Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 194783 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı Egos

Bırakın şu taraftar yüzünden muhabbetini, kimse yemiyor.

Yönetim hata yapınca taraftar yüzünden, hasbelkader kupa gelirse hepsi podyumda.

Yönetim Alex, Pjanic, Batshuayi üçlüsüne 10 küsur milyon Euro kaptırınca taraftar yüzünden, sakat Aboubakar şampiyon yapınca yönetim transfer sihirbazı

O kadar iyi biliyorlarsa, dinlemesinler taraftarı.

beş sezondur taraftarın takıma zerre katkısı yok. hadi taraftar yüzündene karnınız tok, taraftar sayesinde ne oluyor camiada? on senede taraftarın en büyük başarısı ıslıkla oyundan çıkan timo werner.

Çevrimiçi Necmi

beş sezondur taraftarın takıma zerre katkısı yok. hadi taraftar yüzündene karnınız tok, taraftar sayesinde ne oluyor camiada? on senede taraftarın en büyük başarısı ıslıkla oyundan çıkan timo werner.
ıslıkla baskı yapmaya çalışanları bile susturuyorlar onlaranca yönetime baskı yapıp dengeleri bozsunlar
Taraftarın takıma hiçbir olumlu katkısı yok beş seneden önce iyi olma nedeni birilerinin passo boykotundandı sonra sırf sahaya baskı yapan taraftarı susturmak lay lay loma dönmek için tribünlere gruplar gönderdiler amaçlarınada ulaştılar

Çevrimdışı tuncaboylu

Tespit doğu, ama eksik.

5 senedir taraftara şirin gözükmek için popülist yönetim anlayışı ile yönetildiğimiz için böyle oluyor.

Fikret Orman ne zaman taraftara şirin gözükmek için Pepe'leri Love 'ları getirmeye başladı, sonra patladı.

Taraftara baksan, Atiba ve Fabri alınmaz, Sosa yerine Bryan Ruiz alınır, Aboubakar ilk geldiği sene 5. hafta Porto'ya geri postalanırdı.

Bu yönetim de geldiğinden beri belli bir taraftar grubuna oynuyor. Güya kuruş hesabı yaparken, geçen sene Pjanic'ler Alex'ler havada uçuştu.

Sonucu olumlu olsa bile Abdullah Avcı'nın apartopar kovulup Sergen'in getirilmesi bile bu popülist hamlelerden biriydi mesela.

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi levitate

Bırakın şu taraftar yüzünden muhabbetini, kimse yemiyor.

Yönetim hata yapınca taraftar yüzünden, hasbelkader kupa gelirse hepsi podyumda.

Yönetim Alex, Pjanic, Batshuayi üçlüsüne 10 küsur milyon Euro kaptırınca taraftar yüzünden, sakat Aboubakar şampiyon yapınca yönetim transfer sihirbazı

O kadar iyi biliyorlarsa, dinlemesinler taraftarı.

dinlemiyorlar zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı beno1903

Bari emrecan oynasa necip geçen maç gene ortasaha gibi adam markajlamaya koştu gol yiyoduk ilk yarı tam bir bomba

Çevrimiçi murat

Necip şanslı adam oynamak için her türlü bir fırsat bulur.takıma da fikret ormandan önce katıldığı için anç göndermiyor.

Çevrimdışı umutow

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı annoca

Masaya yumruğunu yönetim vurmayacakta kim vuracak. Yeter da. Geçen yıl da sene başında ligten koparılmıştık yine mi aynı senaryo. İki hafta da hakemler maçı biçiyor biri de çıkıp birşey diyemiyor. Yazıklar olsun

Çevrimiçi levitate

sözde planlama falan ama kulübe de bomboş maşallah
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Masaya yumruğunu yönetim vurmayacakta kim vuracak. Yeter da. Geçen yıl da sene başında ligten koparılmıştık yine mi aynı senaryo. İki hafta da hakemler maçı biçiyor biri de çıkıp birşey diyemiyor. Yazıklar olsun
Beleşe alıştırılmış, sesi kısılmış taraftarla bu kadarı bile fazla. Kendi taraftarına sosyal medya soytarısı diyen bir başkan var ortada. Suspusları oynayan kendine karşı olan bir güruh var tribünde. Hak ettiğimizi çekiyoruz. Ne eksik ne fazla...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu ülkede mülteci sorunu, Kürt sorunu ile beraber Karadeniz sorunu var. Futbol camiasından spatula ile kazanması lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim hangi derin kuyulara atlamış, hangi ayının inine girmiş, hangi yılanın deliğine saklanmış? Hani nerede atıp tutan Karadenizin gül başkanı? Hani nerede Tarbzon maçinda kendi sahamızda bize deplasman yaşatan "Bize her yer Tabzon" diyen Çebi?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu ülkede mülteci sorunu, Kürt sorunu ile beraber Karadeniz sorunu var. Futbol camiasından spatula ile kazanması lazım.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı aunt minnie

Görünen köy kılavuz istemez.Yönetim yönetemiyor,teknik adam desen vasatın da altı 2.lig dışında başarı elde edememiş.Ceo desen şov peşinde.
Sonuç belli,bu takım bu sezon ilk 5 içinde tamamlayamaz ligi

Çevrimiçi Samet Demir

Yazıklar olsun ya. En çokda ses etmeyene yazıklar olsun. Beceriksizler ordusu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı caner.eryigit

Resmi site den yalandan bir yazı yayınlarlar oldu bitti.
Güçlü başkanda taş üstünde taş bırakmaz.
Bu hoca ile de olmaz kimse kusura bakmasın hoca Beşiktaşın büyüklüğünü kavrayamamış.

Çevrimdışı umutow

Sorun ismail mi avansçı yönetim mi?
Yönetim kötü tamamda valerian hoca mı?  Heralde yönetimden birisi 45 dk ceza sahasına kadar geri çekil dememiştir.  %13 topla oynama BEŞİKTAŞ tarihinde görülmemiştir!!!!!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tercüman bile tercüme yapmaktan aciz. Yazık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Yönetim kötü tamamda valerian hoca mı?  Heralde yönetimden birisi 45 dk ceza sahasına kadar geri çekil dememiştir.  %13 topla oynama BEŞİKTAŞ tarihinde görülmemiştir!!!!!
Yüzde 13 hangi yönetim zamanına denk geliyor?bu yönetim tarihe hep altın harfleriyle mi geçecek?

Çevrimdışı umutow

Yüzde 13 hangi yönetim zamanına denk geliyor?bu yönetim tarihe hep altın harfleriyle mi geçecek?

Yönetim kötü yazmışız bizde farklı birşey yazmamışız zaten. Ama yönetimden de kötü bir hoca var.

Çevrimiçi levitate

Tercüman bile tercüme yapmaktan aciz. Yazık...

ne korkak adamlar ya inanılmaz

sözde ankara'da en güçlü kulüp bizmişiz bu sene :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Valerien takıma kırmızı kartlık fauller yapmayı öğretmiş. Algılar algılar... Hep hakemleri aklmak için.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne korkak adamlar ya inanılmaz

sözde ankara'da en güçlü kulüp bizmişiz bu sene :D
Yönetim gitse de önümüzü görsek artık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: