6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş
6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş Skor : Trabzonspor 4-1 Beşiktaş Tarih : 29.09.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33169 defa] 6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş

Çevrimdışı FedericoGiunti

onu f.ormanı güzelleyecem eleştirenlere ayar verecem diyenlere söyle mustafacım. burada bir birlik oluşmuyorsa yegane nedeni budur.
Abi o işler artık bitti. Hem başkanın hem güneşin yanlışları vardı. Bence başkanın daha çok yanlışı vardı ama güneş te sütten çıkma değildi. Bitti gitti. Önümüz karanlık bence bu önemli olan. Güçlü bir başkan etrafında birlik olunmadıkça işimiz zor. Bu başkan kesinlikle garet bale in kankası değil altını çizeyim.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı tangaz

şu biabiyi şenola ver bakambu gibi skor yaptırır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Caner wakyame gol atsın diye özel çaba harcadı.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Caner sen nasıl bir adamsın ya.

Çevrimdışı tangaz

pas istatistiği verir mi ki  :tabe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sturrige de atar sımdı bi tane . :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca en azından bu maçtan sonra o kimsenin böyle düşünmediği iyiye gidiş konusunda hatalı olduğunu görmüştür. Bu da bir şeydir ama beklenen sonun geldiği gerçeğini değiştirmez bu durum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Abi o işler artık bitti. Hem başkanın hem güneşin yanlışları vardı. Bence başkanın daha çok yanlışı vardı ama güneş te sütten çıkma değildi. Bitti gitti. Önümüz karanlık bence bu önemli olan. Güçlü bir başkan etrafında birlik olunmadıkça işimiz zor. Bu başkan kesinlikle garet bale in kankası değil altını çizeyim.

walla başkanla kıyaslayınca baya baya ak kaşıktı.

Çevrimiçi levitate

nkoudou kısır bıraktı gg
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sturrige de atar sımdı bi tane . :D
Böyle defans bulsam ben de atarım  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

walla başkanla kıyaslayınca baya baya ak kaşıktı.
başkanın yerine kim gelsin istersin abi

Çevrimiçi Sinan66

pas istatistiği verir mi ki  :tabe:

top kazanma süresini verir mi ki  :)

Çevrimdışı tangaz

a.avcı bu ülkede başakcitiden başka takımda çalışamaz da iş de göremez.

Çevrimdışı Alper1903

olmayacak bir hikaye de burda bitti...
yani, öyle umuyorum.

Çevrimdışı tangaz

top kazanma süresini verir mi ki  :)

oyuna inanıyorum kadromda inanıyor der mi ki  :tabe:

Çevrimdışı autopsy

Hafta içi yeni "Böyle ayrılık olmaz" pankartları bekliyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

olmayacak bir hikaye de burda bitti...
yani, öyle umuyorum.
Başkan açıklama yaptığında bitmişti zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

başkanın yerine kim gelsin istersin abi

bi defa şunu tekrar edeyim made istifa edecekti neden mayısda seçime girdi bunun adı ihanettr!

yerine de hürser bile gelse bundan kötü olmaz...

Çevrimiçi Sinan66

neyse geçmis olsun
takim oturacak ben inaniyorum  :)

Çevrimdışı worns

Diaby 4 2 3 1de iç forvet rolünde baya iş yapacak oyuncu. Baya hızlı ayaklarına da hakim bir adam. Şu an olduğundan daha kötü görünenlerden biri.

Aynı şeyleri özellikle ljajic için de düşünüyorum.

Takımın yarısı hatta şu an yüzde 70i falan role uygun değil.

Bunun tam tersinden aynı yüzde 70 aslında başka şablonlarda göründüğünden daha iyi oyuncu.

Çevrimiçi levitate

bi defa şunu tekrar edeyim made istifa edecekti neden mayısda seçime girdi bunun adı ihanettr!

yerine de hürser bile gelse bundan kötü olmaz...
istifa ettiğinden emin bile değiliz ki :D

aday olacakmış diyenler var komedi yemin ederim

Çevrimdışı tangaz

Başkan açıklama yaptığında bitmişti zaten  :tabe:

kulüpler birliği başkanı diycektin sanırım  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

neyse geçmis olsun
takim oturacak ben inaniyorum  :)
Oturduğu tek yer küme düşme potası  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★