Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1183919 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi Necmi

ofansif kalitesi en yüksek takım biziz, bunu iki maç izleyen de görür, istatistikler de destekliyor. bununla birlikte kendi forumumuzda yok korkak çıkıyoruz, yok vinnır takımlar var çok yumuşak orta saha kuruyorlar filan gibi yorumlar okuyabiliyoruz. üstelik bu istatistiklerde hiç bir şey oynayamadığımız sezon başındaki dönem bizi olduğumuzdan da geride gösteriyor.

oyunumuzda eksikler yok mu? var. kadro yapılanmasında zaten fazlasıyla var. ama bizim kriz yaşadığımız bölümde de problemimiz, hücumda çoğalma olmadı.
istatistik bikini gibi herşeyi göster ama esas göstermesi gereken şeyleri göstermez
Maçı mete zoruyla 1-0 aldık çoğu istatistiği topu enlemesine dolandırarak yaptık kazanıp seriler yaptığımız zaman dikine sonuca giden oyun oynuyorduk şimdi top bizde kalsın oyunu oynuyoruz atak yaparken topu riske atmamak için defalarca kalecimize kadar taşıdık tek derdimiz top bizde kalsın peki topun bizde kaldığı süreye göre pozisyonumuz oluyormu rakip zaten topun derdinde değil geride kapanıp bekliyor bu baskıyla bu istatistik kolayca yapılır %70 topa sahip olup şut atmadan 45 dakika bitiriyoruz bunun izahı yok bence yanlış oynuyoruz biraz topu rakibe verip oynamasını sağlamak lazım böyle hem yoruluyoruz hem üretemiyoruz neden topla oynayan takımlara karşı daha üstün olup sonucu buluyoruz bunu düşünmek lazım

Çevrimiçi Necmi

fener maçı kar yağışı eşliğinde zemin ağırlaşarak oynanır gibi duruyor, gs maçı ise şuankiverilere göre imkansız oynanması. İnanılmaz soğuk ve kar yağışı var.
ağır zemin karagümrük için dezavantaj oluşturur

Çevrimdışı mrred

Welinton gömüyoruz fakat bu maç inanılmaz oynadı. 6 7 tane rakip sahada kazandığı top var .

Atak devamlılığı için çok önemli
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

Atiba "ben artık bittim aga" diyene kadar devam.

Çevrimdışı Erman1903

Welinton gömüyoruz fakat bu maç inanılmaz oynadı. 6 7 tane rakip sahada kazandığı top var .

Sizi savunamam iyi oynayın maçına çıkardı hoca Welinton ve N'Sakala'yı bence, Welinton saçlar falan da normale dönmüş kötü oynadığında antipatik oluyor uyarılmış olabilir. Bir iyi oynadı diğeri kaldıramayıp çifte attı.

Welinton bu tip bir adam, bazen vay be diyorsun bazen de kendini yakıyorsun. İki ucu keskin kılıç böyle devam etmesini umalım, üstüste iyi de kötü de olabiliyor. Kötü olduğunda kenara alıp bir sarsmak, fazla kendi kafasına göre takılmasına müsade etmemek lazım. Elin üstünde olacak önceki maçın sekenlerindendi.

Çevrimiçi Necmi

avrupa maçlarında bu performansı gösterse ondan sonra hep kötü olsa kimse farketmezdi tersini yaptı
şimdi ağzıyla kuş tutsa nafile yoksa ligde oynadığı maçların yüzde sekseni iyi performans gösterdi hatasız oynadığı maç sayısı çok fazla
bazı oyuncular kadersiz oluyor necip tosiç taliska gibi haftalarca iyi oynarlar kimse ses çıkartmaz bir hata yaptıklarında yerden yere vurulurlar  welintonun bu işden kurtulmasının tek yolu renklilerden birine yapıştırması iki tane yapıştırırsa dünyanın en iyi stoperi olur

Çevrimdışı tuncaboylu

avrupa maçlarında bu performansı gösterse ondan sonra hep kötü olsa kimse farketmezdi tersini yaptı
şimdi ağzıyla kuş tutsa nafile yoksa ligde oynadığı maçların yüzde sekseni iyi performans gösterdi hatasız oynadığı maç sayısı çok fazla
bazı oyuncular kadersiz oluyor necip tosiç taliska gibi haftalarca iyi oynarlar kimse ses çıkartmaz bir hata yaptıklarında yerden yere vurulurlar  welintonun bu işden kurtulmasının tek yolu renklilerden birine yapıştırması iki tane yapıştırırsa dünyanın en iyi stoperi olur
O kadar emin olma.

Vida Fener'e yapıştırıp duruyor, hala yaranamadı millete.

Çevrimiçi Necmi

O kadar emin olma.

Vida Fener'e yapıştırıp duruyor, hala yaranamadı millete.

oda çok yapıştırıyor alışkanlık yaptı 😂

Çevrimdışı ilhan mansız

henüz sezon başlamadan önce dorukhanın takımdan kovulması gerektiğini defalarca yazmıştım, şimdi herkes anladı. Allaha şükür testi kırılmadan anlaşıldı. Sadece şunu söylemiştim kendisini vizyona çıkartan Beşiktaş gibi bir klübe hiç katkı sağlamadığı halde fahiş yeni sözleşme isteyen birinin bence moralite sorunu vardı, bu moralite sorunu benim tahminiminde ötesine geçti ve son maçlarda resmen kırmızı kart görmeye  oynadı, her faul pozisyonundan sonra rakip oyunculara yaptığı el kol hareketleri o kadar iticiydi ki Beşiktaşta rakibe karşı böyle tuhaf hareketler yapan başka hiçbir futbolcu hatırlamıyorum, nihayetinde en sonunda başardı ve Trabzon maçında takımı yalnız bıraktı, yönetim bu oyuncuyu bir an önce takımdan uzaklaştırmalıdır. o formayı gerçekten savaşan ve yürekten oynayanlar giymeli, bu konu şampiyonluktan çok daha önemli,, 

Çevrimiçi Necmi

henüz sezon başlamadan önce dorukhanın takımdan kovulması gerektiğini defalarca yazmıştım, şimdi herkes anladı. Allaha şükür testi kırılmadan anlaşıldı. Sadece şunu söylemiştim kendisini vizyona çıkartan Beşiktaş gibi bir klübe hiç katkı sağlamadığı halde fahiş yeni sözleşme isteyen birinin bence moralite sorunu vardı, bu moralite sorunu benim tahminiminde ötesine geçti ve son maçlarda resmen kırmızı kart görmeye  oynadı, her faul pozisyonundan sonra rakip oyunculara yaptığı el kol hareketleri o kadar iticiydi ki Beşiktaşta rakibe karşı böyle tuhaf hareketler yapan başka hiçbir futbolcu hatırlamıyorum, nihayetinde en sonunda başardı ve Trabzon maçında takımı yalnız bıraktı, yönetim bu oyuncuyu bir an önce takımdan uzaklaştırmalıdır. o formayı gerçekten savaşan ve yürekten oynayanlar giymeli, bu konu şampiyonluktan çok daha önemli,,
antrenman yapıyordur kendini renklilere hazırlamak için nede olsa onlarda oynamak için bunları öğrenmesi gerekiyor kadro dışı bırakılsınki öilli takımada gidemesin oturup onu milli takım için hazır tutmayalım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Takımın çimentosu. Sakatlık veya form kaybı olmazsa atiba gibi sömürmeliyiz.

Çevrimiçi levitate

senin de heykelini dikeceğiz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

senin de heykelini dikeceğiz :D

Senin lukakun üzerinde bir şanssızlık olmaya başladı  :evillol: Şu lukaku büyünü tazele, eğer gençler veya oynarsa bu maçta gol yada goller atmazsa senden bilirim  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Senin lukakun üzerinde bir şanssızlık olmaya başladı  :evillol: Şu lukaku büyünü tazele, eğer gençler veya oynarsa bu maçta gol yada goller atmazsa senden bilirim  :evillol:
Takımla beraber iyi oynuyordu Larin. Şimdi takım düşünce Larin gol atamaz oldu. Aradan sonra toparlayacağını düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bir gol atsın düzelir :D

istek üzerine tazeleyelim: LUKAKUUUUU

hatta inter'deki lukaku = fakir larini
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Gençler maçı gündüze alınmalı. Yağış hava durumu kötü. Gs uyanık çıktı.  :ok:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

Maç Günü  :)

Vurdulu kirdili bir mac olsun.. bu gun forum vip'deyiz uzun bir aradan sonra.

Çevrimdışı savaş altay

Isler daha da beter hale gelebilir taraftarimiz sayesinde. Dorukhan konusu "tamamen"

goy goy. Ucundan, bucagindan kafalarindaki bulantidan baska bir sey degil yansittiklari.

Sozlesme iyilestirme sozu vermissin, bu soz adina oyuncu ile masadasin fakat masadakiler

kor ya tabii sadece kendileri kavradi bizleri aydinlatiyorlar, daha dogrusu taraftari zehirliyorlar.

Arabesk taraftar yapisi bir yetenegi daha harcadi harcayacak az kaldi! Gordugumuz kadari ile

efendi bir yapiya da sahip bu cocugun ne icten fesatligi kaldi ne paragozlulugu kaldi ne de sinsiligi.

Uzun paranoya'nin kisasi; pandemi surecinde daha onceden yonetimin verdigi sozlesme iyilestirmesi

+ emre abi goy goyu ( bu tam iflas zaten )

Kirmizi kartdaki zamanlama hatasini da goremezsiniz, videolarda kas, goz,soz de takip edersiniz.

Hem hamallik yapacak hem topu iyi kullanacak hem yerli hem de genc oyuncu diye sizlanirsiniz bir sure.

Çevrimiçi murat

gereğinden fazla iyileştirme teklif edildi zaten ama ters orantılı performans düşmesi çok bariz.oynamadan neyin pazarliğında.şu anki formuyla gelirken aldığı sözleşmeyi bile haketmiyor.atarsın öyleyse 1 yıllık imza sonra hakedersen istersin .istediği paranın hakkını verebileceğini garanti edebiliyor mu?

Çevrimiçi Necmi

Isler daha da beter hale gelebilir taraftarimiz sayesinde. Dorukhan konusu "tamamen"

goy goy. Ucundan, bucagindan kafalarindaki bulantidan baska bir sey degil yansittiklari.

Sozlesme iyilestirme sozu vermissin, bu soz adina oyuncu ile masadasin fakat masadakiler

kor ya tabii sadece kendileri kavradi bizleri aydinlatiyorlar, daha dogrusu taraftari zehirliyorlar.

Arabesk taraftar yapisi bir yetenegi daha harcadi harcayacak az kaldi! Gordugumuz kadari ile

efendi bir yapiya da sahip bu cocugun ne icten fesatligi kaldi ne paragozlulugu kaldi ne de sinsiligi.

Uzun paranoya'nin kisasi; pandemi surecinde daha onceden yonetimin verdigi sozlesme iyilestirmesi

+ emre abi goy goyu ( bu tam iflas zaten )

Kirmizi kartdaki zamanlama hatasini da goremezsiniz, videolarda kas, goz,soz de takip edersiniz.

Hem hamallik yapacak hem topu iyi kullanacak hem yerli hem de genc oyuncu diye sizlanirsiniz bir sure.
bir şeyi istemek için önce hak etmek gerekiyor bak gg de gitti ama son maça kadar ter akıtıp gitti bir lafımız varmı kırmızı kartı masummu bu güne kadar görmemesi mucizeydi oynadığı maçlara tekrar bak sahaya girdiği anda kırmızı görmeye uğraşıyordu pazarlık yapacaksın diye takımına sahada ihanet edemezsin sonuçta şu anda anlaştığın parayı alıyorsun karşılığını vereceksin gelecek yıl istediğini alamazsan gidersin adam yurt dışında takım arıyormuş zaten kalmayı düşünmüyor demekki söz vermişiz peki onun bize sözü yokmu sahada takıma ihanet ederekmi tutuyor sözünü çıkarsın adam gibi mücadeleni verirsin ben istediğim parayı hak ediyorum dersin herkesde senin yanında olur gittiği yol yanlış ve seçende kendisi yeteneğine gelince alt ligleri kurcala onlarca dorukhan bulursun hem çok daha ucuza bulunmaz hint kumaşı değil necipden çok daha fazla fayda sağlıyoruz onun günahı ne sesini çıkartmaz çıkar işini yapar dorukhan kimki necipin üstüne koyayım
Bu saatten sonra anlaşıp kalsa bile gözümde gram değeri yok büyük ihtimal anlaşsada taraftar onu fazla takımda tutmaz

Çevrimdışı mourinho1903

Ridvan'i hic zorlamayalim daha iyi. Iyice toparlansin aradan sonra sapasaglam donsun. Genclerbirligi macinda Necip de idare eder bir sekilde.