Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 143415 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı ALI RIZA

Liverpool Sadece defans oynuyor 1-9-1 taktiği herkes bize böyle mi oynar  :s20: :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:53:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sosa zaten hiç geri dönmedi bence Ozi girsin zaten koşmazsa bu devrenin tekrarı olur yaratırsa turlarız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Çok top kaybı yaptı ve Veli-Atibaya yaklaşmıyo top almak için. Noldu bu adama anlamadım :bandit:

Saklaniyor, kendi oyun alanin belki 3 te 2 sinde var, etkili oldugu alan 3 te 1. Kaleye dogru isabetli pasi yok henuz.

Bence Sosa-Veli cikmali Oguzhan-Tolgay ikilisi girmeli. Son degisikligide 80'de skora gore yapmali.

Çevrimdışı LithuM

Ben opare yi çok beğendim atakları kesti,hızlı ileriye de çıkıyor.Sosa biraz tutuk gökhan biraz tutuk ikinci yarı onlarda canlanırsan bence bir gol bulup en kötü uzatmaya gideriz

Çevrimdışı Tolga

Gol atsak da gol yiyecekmişiz gibi oynuyoruz bana biraz Tottenham maçının ilk yarısını hatırlattı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı quentine83

İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Kadir G.

Şu an düşünüyorum da son dönemlerini beğenmediğimiz fernandes bile şu sosa dan iyiydi. En azından duran toptan gol atardık.

Çevrimdışı ALI RIZA

Sosa zaten hiç geri dönmedi bence Ozi girsin zaten koşmazsa bu devrenin tekrarı olur yaratırsa turlarız.
@Çağrı Frei girmesi lazım hızlı atak yaptırmalılar... Olcay da çıkmalı... Frei sterlink gibi...

Çevrimdışı quanch

Sosa hayatinin en kotu futbolunu oynadi sanirim.

Vallahi öyle çok şaşkınım hiç beklemedigimiz yerden gol yedik diyebiliriz
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı quentine83

veli nin serdarın ve necipin ayağına top geldiği zaman aklım çıkıyor.bugün takım olarak sanki biraz heyecanlıyız ve taraftar baskısı bize dönmüş gibi bir hava var.topçularımızın ayakları titriyor hata yapacağım diye...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:55:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Liverpool taraftarı Opare'nin tarafından saldıralım adamın hücumu iyi ama savunması berbat diyorlar.

Malesef böyle umarım oradan gelmezler iyi ki Sterling tam hazır değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı src35

1 gol sıkıştırmak lazım 65ten sonra risk alınır diye düşünüyorum. ceza sahası cevresinde yine kalabalıgız, ama içi yine bildigimiz Beşiktaş. az giriyoruz topsuz oyunda gol bölgesine

Çevrimdışı Orhan_

Bu macta faydası olmayacak bi Sosa'yı neyleyim ben. Mücadele dahi etmiyor var bi tuhaflık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:56:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada sürekli zemine küfrediyor KOP  :kop: :kop: :kop:

Alıntı
The pitch is f**king corrugated which doesn't help.

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ciddi anlamda ilk yarida sosa,hali saha macinda adam eksik olur da sokaktan gecen bir dayiyi cagirirsin.

iste boyle oynadi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi mellfred

olmaz olsun böyle sosa :s20: en güvendiğimiz adam boyle oynarsa nasıl kazanırız ? olcayda çok kötü bunlarla kazanamayız

Çevrimdışı Factatum

Sosa-Tolgay, Olcay-Kerim değişikliği bekliyorum. Veli'de biraz tutuk gibi. Ancak defansif gereklilikten ötürü ona değiştirmek zor.

Bu oyunla, kaza golü haricinde gol bulmamız çok zor. Taraftardan ürken Liverpool'un her an hata yapma olasılığını göz ardı etmemek gerek.

Uzatma için umudum var. Allah ikinci yarıda yardımcımız olsun.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:57:47
  • Beşiktaş / Bodrum
70'e kadar yemez isek maç 1-0 da olur 2-0 da olabilir yükleneceğiz çünkü Kerim de girecek.

İlk 20 dakika baskı yapacaklardır atlatmak gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Liverpool taraftarı Opare'nin tarafından saldıralım adamın hücumu iyi ama savunması berbat diyorlar.

Malesef böyle umarım oradan gelmezler iyi ki Sterling tam hazır değil.
Adamlar Opare bilseler paf takımı oyuncusu oldugunu kafayı yerler  :kop: :kop: Sağ kanatta oynuyor Ama bu maçta solda Resmen En iyilerinden  :sevinc

Çevrimdışı Tolga

Bu maç şu oyunla anca 1-0 la uzatmalara gider diyeceğim ama gol de yiyebiliriz :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

Sosanin yürümeye hali yok gece hayatına mi başladı bu adam istanbulda ne oldu buna

Çevrimdışı Çağatay

Şu an düşünüyorum da son dönemlerini beğenmediğimiz fernandes bile şu sosa dan iyiydi. En azından duran toptan gol atardık.

Fernandes topu ayagina aldigi zaman vucuduyla topu cok iyi koruyordu sosa cok zayif kaldi bu macta
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:59:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Bence Olcay Töre kanat değiştirmeli.

Opare Töre çok etkili olabilir soldan.

Sağda ters ayak hep içeri girmek zorunda kalıyor Töre Sosa da orayı boşaltmadığı için tıkanıyor oyun.

Soldan 5 orta yapsa biri mutlaka gol olur.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 21:00:07
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: