1903

Bida sampiyonlar ligi falan gelmeyin reziler ayiptir ya 0 puanla yaziklar olsun  sergen sende git 6 ganyanmi oynucan ne yapacan düs yakamizdan
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2021, 00:54:23 ferdi1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel skor ile tarihe kazındık. Veda busesi...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Sergen efendiyle avrupada bir galibiyetimiz yokmus, bravo insan biraz utanir be

Çevrimiçi MUSTAFA_

İstatistiklerle yazılan tarih... Unutulmasın...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen efendiyle avrupada bir galibiyetimiz yokmus, bravo insan biraz utanir be
Rio Ave'yi bile yenemedi birde sezon başı avrupa ligini küçümsüyordu istemem oraya kalmayı diye. :D

Çevrimiçi Sinan23

adamın turnuvada 3 golü var 3'ü de bize

Sakattı çünkü diğer maçlarda diye avutabilirim seni.

Çevrimdışı goktasoktay

İhanet eden hoca. Futbol futbolcuların kendi insiyatifleriyle bir şeyler yapabileceği bir oyun değil. Şuan sahadaki futbolcular hoca ve yönetim tarafından mağdur ediliyor. Olduklarından daha değersiz gösteriliyor. Hocanın hoca olmayışı sebebiyle. Josef'in bile oynama hevesi kalmamışsa mevzu kapanmıştır. Hiçbir futbolcuya bir laf söyleyemeyiz.
Dün bir şeye çok dikkat ettim, saygı duruşunda futbolcuların yüz ifadeleri. O kadar belli ki yüzlerinden. Geçen yılki kolej havasından eser yok. Niye çıkıyoruz bu maça diyordu suratları.

Etiketler: