21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş
21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş Skor : Tarih : 22 / 02 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : ESKİŞEHİR ATATÜRK Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV İLK 11 : Cenk Serdar Ersan

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 101296 defa] 21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan demba.. Tam sakatlancak zamandı.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Belki berabere biter içimde az da olsa ümit var ama Mustafa'yı gördükçe o umudum da kalmıyor.

Çevrimdışı keremfrat1

Sampiyonluk hayal oluyo kimse kizmasin ama oyle aci ve gercek uzuntuden kotu yazmak istemiyorum ama icim aciyo yazik yazik yazik

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:38:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Artı olarak Sosa dışında kondisyon problemi yaşayan oyuncu göremiyorum ben sahada.

Bu yeteneksizlik. Töre Sosa Ba yoksa biz buyuz çok da şaşırmamak gerek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

1 puanda iyidir ama gol atacak adam yok.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şampiyonluktan o kadar ümitsizdim ki. Elbet bi yerde kopacaktı bu ip.
Ahada kopuyo.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cisse557

Liverpool ve Bursa maçında iyi değil miydi takımın fiziği? @cisse557
Bursa ve Liverpool maçında beni oynat ben de iyi olurum. O maçlarda iyi olacağımızı hepimiz biliyoruz. Bana şu tarz maçlardan bahsetmelisin.

Çevrimdışı Orhan_

Bir umuttur yaşatan insanı, aldım elime sazımı, Saygılar Bilic'e.

Çevrimdışı Tolga

En sinir olduğum şey de bu kadar maç kazanıp şampiyonluğu saçma sapan bir şekilde kaybedecek olmamız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi blackeagle35

Ben daha önce demiştim Bursa ve Liverpool maçlarında olacak muhtemel iyi oyun fiziksel değil taktiksel sebeplerle olacaktır diye aynen öyle oldu..Bundan sonra anadolu takımlarının hepsinin topu bize bırakıp oynaması gerekli kendileri açısından..

Çevrimdışı Türkay

Şu maçtan sonra liverpool u 45 0 yenelim hiç bir anlamı yok
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Factatum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:41:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bursa ve Liverpool maçında beni oynat ben de iyi olurum. O maçlarda iyi olacağımızı hepimiz biliyoruz. Bana şu tarz maçlardan bahsetmelisin.

Abi ben takım süper oynayacak 3 fark 5 fark atacak demedim.

Takım koşamıyordu 45 metrede anca karşılıyordu bu düzelecek dedim. Takımın kondisyonu gayet iyi durumda, oyun sürekli karşı sahada oynanıyor.

Üretememek bambaşka bir olay ikisini karıştırmaman gerek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Zaten bu takımın 3-4 önemli oyuncusu var.

Bunların sahada aynı anda olması ve çok iyi oynamaları gerekiyor ki bu tarz maçları kazanalım.

Bilic çıkardığı bu kadro ile maçı hediye etti başka söylenecek birşey yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ozan062

bu sefer acık takımada birsey yapamadık eskiden derdik kapananlara zorlanıyoruz...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak!
Kursağımızda kalıyor!
Söylesene! Bize Hoca!
Takım niye oynamıyor!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sosa senin kullanacagin duran toplara baslicam. Ayaginin ayari yok, ne duran top ustasi !!!!!!!!

Çevrimdışı cisse557

Abi ben takım süper oynayacak 3 fark 5 fark atacak demedim.

Takım koşamıyordu 45 metrede anca karşılıyordu bu düzelecek dedim. Takımın kondisyonu gayet iyi durumda, oyun sürekli karşı sahada oynanıyor.

Üretememek bambaşka bir olay ikisini karıştırmaman gerek.
Tamam da ben takım kötü oynuyor dediğim de kondisyona bağlamıştın taktik çalışılmadı pik çalışması yapıldı takım ilk haftalardaki gibi olacak demiştin.

Çevrimiçi Samet Ç

Maç bittikten sonra buralar karışır bari beraberliği kurtarsak.

Çevrimdışı Haldun

sosa oğuzhan olcay motta mustafa pektemek sinirlerimi yıpratıyor bu 5 futbolcu

Çevrimdışı siyah-1903

haftalardır berbat oynuyoruz, böyle olacağı belliydi.. bu Mustafa ne iş yapar bileniniz var mı
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı ozan062

devre arası takviyelerinin facia oldugu ortaya cıkıyor
tolgay değil diğerleri...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yapmayin Allah askina futbolculara baksaniza. Sosa 10 tane duran top kullandi hicbiri tehlike yaratmadi. Top oyundayken ki halini soylemiyorum bile. Bu macin bu hale gelmesinin ana nedenlerinden biri Sosa'dir.

Çevrimdışı ALBATROS

türkiye kupası alabileceğimiz tek kupaydı bu sezon da hüsran oldu

Etiketler: