23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.01.2022 Saat : 13:30 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Ekrem Kan - İbrahim Bozbey - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17703 defa] 23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı ALDENYX

Alex'i alabilirsin, ama sen orta sahaya adam atacaktın. Ozzy Mozzy artık ne varsa, ya da Emirhanı çekeceksın orta sahan bomboş 90 dk oynadın. Zaten en baştan çıkışın da hatalıydı Regista önüne 3 forvet tam fantezi.
Değişiklik oldugu an aha dedim birde ortayi bosaltti offf ki offf yenilgi de çıkabilirdi.....bundan boyle hersey yonetine yazar ve bence beceremiyorlar  en kotu yılmaz vurali getiriverin ....bunu becerebilirler en axindan
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Önder hoca senin gittiğin yollardan Beşiktaş kulübü 20 kere geçmiştir, ucuz şova girme.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı goktasoktay

necipin  sacmalamasi ,  temas  var o yuzden halem verirse bir sey  diyemezsin ..
Doğrusu bu. Necip bu salaklığı hep yapıyor. Adam teması hissedince atlamış. Ben hakeme laf etmem bu pozisyonda.  Bize yapsalar ortalığı yıkardım yani penaltıyı vermedi diye..

Suç serdar varken, montero varken, necipi stoper oynatanda. Aldığı puanlar bala gö.e, yol yakınken hocaya teşekkür edilmeli. Vizyon sıfır bence. Sergenden bir tık daha iyi ama öyle teknik taktik falan da bişey yok doğrusu. Takım kimlere kaldı. Kafayı yiycem.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sergen’den sonra forumdan random birisini koysak aynı şey olurdu.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

Hedefin varsa bu kadro böyle çıkmaz, hedefsizsen hiç böyle çıkmaman lazım.

Ha kendi hedeflerin var onun farkındayım Önder bey.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Anlamadigim sey Onder hoca biraz toparladi diye bizim yonetim bizi manchester city saniyor galiba. Ne takviye ne birsey. Transfer sezonu kapanacak lidermisiz gibi rahatlik var.

kenan batsuayi bjk futbolcusu degil. Malatyanin bile daha iyi golculeri var bizden. Genc takimdan cikarin alamiyorsak. Kadin takimindaki forvetler bile bu 2 kazmadan daha cok gol atar
bu takıma takviye yapsan ne olur neden para harcansın

Çevrimdışı AigleBordeaux

3 yıllık sözleşmeyi kapmak

Çevrimiçi Talisca1903

şu maçta şu pen6 ile Nejip gömeceksek zaten baştan kaybetmişiz biz.Defans adamın arkasında durmayacakmı çelme yok basma yok vurma yok uydur uydur ver pen6 yetim zaten Beşiktaş.Böyle pen6 veriliyorsa bize 15 puan daha yazsınlar

bu seneki operasyon arşa ulaştı durduramadık hamsi şampiyon olsun diye yapmadıklarını bırakmadılar
Çıkın söyleyin kardeşim yabancı hakem istiyoruz komple mhk si dahil bunlarla kimi getirsen yerler bizi

Çevrimdışı can1903

3 yıllık sözleşmeyi kapmak
kapacağı tek şey PTT 1. den kontrat olur.

Çevrimdışı Erman1903

Değişiklik oldugu an aha dedim birde ortayi bosaltti offf ki offf yenilgi de çıkabilirdi.....bundan boyle hersey yonetine yazar ve bence beceremiyorlar  en kotu yılmaz vurali getiriverin ....bunu becerebilirler en axindan

Baba bunun sinyallerini zaten biz birkaç maçtır veriyoruz, Allah yardım ediyor diye kazandığı sürede arkasında olacağız dedik kendisine çeki düzen verecekti. Şimdi artık o şansı kaçırdın. Kulübün iyiliği için hemen yeni bir hoca getirecen taraftar gerçeği görecek, birkaç maça gelene de laf edilmeye başlanacak. Yazın bari adam gibi kadro kurulur da takımın başında da Ahmet Mehmet herhangi biri temiz bir sayfa açar girersin sezona.

Çevrimdışı can1903

şu maçta şu pen6 ile Nejip gömeceksek zaten baştan kaybetmişiz biz.Defans adamın arkasında durmayacakmı çelme yok basma yok vurma yok uydur uydur ver pen6 yetim zaten Beşiktaş.Böyle pen6 veriliyorsa bize 15 puan daha yazsınlar

bu seneki operasyon arşa ulaştı durduramadık hamsi şampiyon olsun diye yapmadıklarını bırakmadılar
Çıkın söyleyin kardeşim yabancı hakem istiyoruz komple mhk si dahil bunlarla kimi getirsen yerler bizi
penaltının daniskası Necipin pozisyonu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

kapacağı tek şey PTT 1. den kontrat olur.
PTTden bir takımda bir yıldan fazla kalamaz

Çevrimdışı goktasoktay

Bende sozlesme imzalamam, sezon basindan beri yerlerde surunen Vida - Welinton’un arkasinda kaldi cocuk.

Yabanci siniri var diye Turk oynatmak zorunda kaliyoruz, ondada tercih Necip.

Gecen haftada yazdim, Necip bir maci iyi oynayabilir ama sacma sapan bir hareketle herseyi berbat etme potansiyeline sahip diye. Bugun yine iyi oynarken sacma bir penalti yaptirdi.

Ama sorunun sozlesme oldugunu dusunmuyorum. Hoca diger oyuncularin agirligi altinda eziliyor. Vida’yi kesemez oyle kolay kolay
Hatta ve hatta elinde oynatacak stoper yokken, orta sahayı koyar da beni oynatmazsan ben de imzalamam kardeşim. Stopere ihtiyacın var, alternatif benim ama hoca orta saha oynatmayı tercih ediyor. Demek ki bu takımda yerim yok diye düşünürüm ben olsam. Eğer ki imzalamama durumu varsa hakkıdır sonuna kadar…

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kardeş sen yönetime yakınsı diye biliyorum.
Serdar falan da oynamayacaksa başkan neden hocayla devam ediyor?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin ile sözleşme uzatma hamlemizde TFF tarafından süre doldu diye kabul edilmemiş.
Mesele ne anlayamadım?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Başkan iyi birisi ama o kadarda kötü bir Başkan

Çevrimdışı can1903

İlk geldiği dönem yaptıklarıyla genç işleriyle bir nebze YK'nın hazirana kadar geçiş yapalım düşüncesi oluştu. 6 aylık tarifeyi alınca 6 ay sonra anadolu yapayım kafasına girdi, yakındır gönderirler.

Çevrimiçi Talisca1903

bu maç özelinde ne nejip ne vida hata yapmadılar gayetde iyi oynadılar.Rıdvan son paslarda yine berbattı.Alex orta sahada kayboldu.Çok mu zor ya at Batsı sola koy Alexi ceza sahasının içine Lucescudan iyi biliyor galiba bizim hocalar adam bunu forvette oynattı bir kamyon gol attı ısrarla orta sahada adam kovalattırıyoruz .Hadi adamı çıkardın ozzy al bari yerine Güven nedir ya çok rahat 3 puan alıp gideceğimiz maçtı çok yazık oldu

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ersin ile sözleşme uzatma hamlemizde TFF tarafından süre doldu diye kabul edilmemiş.
Mesele ne anlayamadım?
Bu yönetim hangi oyuncuyla sözleşme uzatabildi?
Sergen’de bile rezilliği gördük evine falan gitmeler

Çevrimdışı goktasoktay

Vida welinton falan ne penaltılar yaptırıyor 2 maçtır takım eksik yakalanırken iyi durdu necip stoperde penaltıyı da vermeyecekti bu allahın belası ligde biraz taraftar anırması biraz da itirazla gidip monitör izliyorlar şunu bizim stadyumda veremezlerdi. 2 puanın gitmesinin nedenini şu ön bölge oyuncularinin yetersizliği yerine necip'e yıkarsak bizi böyle mahkum eder yönetim şunlarla 15 maç daha oynamaya.
Zaten ben de hocanın vizyonsuzluğuna kızıyorum. Farklı bir diziliş dene, taktiksel olarak bu takıma uyacak bir şey dene. Yok, haftalardır bu da aynı kadroyu çıkarıyor, bir de mevkisinin oyuncusu olmayan adamı oynatıyor gençleri oynatacağına. Şansına biraz puan topladı, o da bu kadar işte. Penaltıya gelince, bal gibi de bizim sahada, aleyhimize, izleyip çalınır bu tür pozisyonlar. Bu yine penaltı gibi, temas var. Daha nice penaltıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan pozisyonumsuları çaldılar. Hakkımızı savunan yok malesef.
Töreyi, kenanı oynatan ve el arttırıp bunlardan utanmadan medet uman adam, gözümde hoca değildir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önder hocam iyisin hoşsun ama yeni hoca geldiğinde U-19 daki genç oyuncuya dahi sözün geçmeyecek ona üzülüyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

Eğri oturalım, doğru konuşalım. Sen pozisyonu izlemedin galiba, radyodan mı dinledin? Vurma yok diyosun, necip adamın sağ ayağına, sağ ayağıyla yapıştırmış gelişine. Topu tıklayıp sağa doğru hareketlenmek isteyen adamın ayağına vurursan, kusura bakma ama o adam penaltıyı alır. Futbolcu az akıllı olacak, o malesef necipte yok. Teması gören her hakem bu penaltıyı çalar.

Ha asıl mesele bu maçta hakemden çooooooook uzaktaydı. Sezonun en temiz maçlarından biriydi. Sen topu kaleye sokamazsan, 2 puanı sana böyle……. Neyse, çok canım sıkkın, futboldan soğudum yeminle…

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Malatya'nın Tetteh ve Adem büyük ile başlamaması hocanın şansı olmuş.
İki dakikada oyunun yönünün çevirdiler.

Çevrimiçi Talisca1903

Eğri oturalım, doğru konuşalım. Sen pozisyonu izlemedin galiba, radyodan mı dinledin? Vurma yok diyosun, necip adamın sağ ayağına, sağ ayağıyla yapıştırmış gelişine. Topu tıklayıp sağa doğru hareketlenmek isteyen adamın ayağına vurursan, kusura bakma ama o adam penaltıyı alır. Futbolcu az akıllı olacak, o malesef necipte yok. Teması gören her hakem bu penaltıyı çalar.

Ha asıl mesele bu maçta hakemden çooooooook uzaktaydı. Sezonun en temiz maçlarından biriydi. Sen topu kaleye sokamazsan, 2 puanı sana böyle……. Neyse, çok canım sıkkın, futboldan soğudum yeminle…
Vallahi kardeşim bende aynı ruh halindeyim şöyle bir pen6 Ts versinler ... yiyorsa .Yetim çocuklara döndük vur ensesine al lokmayı

Çevrimiçi Talisca1903

A. Dalgakıran ;İyi oynadık, şanssızdık, takımımız her hafta daha iyiye gidiyor.

Biz evde sinirden kafayı yerken 2. başkanın attığı twite bak.Tamam abicim peki süper devam

ya sabır

Etiketler: