Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 11.02.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 31521 defa] Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%100]
Konyaspor
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi kahyaoglueren

Koşamayan bir oyuncunun sistemimizde yeri yok. 10-15 dakikalık bir oyuncu bile zor olur bu haliyle.
Verdigimiz maaşla beraber en yuksek kazanan oyuncular arasına girdi üstelik.

Umarim sene sonunda ben yanilmis olurum.

Çevrimiçi Necmi

cenk niye hep kanatların yanında
bıraktığı yerden devam ediyor gitmedende böyleydi

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk yarıda Montero'nun sakatlığı can sıktı. Cenk'ten bir şey beklemeyeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Cenk'i eleştirmek için erken, her ne kadar kondisyon olarak kötü gözükse de  Ghezzal, Larin, Aboubakar ve Ljajic gibi oyuncularla da izlemek lazım. 

Rakip kasap gibi oynuyor, yönetimin sert açıklamalar yapmadıkça daha çok dayak yeriz.   İşi yine Hocanın üstüne yıkıyorlar.

Çevrimdışı mrred

Adamlar biçmeye geliyor. Hakem sertliğe izin veriyor.

Montero iyi başlamıştı nazar değdi

Umarım hemen döner
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım hemen döner
Gençlerbirliği maçında olacağını sanmam. Umarım sezonu falan kapatmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sinan23

Umarım hemen döner
Hasic i de sakatlayacaklar. Kaç kere faul çalmadı. Birde atiba ya yapılan biz yapsak kırmızı çıkardı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim kurulumuz transfer ve sportif planlamada çok iyiler.
Çok değil daha 2-3 gün önce stoper sayımızın bile yetersiz olduğunu konuşuyorduk. Şimdi görünen Montero'yu kaybettik. Cebinde kartla gezen iki stoperle sezonu kapatmaya çalışacağız. Gerçekten çok iyi planlama. Cebimizde 1.2 milyon limit kaldı diye övünmeye devam...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bıraktığı yerden devam ediyor gitmedende böyleydi
bu kadar değildi ama

kornere kadar geliyor bazen
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Montero çok moralimi bozdu. Böyle bir maçta sakatlandı, nazar değdi. Sedyeyle çıkması korkuttu umarım ciddi değildir sakatlığı. Baydan sonra gelmesini umut ediyorum.

Çevrimiçi Sinan23

Montero çok moralimi bozdu. Böyle bir maçta sakatlandı, nazar değdi. Sedyeyle çıkması korkuttu umarım ciddi değildir sakatlığı. Baydan sonra gelmesini umut ediyorum.

İnşallah. Maça konsantre olamıyorum.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Montero'nun durumu ciddi gibi görünüyor. Çok şişmişti dizi  :by2:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Çok değil daha 2-3 gün önce stoper sayımızın bile yetersiz olduğunu konuşuyorduk. Şimdi görünen Montero'yu kaybettik. Cebinde kartla gezen iki stoperle sezonu kapatmaya çalışacağız. Gerçekten çok iyi planlama. Cebimizde 1.2 milyon limit kaldı diye övünmeye devam...

Cenk gelecekse de daha erken olmalıydı, orta sahaya bir defans da yapan dinamo 8 +1 sol stoper bu işin hakkıydı. Kalan 2 stoperin de bu maratonda ne derece götüreceği şüpheli, sakatlık-ceza-pandemi vb. İstemedik biz...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Cenk biraksa arkada ozi bombos kaleye yuvarlayacakti.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son vuruşlarda o kadar kötüyüz ki kaçırdığımız pozisyon sayısını sayamadım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kirmizi formalarla hic mac kazandikmi ? Cok ugursuz geliyor şu formalar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nasil kaciyor bunlar... Oguzhani begendim bugün.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Ozzy son  10  dakiakdir her  atakta var  ve etkili ustelik ..  Bgenedim ozellikle de son 10  dakikasini ...  :claps:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Kirmizi formalarla hic mac kazandikmi ? Cok ugursuz geliyor şu formalar
tam ben yazacaktım şu kırmızı formayı hiç sevmiyorum her sezon çıktığı an kötü geliyor gözüme, kırmızı çıkarmayın işte olmuyor ve uğursuz geliyor
Sadece Beşiktaş

Etiketler: