39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor

Beşiktaş Forum|39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor Skor : Beşiktaş - Hatayspor Tarih : 01.05.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Parku Hakemler : Ali Palabıyık - Kemal Yılmaz - Serkan Çimen

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor  [Okunma sayısı 46406 defa] 39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
21 [%75]
1 puan
2 [%7.1]
0 puan
5 [%17.9]

Toplam Oy Verenler: 28

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şampi diyebiliriz artık...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

İnanmışlık o kadar yüksekti ki kim olsa dayanamazdı karşımızda. İşte şampiyonluk refleksi tam olarak bu oluyor..

Çevrimdışı haluk.m

Kaldı 1.5 maç.

Şampiyo  :claps: :claps: :ishock:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu öndeki 3lünün bizim maçta gol atmama ihtimali, Türkiyenin süper güç olma ihtimaliyle aynı.
O yüzden @Erman1903 abi haklısın, 1-0 oyunu değilde atabildiğmiiz kadar hücum oyununa geçelim.

Göz göre göre lades. İnsanlar bu yüzden kızıyor. Larin önde bir "0". Maçta olduğunu bile farketmiyorum ben, yok olmuyor yani. Gökhan töre ilk defa oynamasına rağmen 10 kat daha yararlı oynadı.

İnsanların ümitlerini kırdılar, umarım yanılırım. Ama ben 1 puan alsam bile sevinecek moda geldim. Maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Larin oynuyormuş geçmiş olsun.
1 puan başarıdır.

Aneliz.....  :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:

HAHAHAHAHAH KOYDUKKKK BEEE. VALLA ÖZÜR DİLİYORUM TEKRARDAN LARİN KARDEŞ.
Türkiye hakkındaki geleceğimi ne siyasiler ne de başkası yeşertti, Beşiktaş yeşertti  :lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Tüh Allah kahretsin. 10 olmadı çok sinirliyim takıma

Çevrimdışı Erman1903

Aneliz.....  :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:

HAHAHAHAHAH KOYDUKKKK BEEE. VALLA ÖZÜR DİLİYORUM TEKRARDAN LARİN KARDEŞ.
Türkiye hakkındaki geleceğimi ne siyasiler ne de başkası yeşertti, Beşiktaş yeşertti  :lol:

:)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Larin ilk 11 de  ise  puan kaybi kesin  yazanlar nerede ?
Burdayım. G*t oldum.ahhahaha

Çevrimdışı goktasoktay

Öyle bi 45 dk oynadık ki 10-0 bitse kimse şaşıramazdı. Ljajic e ayrı bir parantez açmak lazım. Biraz kıpırdanınca neler yapabileceğini gösteriyor. Devamlılık ayrı mesele tabi. Onu sezon sonunda konuşuruz..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Renkli forumlarında birbirlerine küfür ediyorlar. Sergen Hocam psikolojilerini bozdu valla

Çevrimdışı goktasoktay

90 puan geliyooor geliyoooooor.

Çevrimdışı ilhan mansız

hayırlı olsun inşallah, Sergen hoca başta olmak üzere tüm takıma ve yönetime tebriklerii

Çevrimdışı worns

ben de ilerde larin istemiyorum dedim  :sevinc

Çevrimdışı goktasoktay

Hastalık, sakatlık vs olmazsa inşallah lig tarihinin şampiyonluk puan rekoru geliyor. Benim iddiam 90 olacağı yönünde

Çevrimdışı goktasoktay

Renkli forumlarında birbirlerine küfür ediyorlar. Sergen Hocam psikolojilerini bozdu valla
Beter olsunlar

Çevrimiçi Samet Ç

Larin santrafor başlarsa mucize falanda olmazsa bu akşam yine kanser olacağız.
Bundan sonra her maç başlığına böyle yazacağım  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

:icool:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

ben de ilerde larin istemiyorum dedim  :sevinc

Pardon ama istiyorum diyen biri var mıydı?

Çevrimiçi Samet Ç

Hastalık, sakatlık vs olmazsa inşallah lig tarihinin şampiyonluk puan rekoru geliyor. Benim iddiam 90 olacağı yönünde
Geçeriz minimum 92 bekliyorum

Rüya gibi bir maç bütün oyuncuların,hocanın hepsinin emeğine ayaklarına sağlık.Hoca biraz sinyal vermişti ama bu kadarını beklemiyordum.Larinden bende özür diliyorum. :D

Ama iyi yönünden bakalım gömünce larin 4 gol attı bundan sonra her maç larine gömçüreceğim.   :biggrinking:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pardon ama istiyorum diyen biri var mıydı?
Ben de dahil yoktu  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mayguntr

Bir yerden sonra cok analizlik bir hali kalmadi macin ama, hatayi ilk 15dk da resmen ikiye bolduk, ghezzal-ljajic de bosluklari cok iyi gordu ve isi bitirdiler.
analizci ekibe bi ara sallanmisti forumda ama bence bu macin boyle olacagini sergen hoca carsamba gununden biliyordu.

Çevrimdışı Erman1903

Ben de dahil yoktu  :D

Ben oynarsa bu maç oynar patlama ihtimali var dedim.

Bu hayatta en iğrendiğim şey nedir biliyor musun, fikir belirtmeye cesaret edemeyip sonradan ahkam kesen zıpçıktılar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık