2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810800 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Güven ve Kenan’dan hangisi kalmalı sizce

Güven. Bir Olcay olmak kolay değil, Kenan çok daha farklı tip oyuncu.

Çevrimiçi Necmi

kenan karamanı milli takım ile değerlendirmeyin.maçlarda dikkat ettiyseniz belli isimlere uygun pozisyonda pas verilmeyip zorda iken atıldı.zaten pek koşan olmadı.top pek ileri uca ulaşmadı.rıdvana da hazırlık maçlarında pas atılmadı.kenanı liginde oynadığı oyunla değerlendiriyorsanız lafım yok.seyretmediğim için birşey diyemem.milli takımda beğenip alınacak oyuncu yoktu.biraz mert işte.onu da alamayız.
sırtı dönük larinden iyi ovun dışında birşeyini göremedim
Bu şenolun takımlarında normaldir bunlar bizdede oluyordu yeni oyuncuyu önce şenol harcıyor zaten kalanıda takımın efendileri hallediyor şenolda göz yumuyor

Çevrimdışı GreenBook

Güven. Bir Olcay olmak kolay değil, Kenan çok daha farklı tip oyuncu.
Olcay yüzünden çok tartışmıştık zamanında Necmi abiyle 😀 ama bi Olcay bile olamıyor güven sıkıntı orda
Çok formsuzdu umarım toparlar busefer

Çevrimdışı Erman1903

Olcay yüzünden çok tartışmıştık zamanında Necmi abiyle 😀 ama bi Olcay bile olamıyor güven sıkıntı orda

Şans vermen lazım yoksa olmaz, bölük pörçük oynatacaksan seçmelere gelmiş gibi takılır. Zaten solda N'Koudou ve Larin duruyor, o yüzden Kenan için şu an para vermeye bence gerek yok. Onu zaten kimsenin alacağı yok gibi gözüküyor, sonraya bırakılabilir.

Çevrimdışı can1903

Cenk Sümer mevzusu

http://www.duydukmu.com/m/?ID=31603
Bu arkadaş F.O döneminde transfer tahtası açıldığı andan itibaren meşhur duyumcu hesabından taraftara haber yollardı konuşmaları hala durur. Bu sene de gs için attığı tweetler alkollüyken dendi hatta.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Dolaylı yoldan bizi etkiler  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Transfer dışı konuları artık sezon başlığında konuşsak mı?

Çevrimdışı Erman1903

Sporting yaptığımız sağ bek listesinden bir oyuncuyla da paylaşımdan 2 gün sonra ciddi olarak ilgilenmeye başladı.
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2021, 00:55:58 Erman1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

17 Mayıs'ta Utku televizyonda canlı yayında "görüşmeler olumlu yönde bitme noktasına geldi" diyor. Bir süre sonra da bir çok kaynakta sözleşme uzatıldığına dair haberler yapıldı.
Sonra da imzalanmadı.

Adam hala free-agent görünüyor Transfermarkt'ta.

Çevrimdışı can1903

Awaziemin TR temsilcisinin sağ bek önerisi;

https://www.transfermarkt.com.tr/reggie-cannon/profil/spieler/478940

@Erman1903 nasıl oyuncudur abi? Geçen sene 2.5 milyon €'ya alınmış bize satın alma opsiyonuyla ikisini paketlemek istiyorlar sanırım.

Çevrimiçi 38life

Kenan gelirse Güven ve Kenan’dan hangisi kalmalı sizce

Güvenin potansiyel aralığı daha yüksek, zaten 22 yaşında, ama oyun zekası eksik, potansiyelini gerçekleştirmede sorun yaşıyor. Kenan 27 yaşında, oyun bilgisi daha iyi, tecrübeli ama "hayal ettirmeyen" standart bir futbolcu. Farklı profiller yani. Yönetim ikisinden biri gidecek derse buna hoca karar vermeli. Güven'in potansiyelini ben ortaya çıkartırım derse en güzel iş o olur. Ben Güvenin şutlarını çok çok beğeniyorum. Ama istersen dünyanın en iyi şut atan kişisi ol bazı temel özelliklerin eksikse oynayamiyorsun. Burada iş oyuncuda ve teknik ekipte bitiyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Awaziemin TR temsilcisinin sağ bek önerisi;

https://www.transfermarkt.com.tr/reggie-cannon/profil/spieler/478940

@Erman1903 nasıl oyuncudur abi? Geçen sene 2.5 milyon €'ya alınmış bize satın alma opsiyonuyla ikisini paketlemek istiyorlar sanırım.

Performans istikrarı olmayan bir futbolcu, bu sezon savunma yapmış hücum yapamamış, öncekinde hücum yapmış savunma yapmamış. Şu zamana kadar oynadığı oyunla bizim için pek yeterli durmuyor.

Çevrimdışı kaan1903

Kaan Ayhan la ilgileniyormuşuz

?s=21

Çevrimdışı Erman1903

Kaan Ayhan la ilgileniyormuşuz

?s=21

Hocanın beğendiği söyleniyor, savunma jokeri tarzında lakin oynadığı bölgelerde mevkisinin topçusu diyemeyeceğimiz bir tarzı var. Yine de bana göre Kenan'dan daha faydalı bir eleman olacaktır.

Çevrimdışı kaan1903

Hocanın beğendiği söyleniyor, savunma jokeri tarzında lakin oynadığı bölgelerde mevkisinin topçusu diyemeyeceğimiz bir tarzı var. Yine de bana göre Kenan'dan daha faydalı bir eleman olacaktır.
Aynen öyle 3 mevkide oynar ama gelirse ilk 11 de  stoper oynarsa  bir yabancı için yer açarız  o zaman kaleyi yabancı yapabiliriz .
Bu arada Oğuzhan’a kulüp bul denilmiş Atakan Kurt söyledi az önce yayında.
Güzel haber  boşuna senelerdir eski formuna kavuşacak diye bekleniyor 1.6 M limiti  işgal etmesi de cabası  inş. Gönderilir.

Çevrimiçi 38life

Sonra da imzalanmadı.

Adam hala free-agent görünüyor Transfermarkt'ta.

Yönetimin saçmalıklarından biri de olabilir. Belki yenilemişlerdir de kimseye haber vermemişlerdir. :D

Çevrimdışı Erman1903

Aynen öyle 3 mevkide oynar ama gelirse ilk 11 de  stoper oynarsa  bir yabancı için yer açarız  o zaman kaleyi yabancı yapabiliriz .
Bu arada Oğuzhan’a kulüp bul denilmiş Atakan Kurt söyledi az önce yayında.
Güzel haber  boşuna senelerdir eski formuna kavuşacak diye bekleniyor 1.6 M limiti  işgal etmesi de cabası  inş. Gönderilir.

Kaan benim çok tuttuğum bir oyuncu değil, stoper oynatsan hava topu ve pozisyon, sağ bek oynatsan hücum, 6 numara oynatsan ise orta saha kültürü anlamında eksikleri olan biri. Rotasyon olarak düşünülüyorsa olabilir ama bunların en azından birinde iyi diyebilsek transferi hakkında daha pozitif konuşabilirdim. Kaleci kesinlikle yerli düşünülüyor, Ozzy konusunda öyle bir tasarruf düşüneceklerinden tam olarak emin değilim, bence geçen sezon Mensahtan çok daha faydalı oldu şans bulduğunda ama işte Ozzy bildiğimiz Ozzy, yerine kimi düşünüyorlar bilmiyorum-kadronun değişmez parçası değil.

Çevrimdışı savaş altay

Yabancı kuralı ile kaleyi yerli ile geçmek mantıklı olacak. Ersin giderse kim olabilir bunu düşünmek lazım. Mert, Gökhan bunlardan biri şartlar içinde en mantıklı adaylar gibi.
Kale ve fw diger mevkilere gore bayagi onemli. Kale sampiyon yapar, bir idare eder oyuncu hakkini one atalim kaleye gerekirse/duserse iyi bir kaleci alalim.

Çevrimiçi 38life

Kenan Karaman, Kaan Ayhan gibi yerli oyuncular uygun maaş'a geldikleri taktirde her türlü ok benim için. Sadece bu seneyi değil önümüzdeki seneleri de düşünmek zorundayız. 6+4 olacak iki sene sonra. O zaman istesen de alamayacaksin belki bu profilleri.

Çevrimdışı kaan1903

Kaan benim çok tuttuğum bir oyuncu değil, stoper oynatsan hava topu ve pozisyon, sağ bek oynatsan hücum, 6 numara oynatsan ise orta saha kültürü anlamında eksikleri olan biri. Rotasyon olarak düşünülüyorsa olabilir ama bunların en azından birinde iyi diyebilsek transferi hakkında daha pozitif konuşabilirdim. Kaleci kesinlikle yerli düşünülüyor, Ozzy konusunda öyle bir tasarruf düşüneceklerinden tam olarak emin değilim, bence geçen sezon Mensahtan çok daha faydalı oldu şans bulduğunda ama işte Ozzy bildiğimiz Ozzy, yerine kimi düşünüyorlar bilmiyorum-kadronun değişmez parçası değil.
Tuna Akdemir e göre 2 Yerli stoper düşünülüyormuş. Pek te fazla alternatif yok ben Abdülkerim Bardakçı yı beğeniyorum ama çok istiyorlarmış onun içinde. Mert Çetin ne durumda oda düşünülebilir.
ozzzynın yerine Salih geldi işte :)
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2021, 01:23:13 kaan1903 ]

Çevrimdışı savaş altay

abi allah aşkına şu kenan ı almayın lütfen
Daha yuksek profilde oyuncu bulunamazsa ben burun kivirmam. Kenan'in bizdeki en onemli ozelligi gole yakinligi olur. Komple bir oyuncu, tum on alanda oynuyor. Sagda oynuyordur sol bolgeden atar ya da tam tersi. Belirgin bir kac ozelligini takim icinde one cikarmasi gerekir ki 11 oyuncusu oldugunu kanitlayabilsin. 10 gol verir diye dusunduruyor sezonda.

Çevrimiçi Necmi

olcay iyi oyuncuydu

Çevrimdışı Erman1903

Tuna Akdemir e göre 2 Yerli stoper düşünülüyormuş. Pek te fazla alternatif yok ben Abdülkerim Bardakçı yı beğeniyorum ama çok istiyorlarmış onun içinde. Mert Çetin ne durumda oda düşünülebilir.
ozzzynın yerine Salih geldi işte :)

1 yerli ve daha sonra Vida giderse +1 yabancıydı başta plan ama iki yerliye dönülmüş olabilir.

Mert Çetin'i beğeniyorum ben, stoper gibi stoper. Bardakçı'yı yerli sınırından sonra bize satmaz takımı, Fb falan alacaktır muhtemelen.

Çevrimdışı Erman1903

Daha yuksek profilde oyuncu bulunamazsa ben burun kivirmam. Kenan'in bizdeki en onemli ozelligi gole yakinligi olur. Komple bir oyuncu, tum on alanda oynuyor. Sagda oynuyordur sol bolgeden atar ya da tam tersi. Belirgin bir kac ozelligini takim icinde one cikarmasi gerekir ki 11 oyuncusu oldugunu kanitlayabilsin. 10 gol verir diye dusunduruyor sezonda.

Hoca istemiyor, yönetimin Cenk gibi milli kadroda olduğu için özellikle getirmek istediği bir oyuncu. Peşinat falan verildiyse eşantiyon olarak al bunu diye koltuğunun altına sıkıştırılabilir :D...

Çevrimiçi Samet Ç

Wass'ı biz alalım Rosier'i Marsilya alsın bonservisi bu kadar düşükse