6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş
6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş Skor : Trabzonspor 4-1 Beşiktaş Tarih : 29.09.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33173 defa] 6. Hafta Trabzonspor 4-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Takımın vücut dilinden hocanın direktiflerinden sıkıldıklarını vs anlıyorum. Zaten yüzde 50 ve hatta fazlası uyumlu değil demiştik. Yapamadıkça yapıdan da soğudukları ve değişiklik arzusunda oldukları hissediliyor.

Haklıysam ve hoca takımı kaybetmişse zaten onun adına geçmiş olsun demekten başka çare kalmayacak.

Buraya kadar kolay da ya sonra? Olaya ve sürece rasyonel yaklaşmayıp popüler çözümlere (sergen gibi) gidilirse tekrarlamakta beis yok işler çok daha uzun vade için zora girecek gibi hissediyorum.
+1903

ek olarak ljajic'in 4 kart yemesini ilk paragrafa bağlıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı autopsy

geçmişte falan değiliz mustafa bu sezonu konuşuyoruz iletiler ortada 2 hafta evvel takım en azından futbol oynuyor diyenlerde kendini biliyor. sırf kişisel düşmanlıkları nedeniyle eski hocaya salllayanlar önce vicdanen temizlenecek. eski hocaya yapılanların hesabı sorulmadan hesabı verilmeden geleceği inşaa edemeyiz.

İmza.

Çevrimdışı Erman1903

Geçmişe takılmanın manası yok. Geçmişte yaşamaktan vazgeçmemiz lazım. Şu an içinde bulunduğumuz durum kötü. Herkes bu konuda hemfikir. Bu durumu nasıl çözeceğimize kafa yorsak daha hızlı çözüme ulaşırız  :tabe:

Yönetim artık kongreye gidiyor, böyle bir süreç içinde hoca değişimi düşünmezler. Maç sonunda hocadan bir istifa gelebilir lakin... Yeni yönetimle birlikte Sergen olmadı Şifo gibi futbolcunun halinden anlayan  birisinin gelmesi bizim için en iyisi olacaktır. Güvenini kaybeden taktiğe uymayan oyuncularla sistem falan oturtamayız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takımın vücut dilinden hocanın direktiflerinden sıkıldıklarını vs anlıyorum. Zaten yüzde 50 ve hatta fazlası uyumlu değil demiştik. Yapamadıkça yapıdan da soğudukları ve değişiklik arzusunda oldukları hissediliyor.

Haklıysam ve hoca takımı kaybetmişse zaten onun adına geçmiş olsun demekten başka çare kalmayacak.

Buraya kadar kolay da ya sonra? Olaya ve sürece rasyonel yaklaşmayıp popüler çözümlere (sergen gibi) gidilirse tekrarlamakta beis yok işler çok daha uzun vade için zora girecek gibi hissediyorum.
Sergen seni A noktasından B noktasına götürür ama o B noktası şampiyonluk olmaz. Samet Aybaba gibi etki eder en fazla  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

hoca yanlış seçimdi büyük takımlar skorer oyunları ile prim yapmış tanınmış hocalarla oynarlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı caner.eryigit

Takım inanmıyor hocaya biz mi inanalım
Hocaya sor kendisi de inanmıyordur.

Çevrimiçi levitate

hoca yanlış seçimdi büyük takımlar skorer oyunları ile prim yapmış tanınmış hocalarla oynarlar
guti gelecekti abi

kaç yıl real'de oynamış adamla görüşmeye tenezzül bile etmediler ayıptır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

@Yunus Emre Dökmeci kardeşim kusura bakma sen haklıydın ben dahil sana tepki gösterenler değildi. Kendi adıma özür diliyorum.

Çevrimdışı worns

Yönetim artık kongreye gidiyor, böyle bir süreç içinde hoca değişimi düşünmezler. Maç sonunda hocadan bir istifa gelebilir lakin... Yeni yönetimle birlikte Sergen olmadı Şifo gibi futbolcunun halinden anlayan  birisinin gelmesi bizim için en iyisi olacaktır. Güvenini kaybeden taktiğe uymayan oyuncularla sistem falan oturtamayız.

Onlarla olmaz abi yapmayın. Toparlanır 4. Olursun ama yapıp yapacağın en fazla bu olur sonra yine kaos başlar.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Sergen seni A noktasından B noktasına götürür ama o B noktası şampiyonluk olmaz. Samet Aybaba gibi etki eder en fazla  :tabe:
Aynen katılıyorum. Takım az biraz toparlar ama sergenden şampiyonluk gelmez. Ne bu sene ne önümüzdeki sene.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi levitate

simeone/mourinho benzeri pragmatist birisi lazım bu saatten sonra

Çevrimdışı autopsy

Bundan emin değilim, ama öyle de olsa bu durumdan iyidir. Bazen geçiş hocaları gerekir. Fazlasını yaparsa ne ala, yapamazsa o zaman düşünülür. Şampiyonluktan çok çok daha büyük sorunlarımız var şu an. İlk aşamada camiadan bir Türk gelmeli burası kesin.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Acilen Sergen gelmeli. Küme düşme tehlikesi var. Sir Samet Aybaba bin kat iyi oynatıyordu ayrıca leş kadroyla.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Aynen katılıyorum. Takım az biraz toparlar ama sergenden şampiyonluk gelmez. Ne bu sene ne önümüzdeki sene.
Bu takım Avrupa’ya katılamaz, bizim yolumuz başka çok gizli Avcı ve Orman sezon sonu açıklar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Bundan emin değilim, ama öyle de olsa bu durumdan iyidir. Bazen geçiş hocaları gerekir. Fazlasını yaparsa ne ala, yapamazsa o zaman düşünülür. Şampiyonluktan çok çok daha büyük sorunlarımız var şu an. İlk aşamada camiadan bir Türk gelmeli burası kesin.

f.ormanın bizzahiti kendisi yeterince büyük bi sorundur.

acı, üzücü ama gerçek
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi tolga1903

Bu takım Avrupa’ya katılamaz, bizim yolumuz başka çok gizli Avcı ve Orman sezon sonu açıklar

16.sıradaki takım için avrupa hayali kurmak fazla çok fazla iyimserlik

Çevrimiçi MUSTAFA_

geçmişte falan değiliz mustafa bu sezonu konuşuyoruz iletiler ortada 2 hafta evvel takım en azından futbol oynuyor diyenlerde kendini biliyor. sırf kişisel düşmanlıkları nedeniyle eski hocaya salllayanlar önce vicdanen temizlenecek. eski hocaya yapılanların hesabı sorulmadan hesabı verilmeden geleceği inşaa edemeyiz.
Bu vicdan muhasebesi kişinin kendisiyledir ve kimse buna müdahale edemez. Sen istediğin kadar müdahale etmeye çalış başaramazsın. Hatta işi inada bindirirsin. Kendi içimizde birbirimizle didişmekten bir arpa boyu yol alamıyoruz. Uzağa gitmeye gerek yok. Herkes elini kalbine koysun. Geçmiş geçmişte kaldı. Geçen sene Kasım ayında hocaya yapılanları yazmıştım. Biz bu mantıkla daha çok hoca göndeririz. Ne taraftar birlik oluyor ne de işini yapması gerekenler işini yapıyor. Taraftar kendi arasında didişmekten takımı görmüyor. Bu kötü gidişe kim dur diyecek? Haftalardır sırf ben haklıyım sen haksızsın davası dönüp duruyor. İyi yoldayız  :claps:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Sinan66

elin gslisinden ancak bu kadar olur

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Kadrodan memnunsanız buyurun devam edin. Avcı nın 40 fırın ekmek yemesi lazım Şenol güneş kadar olması için... İyi hoca kötü hoca karşılaştırması değil hangi hocanın oyununu beğenme ile alakalı herkesin fikri kendine ben hücum oynayan ama çok kaliteli hücumcularla oynayan bir takım tercih ederim başka biri takım savunmasını ön planda tutar gol yemeyeyim de nasılsa atayım der, kimi daha dengeli bir oyun der vs.  Bu ligde gol atan kazanıyor. Futbol kaliteli oyuncularla oynanır.

Bu seneye gelirsek geçen sene ile kıyaslama yaparken çok farklı etkenler var hoca değişti şampiyonluğa oynayacak takımda tecrübe önemli buradan eksi yazar, yeni gelen hoca savunmayı sağlam tutmaya sonra gol aramaya bakan bir hoca ha buraya gelirken onun aklında ki oyun farklıydı ama artık kendi mi aldırdı yönetim mi aldırdı bu oyuncuları bilemeyeceğim ne eski düzenine uyuyorlar ne istediği düzene, üstelik şenol hocayı ben dahil eleştirdiğimiz konularda da ondan şuana kadar bir farkını artısını göremedim. oyuncu tercihi maça müdahaleleri vs üstelik şampiyon takıma uygun oynatmıyor ve bu oyuna önlem almak çok daha kolay, camianın kenetlenmesinde bu sene ile dağlar kadar fark var, oyuncu kalitesi düştü, yapılması gereken hamleler yapılmadı, yapılanlar gençleştirme adı altında kalitesizleştirme adımlarıydı, ve en elzem bölgeler boş geçildi, başkanın zaten yok kulüpler birliği başkanı idareten bakıyor, oyuncular dahil kimsenin takıma güveni yok inancı yok, geçen sene lige şampiyonluk iddiasıyla girdik bu sene feda ve yapılanma ile, başkanın bile inanmazken oyuncuyu hocayı falan motive etmek çok zor iş,taraftarın camianın içinde tüm zarar vericiler bu sene çok daha güçlü şekilde vuruyorlar...  Bu kadar etkenden sonra puan farkına gelince de takımın tek gol silahı 2 haftadır sahaya çıkıyor. EN kritik olmazsa olmaz adamın Atiba da yine öyle 6 maçta ilk 4 hafta 12 veya 10 puan alsak, başak ve bu maç puan kayıpları zaten çok olağan bir durum kağıt üstünde puan kaybı yazılacak maçlar... Biz almamız gereken 4 maçta geçen sene 39 yaptıran en önemli 2 oyuncudan eksik çıktık ve şampiyon gibi oynatmayan bir hoca ile çıktık bu da çok önemli bir fark göz ardı etmmek lazım...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

Bu vicdan muhasebesi kişinin kendisiyledir ve kimse buna müdahale edemez. Sen istediğin kadar müdahale etmeye çalış başaramazsın. Hatta işi inada bindirirsin. Kendi içimizde birbirimizle didişmekten bir arpa boyu yol alamıyoruz. Uzağa gitmeye gerek yok. Herkes elini kalbine koysun. Geçmiş geçmişte kaldı. Geçen sene Kasım ayında hocaya yapılanları yazmıştım. Biz bu mantıkla daha çok hoca göndeririz. Ne taraftar birlik oluyor ne de işini yapması gerekenler işini yapıyor. Taraftar kendi arasında didişmekten takımı görmüyor. Bu kötü gidişe kim dur diyecek? Haftalardır sırf ben haklıyım sen haksızsın davası dönüp duruyor. İyi yoldayız  :claps:

onu f.ormanı güzelleyecem eleştirenlere ayar verecem diyenlere söyle mustafacım. burada bir birlik oluşmuyorsa yegane nedeni budur.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

onu f.ormanı güzelleyecem eleştirenlere ayar verecem diyenlere söyle mustafacım. burada bir birlik oluşmuyorsa yegane nedeni budur.
İnsan bir şeyleri değiştirmek istiyorsa önce kendisinden başlamalı. Birlik olmuyorsa birlik olmak için ben ne yaptım demeli insan kendisine. Başkasını suçlamak kolay, zor olan ben nerede hatalıyım demek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★