28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 139154 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı Anil

senin profildeki adam bugün takımın başında olsa 10 kişi kalmış karabüğü tesbih gibi dizerdi  :icool:
Zaten o adam Beşiktaş tarihinin en overrated kadrosunu aldı.Eğer elinde bu kadro olsaydı bu sene 75-80 golden az atmazdık :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:45:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
İşin ilginç yanı önümüzdeki 4 maçta 3 galibiyet bile alsak Arena'da yenersek yine şampiyon olacağız.

Yani ne kadar sövsek de 33.haftaya kadar bu şans sürecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikstür zor ama artık kolay maç yok.herşey bize bağlı.her maç final.bir tökezledik mi telafisi çok zor..
aynen her maç final, çıkıp ölümüne oynayacaksın. Korkunun ecele faydası yok.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:46:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı olur da şampiyon olursak Bilic'in gideceğine gerçekten inanıyor musun :D

İnanmıyorum sus  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

Şampiyonluğa oynayan 3 takımın da kötü olmasından dolayı demiştim aslında tabi bir de ligden düşen 3 takımın haftalar öncesinden belli olmasını da ekliyorum buna :)

3 defansif takım 2.ligi boyladı ikisini direk kendi ağzımdan beddua etmişimdir adamlara düştüler. :busted_cop:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı kyiv

Ben ne Bilic'in ne de futblcuların şampiyonluğu istediğine inanmıyorum. Bu maç göstermiştir ki bizim yerimiz 3. lük. 1 mm ileri gidemeyiz. Her sene aynı senaryolar iş ne zaman ciddiyete binse en önemli haftalarda hep kayıpları oynuyoruz ne oyuncularımızda maçı istediklerini gösterir bir oyun ne de teknik direktörümüzde maçı koparabilecek teknik taktik değişiklikler...

Bilice kızıyorum iyi bir teknik direktör olmadığını hatta seneye asla ve asla Vodafone Arenayı haketmediğini düşünüyorum ancak Bilic ne kadar kötü olursa olsun futbolcular iyi oynamak maçı istemek mücadele etmek ve bu oyunu rakibine hissettirmek zorunda.Rakip 10 kişi kaldıysa kanırta kanırta 3 leyeceksin ve oyunu rölantiye alacaksın burada Bilicin kabahati yok ancak takımın genel motivasyonsuzluğunda, atak planımızın olmamasında kesinlikle suçlu Biliç...

Haftaya bu oyunla Trabzondan 3 puanla çıkmamız imkansızdan öte...Yazık halbuki şampiyonluk o kadar yakın ki sadece ve sadece 6 maç...

Çevrimdışı Tolga

3 defansif takım 2.ligi boyladı ikisini direk kendi ağzımdan beddua etmişimdir adamlara düştüler. :busted_cop:
Zaten ligden düşen takımların belli olması da şampiyonluk puanını biraz yukarı çıkarttı :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

TS-Konya-Akhisar-GB ve Gs çok ama çok zor fikstür var karşımızda.

Fiksture bakmaya gerek yok bence, kolay dedigin zor geciyor zor dedigin kolay geciyor. Onemli olan takimin adam gibi hazirlanmasi ve maca onem vermesi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı fore_kazık

Bilic'in en büyük hatası Karabük gibi bir maça Beşiktaş'ı hazırlayamaması.

Bizim şu maçı yıka yıka almamız gerekirdi aslında ötesini konuşmak bile boş.

Rakip 10 kişi almış 2 yapamıyorsun.. Bunlar kimin hataları?

kardeş;
1) birtek senmi hazırlanıyorsun maça. karşındaki takım şampiyonlukta daha favori gördüğünüz takıma karşı 2 hafta önce 3-0 dan 3-3 yapıyordu. düşmeye oynayan bir takımla oynamak her zaman çok daha zor olur. adamlar her maça ölümüne çıkıyor senden daha fazla konsantre oluyorlar.sen ise ne kadar motive olursan ol bu maçı alırız diye bakıyor. biz bile taraftar olarak bu maç cepte diyip çıkıyoruz futbolcudan ciddiyet bekliyoruz :iscrewy:
2) bu maçı almak için saldırabilirdik doğru ama son maçı bizim oynamamız psikolojik olarak ister istemez baskı yapacaktır. hele bizim gibi genç yaş ortalamasına sahip bir takım için.
3) tekrar ediyorum biliçin hamle şansı sadece 1 di. ve onuda doğru yaptı. eğer 3 hamle şansı olup takım kötü oynadığında franco yu alsa sizden önce ben saydırırdım ama mecburi değişikliklerden sonra ne yapabilirdi?

Çevrimdışı ilhan mansız

:steamed:
Bilic'in en büyük hatası Karabük gibi bir maça Beşiktaş'ı hazırlayamaması.

Bizim şu maçı yıka yıka almamız gerekirdi aslında ötesini konuşmak bile boş.

Rakip 10 kişi almış 2 yapamıyorsun.. Bunlar kimin hataları?
bu maç Karabük ün son şansıydı. Biz de oyuncuların sorumluluk almaya çekiniyor olması beni korkutuyor. Bir de hep aynı şekilde oynuyoruz. Rakibi şaşırtmıyoruz. Karabük 5 oyuncuyla bizi ceza sahasına giriyor biz 2 oyuncuyla bunu yapıyoruz. Bu saatten sonra ölümüne oynamalıyız

Çevrimdışı ilhan mansız

kardeş;
1) birtek senmi hazırlanıyorsun maça. karşındaki takım şampiyonlukta daha favori gördüğünüz takıma karşı 2 hafta önce 3-0 dan 3-3 yapıyordu. düşmeye oynayan bir takımla oynamak her zaman çok daha zor olur. adamlar her maça ölümüne çıkıyor senden daha fazla konsantre oluyorlar.sen ise ne kadar motive olursan ol bu maçı alırız diye bakıyor. biz bile taraftar olarak bu maç cepte diyip çıkıyoruz futbolcudan ciddiyet bekliyoruz :iscrewy:
2) bu maçı almak için saldırabilirdik doğru ama son maçı bizim oynamamız psikolojik olarak ister istemez baskı yapacaktır. hele bizim gibi genç yaş ortalamasına sahip bir takım için.
3) tekrar ediyorum biliçin hamle şansı sadece 1 di. ve onuda doğru yaptı. eğer 3 hamle şansı olup takım kötü oynadığında franco yu alsa sizden önce ben saydırırdım ama mecburi değişikliklerden sonra ne yapabilirdi?
+1903

Çevrimdışı Anil

önder özen ilk galibiyetini almış. 3-1

Çevrimdışı talha

Fikstür zor ama artık kolay maç yok.herşey bize bağlı.her maç final.bir tökezledik mi telafisi çok zor..

Ondan diyorum ya işte. Olayın en kritik anında çok berbat bir fikstür var bizim.  :busted_cop:

Çevrimdışı Orhan_

Bilic Ömer den özrünü de diledi. Laf sokmayı geri yuttu. Hadi bakalım.

Çevrimdışı fore_kazık

Ben ne Bilic'in ne de futblcuların şampiyonluğu istediğine inanmıyorum. Bu maç göstermiştir ki bizim yerimiz 3. lük. 1 mm ileri gidemeyiz. Her sene aynı senaryolar iş ne zaman ciddiyete binse en önemli haftalarda hep kayıpları oynuyoruz ne oyuncularımızda maçı istediklerini gösterir bir oyun ne de teknik direktörümüzde maçı koparabilecek teknik taktik değişiklikler...

Bilice kızıyorum iyi bir teknik direktör olmadığını hatta seneye asla ve asla Vodafone Arenayı haketmediğini düşünüyorum ancak Bilic ne kadar kötü olursa olsun futbolcular iyi oynamak maçı istemek mücadele etmek ve bu oyunu rakibine hissettirmek zorunda.Rakip 10 kişi kaldıysa kanırta kanırta 3 leyeceksin ve oyunu rölantiye alacaksın burada Bilicin kabahati yok ancak takımın genel motivasyonsuzluğunda, atak planımızın olmamasında kesinlikle suçlu Biliç...

Haftaya bu oyunla Trabzondan 3 puanla çıkmamız imkansızdan öte...Yazık halbuki şampiyonluk o kadar yakın ki sadece ve sadece 6 maç...

senin üstünde bitireceğine inandığın takımlardan biri fenerbahçe c.tesi günü kaleyi bulan hiçbir şutu olmadan 1-1 kaldı biliyorsunuz değilmi? fener taraftarı da aynı şeyi düşünüyor rahat olun  :ok:

keza gs taraftarıda aynı şekilde. taraftar istemese yasin girmese 3 gün oynansa maç öyle biterdi. ona rağmen 85 de atabildiler..

Çevrimdışı talha

Boş beleş yazıyorsunuz. Her zaman derim iyi oyun ile 0 puandansa kötü oyun ile 3 puan. Sene sonuna kadar berbat oynayalım ama böyle berbat oynayalım gıkımı çıkartmam. :ok:

Çevrimdışı Deniz

bugün bilicin fan boyu arkadaşımla maç izledim maçtan önce öve öve bitiremedi maçtan sonra söve söve bitiremedi zor susturdum  :evillol: :evillol:
bilic gerçekten herkesin sabrını sonuna kadar zorluyor  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Bilic Ömer den özrünü de diledi. Laf sokmayı geri yuttu. Hadi bakalım.
Yani özür dilemek Erdemdir  :D
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 23:00:14 ilhan mansız ]

Çevrimdışı f_madida

Ondan diyorum ya işte. Olayın en kritik anında çok berbat bir fikstür var bizim.  :busted_cop:

Iste ben de diyorum ki, rakibin fiksturu kolay gibi gozukur, gider puanlari birakir, seninki zor gibi gozukur puanlari toplarsin...

Balikesir macinda puan kaybedip, Bursa'yi yenmis takimiz ayrica..Rakibe makibe bakmaya gerek yok bence, takim adam gibi hazirlansin, isi ciddiye alsin yeter.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

Fenere bakıyorum gerçekten top oynamıyor.Eskişehir maçında nasıl 1 puan aldı aklım almıyor.
Gs deplasmanda kayıplara oynuyor.
Ama kabul edelim biz de iyi oynamıyoruz.
Kötü oyunlarla en fazla puan alan şampiyon olacaktır..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı GÖRKEM

ben elestirirken düsman ilan ettiniz.

Çevrimdışı fore_kazık

Boş beleş yazıyorsunuz. Her zaman derim iyi oyun ile 0 puandansa kötü oyun ile 3 puan. Sene sonuna kadar berbat oynayalım ama böyle berbat oynayalım gıkımı çıkartmam. :ok:

kesinlikle katılıyorum. bu tür eleştiriler ligin başı için faydalı olur. ligin sonlarında artık oynanan futbolun önemi kalmaz. 6.haftada değilizki futbol önemli olsun. son 6 haftadayız.. önemli olan her maç kaleyi bulan 18 şut, kullanılan 18 korner değil alınan 18 puan...  :ok:

Çevrimdışı yigitcan1903

Ne sen ömrümden yemekten bıktın ne de ben seni sevmekten
Nolucak bunun sonu bilmem

Çevrimdışı fore_kazık

ROK un bu halini görmek paha biçilmez  :evillol: :evillol:

bugün derin futbol çok keyifli olacak  :D

Etiketler: