23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.01.2022 Saat : 13:30 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Ekrem Kan - İbrahim Bozbey - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17698 defa] 23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Samet Ç

bitirdiği yere bak yuh
Bir tek bizim önde olduğumuz maçlarda uzatmanın uzatması oynanır kural böyle

Çevrimdışı goktasoktay

Bu puan kaybı stoperde necip oynatan hocaya gelsin!!!

Çevrimdışı can1903

Gönder nolacak batsuayi gol makinasina mı dönüşecek? Ghezzal hiç ettiği onlarca pozisyonu gole mı çevirecek rosier geçen senenin 10'da 1'i değil bir anda form mu tutacak? Herif ayak içi köşeye topu yuvarlamaktan aciz hocayı göndereceğine önce santrafor al
kenarda hocan olur, sergenin fotokopisi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Bir tek bizim önde olduğumuz maçlarda uzatmanın uzatması oynanır kural böyle
geçen hafta maçı 2 dakika fazla oynatmışlardı, josef kızınca saatini gösteriyordu utanmadan
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çok net belli olan bir şeydi puan kaybı.Haftaya stoperde yine necip oynasın.Ortamlarda proje filan diye insanlara yedirin kim bilecek ?.Montero,Serdar hatta welinton dursun necip oynasın.Sahipsiz Beşiktaş.

Çevrimdışı murat baltacı

Sergen gittiğinde normal bir hoca gelse şuan şampiyonluk yarışında olabilirdik bedava puanlar bırakıyoruz her hafta necip Kenan töre ısrarı nedir batsu gol kaçırma rekoru kırıyor ne alt yapıdan forvet deneme var ne başka bir formül Koca Beşiktaş kimlere kaldı ne hallere düştü
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Nejipi de atıyor taraftarın önüne hakemsi  bu maçta çok çok iyi oynadı defans o pozisyona girer öyle de pen6 olmaz
hocanın da Güven hamlesi 2 maçtır işe yaramıyor ısrarla atıyor oyuna hızlı değil akıllı oynayamıyor Ozzy girecekti orta sahada 2 verkaçla 2. golü atacan maç bitecek bu kadar akılsız futbolcu hiç çekilmiyor

Çevrimiçi sEuL

Sadece Tetteh bizde olsa en az 10 puan fazlamız olurdu.
Adam tepeden tırnağa forvetim diyor.

Bu arada Serdar'ın oynatılmama nedeninin sözleşme uzatmak istemediği için yönetim kararıyla oynatılmak istenmediğini düşünmek istiyorum.
Aksi durumda herhangi bir gerekçesi yok.
Bende sozlesme imzalamam, sezon basindan beri yerlerde surunen Vida - Welinton’un arkasinda kaldi cocuk.

Yabanci siniri var diye Turk oynatmak zorunda kaliyoruz, ondada tercih Necip.

Gecen haftada yazdim, Necip bir maci iyi oynayabilir ama sacma sapan bir hareketle herseyi berbat etme potansiyeline sahip diye. Bugun yine iyi oynarken sacma bir penalti yaptirdi.

Ama sorunun sozlesme oldugunu dusunmuyorum. Hoca diger oyuncularin agirligi altinda eziliyor. Vida’yi kesemez oyle kolay kolay

Çevrimiçi tolga1903

Buna Allah yardım ediyordu ama şu maçta yaptığı hatalarla maçı verdi. Başkası gelse de çok bir şey değişmeyecek ama gelsin kim geliyorsa da insanlar anlasın gerçeği.

Bana göre 2 hatası alex'i gol atıp morallenmişken oyundan alması ve kanan'a şans veriyor oluşu abi yoksa oyunda da üstündük pozisyonları yoktu bu kadar beceri sorunu arşa çıkmış bir takımın hocadan önce personele ihtiyacı var evet boşluklar verdik geçen sene de veriyorduk ama bitirebiliyorduk fırsatı bugün bunu yapmaktan aciz rezil bir grupla cebellesiyoruz işte

Çevrimdışı can1903

Stoperde Serdar oynatmayacaksan Önderle değil Rızayla çıkalım maçlara.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

valla baydı artık abi basit hamlelerle her maç 3 puan gitmek varken böyle saçmalıyoruz

Alırdın maçı 1-0 öne geçmen Allah'ın bir lutfu. Çok kral bir hoca da gelse yine puan kayıpları saçma sapan işler göreceksin, gelsin kim isteniyorsa da insanlar gerçeği anlasın. Adam gibi kadro yapacaksın, hocanın işini kolaylaştıracaksın - kenardaki adam sana bir yere kadar puan kazandırır. Bunlar da kul olduğu için genelinin saçmalıklarını görüyorsun, Karaveli çok bile puan topladı.

Çevrimdışı can1903

Önder  bey, tamam anadoludan kontrat kaparsın bu kadar belli etme bari ya.

Çevrimiçi Samet Ç

Buna Allah yardım ediyordu ama şu maçta yaptığı hatalarla maçı verdi. Başkası gelse de çok bir şey değişmeyecek ama gelsin kim geliyorsa da insanlar anlasın gerçeği.
Oyuncular Sergen gitti diye biraz canlandı yoksa Önder Karaveli'nin birşey yaptığı yok Sergen'in kopyası bir iki genç attı mecburiyetten tuttu taraftar sahip çıktı altyapı hocasıyken takımın başında kalma ihtimalide belirince bir anda tam Sergen'e bağladı.

Çevrimdışı Erman1903

Bana göre 2 hatası alex'i gol atıp morallenmişken oyundan alması ve kanan'a şans veriyor oluşu abi yoksa oyunda da üstündük pozisyonları yoktu bu kadar beceri sorunu arşa çıkmış bir takımın hocadan önce personele ihtiyacı var evet boşluklar verdik geçen sene de veriyorduk ama bitirebiliyorduk fırsatı bugün bunu yapmaktan aciz rezil bir grupla cebellesiyoruz işte

Alex'i alabilirsin, ama sen orta sahaya adam atacaktın. Ozzy Mozzy artık ne varsa, ya da Emirhanı çekeceksın orta sahan bomboş 90 dk oynadın. Zaten en baştan çıkışın da hatalıydı Regista önüne 3 forvet tam fantezi.

Çevrimiçi levitate

Alırdın maçı 1-0 öne geçmen Allah'ın bir lutfu. Çok kral bir hoca da gelse yine puan kayıpları saçma sapan işler göreceksin, gelsin kim isteniyorsa da insanlar gerçeği anlasın. Adam gibi kadro yapacaksın, hocanın işini kolaylaştıracaksın - kenardaki adam sana bir yere kadar puan kazandırır. Bunlar da kul olduğu için genelinin saçmalıklarını görüyorsun, Karaveli çok bile puan topladı.
e getirsinler bir tane hoca? bu kadar korkak olmanın alemi yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önder’e laf etmeyin pamuklara sarıyor Beşiktaş’ı :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

Romantizm bir   kulübün başına geleblilecek en kötü felaket.

Çevrimdışı goktasoktay

Necip için en kabul edilebilir mevki stoper bölgesi hızı falan yeterli o bölge için fena oynamıyor bugün de. Boşa kızıyorsunuz kenan için katılıyorum fakat necip oynadı diye tepki gösterilecek durum yok çünkü iyi oynuyor necip, şimdi hata yapıp pişman da edebilir ama welinton'dan falan daha güven veriyor
Evet evet Aynen öyle oldu, tabi necip iyi adam yaa. Her dokunuşu faul adamın, gidip stoper oynatıyor. Al işte, gitti 2 puan.

Çevrimiçi bjkozy

Anlamadigim sey Onder hoca biraz toparladi diye bizim yonetim bizi manchester city saniyor galiba. Ne takviye ne birsey. Transfer sezonu kapanacak lidermisiz gibi rahatlik var.

kenan batsuayi bjk futbolcusu degil. Malatyanin bile daha iyi golculeri var bizden. Genc takimdan cikarin alamiyorsak. Kadin takimindaki forvetler bile bu 2 kazmadan daha cok gol atar

Çevrimdışı ALDENYX

yahu pen6 felan değil ne anlatıyorsunuz arkadaşlar siz ya kendimize anlatamıyoruz derdimizi ayaklar yerde iki futbolcu yanyana vurma yok basma yok kare kare yakınlaştırırsan yüz tane pen6 çıkartılır böyle haram zıkkım olsun
Adamin sol baldırına arkadan vuruyor ...vurmadan once, necip akilli olsa rakibin eli kolu acik yuzune gidiyor  ,darbe yememek icin yuzune, necip eliyle rakibi blocluyor... tam bir becereksizlik sadik bu gun nasil yapiliri en az dort pozisyonda gosterdi
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

e yönetim taraftara uymasaymış napalım

daha kendi sevdiği adamı getiremiyorsa başkan bıraksın bu işleri

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncular Sergen gitti diye biraz canlandı yoksa Önder Karaveli'nin birşey yaptığı yok Sergen'in kopyası bir iki genç attı mecburiyetten tuttu taraftar sahip çıktı altyapı hocasıyken takımın başında kalma ihtimalide belirince bir anda tam Sergen'e bağladı.

Önemli olan sahadakilerin canlanması zaten, deniyor bir şeyler işte herhalde fazla bir şey yaptığı yok. Bunu gönderip hemen getir şimdi kim neyi beğeniyorsa izle sonra bakalım o gelenin denediği şeyler tutacak mı, kaç puan ortalama yapacak hep beraber görelim. Şenol Güneş gelsin mesela, sonuçta sezon sonu her türlü 1. aday olacak. Gelsin yazı göremez, belki yollarız falan da önümüzdeki sezon heba olmaz.

Çevrimdışı can1903

e yönetim taraftara uymasaymış napalım

daha kendi sevdiği adamı getiremiyorsa başkan bıraksın bu işleri
kulübün taraftar kitlesi başlı başına bir sorun, mayıstan sonra başkan ayarı verince taraftar boş yere ağlaşmasın. Bu kulüpte ne yapmış Önder hoca, oyuncular sergen gidince morallendi zar zor kazandın maçlarını. Hangi maçını rahat kazanmış Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu yönetimde iş yok
Taraftarın anketiyle harekete geçiyorlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Evet evet Aynen öyle oldu, tabi necip iyi adam yaa. Her dokunuşu faul adamın, gidip stoper oynatıyor. Al işte, gitti 2 puan.

Vida welinton falan ne penaltılar yaptırıyor 2 maçtır takım eksik yakalanırken iyi durdu necip stoperde penaltıyı da vermeyecekti bu allahın belası ligde biraz taraftar anırması biraz da itirazla gidip monitör izliyorlar şunu bizim stadyumda veremezlerdi. 2 puanın gitmesinin nedenini şu ön bölge oyuncularinin yetersizliği yerine necip'e yıkarsak bizi böyle mahkum eder yönetim şunlarla 15 maç daha oynamaya.

Etiketler: