27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 26.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Sarper Barış Saka - Cevdet Kömürcüoğlu - Murat Tuğberk Curbay -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11282 defa] 27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%37.5]
1 puan
2 [%25]
0 puan
3 [%37.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Talisca1903

Ersinin kurtardığı pozisyonda ortayı yapan Goutas yarı sahamızın ortasına kadar geldi büyük takım buna izin vermez

Çevrimiçi sEuL

penaltı değilki hakem uydurdu
Carpiyor eline agabey, topun yonu degisiyor hatta carptiktan sonra. Rosi, Josef ve Umut’un ucan tekme seklinde topa mudahale etme cabalari oluyor her mac, o sekilde yukselince elleride aciliyor dogal olarak- ceza sahasi icerisinde daha dikkatli olmamiz gerekiyor. Neyse rezil bir zeminde kotu oynayarakta olsa kazanip degerli bi 3 puan aldik. Tebriklet Ghezzal

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi sensin değil mi, yeğenin falan yazıyor olmasın bu hesaptan  :lol:
iyiye iyi kötüye kötü diyoruz 🤔
Yeğenim yazsa forumdan atılırım 😀

Çevrimdışı mrred

Ghezzal bile kendine geldi

adam gerçek mevkisi olan kanatta oyun kurucu oynamaya başlayınca eski günlerini hatırladı

yani ne diyoruz o zaman

No pjanic no panic @Erman1903 kardeşimin dediği gibi  :D
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

Umut oldukça iyi bek performansı veriyor her oynadığında ama anlamsız şekilde bir eleştiri var kendisine

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal tek başına aldı maçı
Güvene kızarım ama şu güven kulübede otururken kenanın oynaması ne bileyim söyleyecek söz bulamıyorum aslında buluyorumda söyleyemiyorum

Çevrimdışı mrred

Umut oldukça iyi bek performansı veriyor her oynadığında ama anlamsız şekilde bir eleştiri var kendisine
Umut rıdvandan iyi çünkü umut bek rıdvan sol ön oyuncusu olmaya aday tabi isterse
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

alt yapıdan çıkan rıdvanımız var ya ondandır rıdvan bizim oyuncumuz ama umut renklilerin oyuncusu sanırım misafir oyuncu olarak oynatıyoruz

Çevrimiçi Necmi

Umut rıdvandan iyi çünkü umut bek rıdvan sol ön oyuncusu olmaya aday tabi isterse
aynen öyle

Çevrimdışı mrred

Geçen sene nasıl şampiyon olduk herkes daha iyi anlıyordur.

Uygulamalı görüyoruz

Bu takımda ilk yazılacak 2 oyuncu Atiba ve Joseftir

diğerleri sonra gelir. Alex pjanic oynayacak diye takımın kurgusunu ikide bir değiştirdik.

En başta böyle saçmalıklar yapmasaydık şu an şampiyonduk.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sivas deplasmanı bu ligin en sert 3. veya 4.deplasmanı falandır.

Nerdeyse pozisyon vermedik adamlara

Sizce neden ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

gedson olsaydı 5lik olurdu maç rizeye vrdik anlamsızca

Çevrimiçi sEuL

Güvene kızarım ama şu güven kulübede otururken kenanın oynaması ne bileyim söyleyecek söz bulamıyorum aslında buluyorumda söyleyemiyorum
Kenan bir 90 dakikayi daha skora etki edemeden tamamladi. Bu adam bi bek oyuncusu yada savunma oyuncusu olsa anlarim ama degil. 24 macta forma sansi bulmus 1 gol atamamis - bugun yine ciliz sutlari ile rakip kalecilerin en guvendigi hucum oyuncusu olmaya devam etti.

Guven gereksiz yere topu ayaginda cok tutuyor bazen ama topla dribbling’i, adam eksiltme yetenegi ve sutu var. Bugun etkili oldu baya birde penalti yaptirdi kisa surede.

Çevrimdışı mrred

Güvende fena potansiyel var

Bu çocuğu mutlaka elimizde tutmalıyız.

Vuruşları elit seviyeye yakın ve çok güçlü bir çocuk

nwakameye benzetiyorum o çocuğu
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Beş aydır ilk deplasman galibiyetimi almışız yuh yuh

Çevrimiçi Necmi

Güvende fena potansiyel var

Bu çocuğu mutlaka elimizde tutmalıyız.

Vuruşları elit seviyeye yakın ve çok güçlü bir çocuk

nwakameye benzetiyorum o çocuğu
tutabilirmiyiz sence 🤔
Bu yönetimle🤔

Çevrimdışı mrred

tutabilirmiyiz sence 🤔
Bu yönetimle🤔
Ne yapıp edip tutmalıyız
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Kenan bir 90 dakikayi daha skora etki edemeden tamamladi. Bu adam bi bek oyuncusu yada savunma oyuncusu olsa anlarim ama degil. 24 macta forma sansi bulmus 1 gol atamamis - bugun yine ciliz sutlari ile rakip kalecilerin en guvendigi hucum oyuncusu olmaya devam etti.

Guven gereksiz yere topu ayaginda cok tutuyor bazen ama topla dribbling’i, adam eksiltme yetenegi ve sutu var. Bugun etkili oldu baya birde penalti yaptirdi kisa surede.
kenan kız çocuğu gibi vuruyor topa o topun kaleye ulaşması bile mucize

Çevrimdışı mrred

Atibanın istatistiklere bakın derim

adam çok büyük oyuncu seneye de rahat oynar
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Sivas deplasmanı bu ligin en sert 3. veya 4.deplasmanı falandır.

Nerdeyse pozisyon vermedik adamlara

Sizce neden ?
pozisyon vermedik mi

adamların her yan topu tehlike oldu be abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Ne yapıp edip tutmalıyız
o kadar önemli değil tutmak ne pahasına olursa olsun denecek oyuncu değil sert vuruyor hızlı ama futbol aklı 0 bu saatten sonrada olmaz o akıl böyle gider futbol hayatını bitirir olsada olur olmasada olur yerli olduğu için uygun parayla kadroda tutulmasının zararı olmaz topu kaybetme pahasına pas vermeyen biri ver kaçla kolayca geçeği yerde üç kişinin arasına dalıyor kaybediyor bunu sürekli yapıyor üstelik

Çevrimiçi Necmi

Atibanın istatistiklere bakın derim

adam çok büyük oyuncu seneye de rahat oynar
ilk golde orta sahada ghazzele topu veren atiba ghazzel depar atıyor sıfırdan topu ceza sahasına yolluyor orda topa dokunan yine atiba o dokunuşu yapmasa gol olmazdı

Çevrimiçi Talisca1903

ilk golde orta sahada ghazzele topu veren atiba ghazzel depar atıyor sıfırdan topu ceza sahasına yolluyor orda topa dokunan yine atiba o dokunuşu yapmasa gol olmazdı
+1 daha yapıp dünya kupasına göndermeliyiz hakediyor

Çevrimdışı mrred

pozisyon vermedik mi

adamların her yan topu tehlike oldu be abi
kaleyi tutan tehlikeli sayabileceğimiz top sayısı 3 falan

en önemlisi de ersinin son dakika kurtardığı

başka da öyle aman aman pozisyonları yok

bizim çok daha net pozisyonlarımız var
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2022, 21:56:18 mrred ]
The great gig in the sky

Etiketler: