18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu
18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu

Beşiktaş Forum|18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu Skor : 2-1 Tarih : 01 Şubat 2015 Pazar Saat : 16:00 Stadyum : OSMANLI STADI - ANKARA Hakem: Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu  [Okunma sayısı 54990 defa] 18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ersan agir bir kufuru hak ediyor. Ismail den farki yok kafasiz.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı dlcs

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Şubat 2015, 17:56:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Cem Papila'dan beri bu kadarını görmemiştim satılmış köpek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

maç bitti bende bittim. benden bu kadar.

Çevrimdışı Efe

Kazandik cobra ba takimi yine kurtardi  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Bugünkü hakemi ve dünkü Karabük'ün verilmeyen penaltısını gördükten sonra üzgünüm ama biz şampiyon olamayız.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı wbishop82

kimse heveslenmesin biz şampiyon falan olamayız.bende heves kalmadı.hakkaten bıktım.kör gözüne parmak bu kadar olmaz.zamanında iyi öptük bu (Hakaret Yasak)₅ demek ki

Çevrimdışı leylileyli

Hentbol/Basket faul kurallari ne zaman futbola gecmis oldu?
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2015, 18:27:55 leylileyli ]

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bugünkü hakemi ve dünkü Karabük'ün verilmeyen penaltısını gördükten sonra üzgünüm ama biz şampiyon olamayız.

Aynen bende oyle dusunuyorum. Bu fener olurda sampiyonlar ligine direk giderse avaraj takimina cevirmezlerse neyim. 2. olursa zaten elemeleri gecemez.

Çevrimdışı Doğukan E.

Serdar ın içine ne kaçmış böyle  :D

Çevrimdışı Factatum

En kavallisinden küfürleri haketti hakem müsveddesi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Şubat 2015, 18:04:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Adi herif manuple etti resmen maçı.

Yazıklar olsun.

Ba'nın kıçıyla yaptığı aşırtma da efsane olmuştur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Şubat 2015, 18:06:13
  • Beşiktaş / Bodrum
Güntekin eğer çıkıp bas bas bağırmazsan hakemin yaptığını senin de gözümde değerin yok olur artık.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı leylileyli

Yok neymis Bilic niye Atinci koydu? Sanki son anda defans oynamak kötümus kibi konusuyorlar Mourinho veya diger örnekler nasil Sampiyonlar ligi kazandigi unutlar galiba.

Çevrimdışı blackeagle35

Top çıkmadı bence ama bu nasıl berbat bir hakem yönetimidir anlamadım..Motta'nın hataları da can yakıyor..

Çevrimdışı denilanz

Yine kazandık. 10 maçta 9. galibiyet oldu bu. Sezon başında ligin bir bölümünde böyle bir performans sergileyeceğimizi bilsem kesin şampiyonuz derdim herhalde. Bizim şansızlığımız benzer performansları rakiplerimizin de göstermesi oldu. Birinden biri kopacak ama inşallah biz olmayız.

Maça gelirsek, ben çok beğendim takımı. Pres, pas, istek, arzu... Hepsi vardı. Rakipler kapanınca kanatlara bir şekilde inmeyi başarıyoruz. Da ortayı Serdar yapınca sonuç alamıyoruz, o başka. Beklerimizin orta yapmayı öğrenmesi lazım artık. Buna Motta ve Serdar gibi Gökhan ve Olcay da dahil.

İyi oyunumuza rağmen maçı bir şans golüyle kazandık. Çok acayipti gerçekten. :lol: Bu arada kazandık diye suskun kalmayalım, hakem yine aleyhimize çalıştı bugün. Yine iki penaltımızın verilmediğini düşünüyorum. Ayrıca oyunun sonlarına doğru hiç yoktan faullerle rakibe duran top şansı verdi. Her maç penaltı(ları)mız verilmiyor. Bence buna rağmen çok iyi gidiyoruz. Ama tabii böyle son dakikaları zor ediyoruz. Bugün de güldük, çok şükür. Darısı sonraki haftalara.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çok şükür kazandık. Olcay ve Serdar mükemmel oynadılar. Motta,Sosa ve Gökhan bugün vasattılar. Kaldı 16 maç mücadeleye devam. Hakem için birşey söylemeye değmez. Mersini oyunda tutmak için herşeyi yaptı ama onu da yendik. Maça istanbuldan gidenler olduğu çok belli oldu. Rakip takım hücumdayken kartal gol gol diye bağırarak ankara seyircisini de bozdular ve rakibi baskı altına alamadık. Yine de kazanmak güzel

Çevrimdışı Kutay

kazanmayı sonuna kadar hak ettik hakemide yendik ayrıca 2 penaltımız verilmedi resmen
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ersan

Ben bu Biliç'in teknik direktörlüğünü gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum maç sonunda mavi boncuk dağıtıp duruyor kusursuza yakın oynadık diyor. farklı maçları izledik sanırım Biliç'le geçen sene 4. haftada kaybettiğimiz cincon maçında Biliç'in teknik direktörlüğünü tarttım o günden bu güne hiç bir gelişme göstermedi kesinlikle Beşiktaş'ın teknik direktörü olabilecek kalibrede bir ada değil yedek kulübesinde ve duruşuyla bana hiç güven vermiyor bu futbolcularada yansıyor ne zaman gol atsak geri yaslanıyor takım büyük takım futbolu oynatmıyor ilerde rakibe kendi oyununu kabul ettirmiyor kontra atak yeriz diye önde basmaktan korkuyor kısacası çok korkak bir teknik direktör büyük takım dediğin böyle futbol oynamak bir gol bulduk bulmaz olaydık takım yaslandı kendi ceza sahamıza 18in içinde rakibi karşılıyoruz oğuzhan stoperlerin arasına girdi hiç çıkmadı velide ön tarafa destek veremeyince ileri dörtlü çok yalnız kaldı ve arkadan destek alamadı otomatik olarak top almak için geri geldiler onlar geri gelince rakip defans öne çıktı top yaptırmadılar yani bence takım kötü futbol oynadı şans bizden yanaydı bugün. eğer Biliç büyük takım teknik direktörü olsaydı 5 atacağımız maçtan zar zor 2-1 ile ayrılmazdık rakibi kendi 18imizin içinde değilde rakip sahada karşılardık. belki bana kızacaksınız ama karakterine insanlığına kişiliğine tarzına tek kelime edemem iyi insan Biliç ama teknik direktör olarak büyük takım teknik direktörü değil.
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Yalçın

-Bugün geçmiş maçlara oranla yeterli üretkenliği sahip değildik. :bandit:

-Atchinson'u aradık.Veli çok yoruldu.  :bandit:

-9. dakikadaki pozisyon penaltıydı. Pozisyona penaltı diyen Tümer ne kadar ferahlattıysa Mustafa Denizli'ye ise eeööeehh. Bunamış.  :boxin:

-Mete Kalkavan az daha doğruyordu bizi. :boxin:

-Motta yediğimiz golde 100% hatalıydı. Pozisyonu izlemesi, kendine özeleştiri yapması lazım.  :s20:

-Serdar Kurtuluş bugün de çok iyiydi. Aynı şekilde, Töre, Olcay, Demba Ba, oyunu sırtlayan oyunculardı. Oğuzhan hala yeterli konumda değil.

-Taraftarımız on numara beş yıldızdı  :claps:

-Sonuçta 3 puanı kaptık. Rize maçları daha zor geçecektir.

-Şimdi arkamıza yaslanıp Gs-Bursa maçını izleyelim  :photo:
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2015, 19:12:59 Yalçın ]
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Etiketler: