28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 138824 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı Neco

Cenk bugün gol attı diye demiyorum, bu ligin en iyi golcüsüdür. Fakat çoğu kişi bunun farkında değil. Ederini bulamadı bir türlü. O nasıl bir gol vuruşudur ya. Adam kokluyor gölü.

Çevrimdışı Ersan

Ben töre'nin oynatılmasını yanlış buluyorum bu hafta daha dinlendirilmeli ve karabük'e götürülmemeliydi yıllardır birlikte olduğu evlenme arefesinde olduğu nişanlısından ayrıldı psikolojik olarak iyi bir durumda değil aynı durumun benzerini motta'da da yaşadık o atlatmış gibi görünüyor bir kaç haftadır.
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Deniz

@Deniz benim de temennim inşallah o da biliçle beraber vodafone arenayı görmez  :D
Baba sız olmaz adam formsuz diye gömmeyin hemen @Ersan  :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Neco

Olası bütün senaryolarda haftaya Sivok'un yanında Atınç oynuyor.

Günay-Atiba-Sivok-Atınç-Motta-Tolgay-Sosa-Veli-Olcay-Töre-Demba

muhtemelen böyle olur.

İnşallah @atalay

Çevrimdışı Ersan

Baba sız olmaz adam formsuz diye gömmeyin hemen @Ersan  :evillol:

@Deniz eyvallah katkısı olmadı demiyorum ama yetersiz cidden çok yetersiz vodafone arena daha iyisini hakkediyor ama ba'yı satma koşulu ile. ikisinin aynı anda maliyeti zorlar çok hatta giremeyiz bile
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 23:30:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Cardozo olduğu için Atınç oynayabilir zaten ikisi de ağır sıkıntı olmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ba'ya sallıyorsunuz da yarın Ba gitse ondan daha iyisinin geleceğine ve bu kadar verimli oynayabileceğine inanıyor musunuz cidden :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

@Deniz eyvallah katkısı olmadı demiyorum ama yetersiz cidden çok yetersiz vodafone arena daha iyisini hakkediyor ama ba'yı satma koşulu ile. ikisinin aynı anda maliyeti zorlar çok hatta giremeyiz bile
Bu takımda senede ortalama 3 gol atan mustafa pektemek ve 13 gol ile kariyer rekoru kıran almeida forvet oynadı senelerce.Ba velinimet şu an  :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ersan

Ba'ya sallıyorsunuz da yarın Ba gitse ondan daha iyisinin geleceğine ve bu kadar verimli oynayabileceğine inanıyor musunuz cidden :)

@Tolgaozkhrmn ba dan kötü olmayacağına inanıyorum

Çevrimdışı eski inönü

Cenk bugün gol attı diye demiyorum, bu ligin en iyi golcüsüdür. Fakat çoğu kişi bunun farkında değil. Ederini bulamadı bir türlü. O nasıl bir gol vuruşudur ya. Adam kokluyor gölü.
1. sınıf golcü vuruşu. Avrupada bile bu golu atacak forvet sayısı az. Daha da önemlisi son dakikada atılmış bir galibiyet golü. Boyle bir golü anca winner karakterli bir forvet atabilirdi. Bu gol cok sey anlatıyor aslında. Bakalım Bilic ne kadarını anlayacak önümüzdeki haftalarda gorecegiz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 23:35:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

10 yılda Ba'dan daha iyi olanını hatırlıyor musun :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

Bu takımda senede ortalama 3 gol atan mustafa pektemek ve 13 gol ile kariyer rekoru kıran almeida forvet oynadı senelerce.Ba velinimet şu an  :D

@Deniz almeida 5. sınıf, ba 4. sınıf bize en azından 3. sınıf  bir forvet lazım

Çevrimdışı alperenn58

Gökhan Töre acik ara Sahanin en kötüsüydü.

sosayi  ne edek  aga

Çevrimdışı Neco

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Tolga

Almeida oynadı bu takımda yıllardan beri senede 10 gol ya atıyordu ya atmıyordu ve sürekli sakatlanıyordu.

Nobre-Holosko falan oynadı bu takımda yıllarca bu forvetlerden sonra Ba gibi bir oyuncuyu bu kadar kolay nasıl gözden çıkartıyorsunuz anlamış değilim doğrusu.

Bir tek Bobo'yu biraz daha bunun dışında tutuyorum.
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 23:39:33 Tolgaozkhrmn ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@Deniz almeida 5. sınıf, ba 4. sınıf bize en azından 3. sınıf  bir forvet lazım
Arkadaş işe bak ya :) Demba Ba'yı beğenmiyolar. Almeidayı takımda tutmaya çalışanlarla aynı kafa bu sanırsam :)

Tamam anladık adam formsuz.

Bu arada şu 3. 2. ve 1. sınıf forvetler kimler çok merak ettim mesela :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

sosayi  ne edek  aga
Aynen Sosa kötü bayadır.

Hücumda iyi işler yapıyo ama bide bu maçta kanat oynayınca sahada yürüdüğünü görmek kötü oldu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı eski inönü

savunma argümanın yanlış bence. 10 yılda daha iyisinin gelmemiş olması bizim daha iyisini istememizin önünde engel degil

Çevrimiçi Samet Ç

Almeida'nın formda hali 12 gol attı bir sezonda. Hala daha Demba'yı beğenmiyorlar. Falcao'yu koysak forvete basmıyor diye ona da sallayacaklar. Doğru adamı bulduk ya sallayın bakayım. Umarım yönetim de  sizin gibi adamlar yoktur ki kesinlikle var. Allah sizi bizden korusun yoksa bu takımda daha çok Almeida'lar görürüz.

Çevrimdışı ilhan

Ne sen ömrümden yemekten bıktın ne de ben seni sevmekten
Nolucak bunun sonu bilmem
@yiğitcan1903 inşallah şampiyonluk kardeşim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

savunma argümanın yanlış bence. 10 yılda daha iyisinin gelmemiş olması bizim daha iyisini istememizin önünde engel degil
Hep iyiyi iste iste de, bu adam bu sezon 25 tane gol atmış daha napsın? 40 gol falanmı atması lazım?

O olmasaydı biz belki çoktan yarıştan kopmuştuk?

Çevrimdışı Ersan

@bobo ile aynı ayardalar. everton da oynayan lukaku bize level atlattırır.

Çevrimdışı Neco

Yahu cidden ne kadar çabuk unutuyoruz değil mi @Çağrı .Tamam Demba şu an formsuz olabilir ama adamı da hemen harcamayalım. Millet olarak en büyük sorunumuz da bu zaten.

Çevrimdışı GÖRKEM

Almeida oynadı bu takımda yıllardan beri senede 10 gol atıyordu ve sürekli sakatlanıyordu.

Nobre-Holosko falan oynadı bu takımda yıllarca bu forvetlerden sonra Ba gibi bir oyuncuyu bu kadar kolay nasıl gözden çıkartıyorsunuz anlamış değilim doğrusu.

Bir tek Bobo'yu biraz daha bunun dışında tutuyorum.

unutmamamiz gereken su: biz Takim halinde bu sene attigmiz Gol sayisina son 10 yilda kac defa ulastik?

Takim kötü olmasina ragmen son 10 yilda bunda daha da kötüydük.

yani Demba Ba attiysa Takim'in sayesinde atti.

Takim geriledikce Ba da geriledi.

Çevrimiçi Samet Ç

@bobo ile aynı ayardalar. everton da oynayan lukaku bize level atlattırır.
40 milyon eurocuğun varsa buyur getir.

Etiketler: