Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç
Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç Skor : Beşiktaş 0-1 Wolverhampton Tarih : 03.10.2019 Saat : 19:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Harald Lechner, Andreas Heidenreich,

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç  [Okunma sayısı 24098 defa] Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Koltuk salaniyor

Depremin büyüklüğü artıyor giderek. Sonuçları şiddetli olacak bu gidişle :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

layice  gereksiz top tutuyor biraz efektif olsmalı

Çevrimiçi levitate

Güvenin golünü göremesek de..gtünü gördük :D
4. hakem kazara sansürledi ama :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı mylife1903

Bu wokvermi nedir bombos takim
Sisirme balon
Kofti bunlar
Korner olunca vida atacak

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Sisirme balon
Kofti bunlar

horge mendesin takımı değil mi abi bu hülle mülle işlerinde kullandıgı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

Valla ben catali gördüm malesef

işte devamını göstermedi içine doğdu herhalde :D

Çevrimdışı ferdi1903

Sisirme balon
Kofti bunlar
Valla ya öle bi sisirdilerki bi ara bayerne oynucaz gibi oldum

Çevrimiçi tolga1903

İyi oynuyoruz da nasıl gol atacaz biz arkadaş

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi levitate

rebocho bayağı iyi inş bırakmaz formayı

Çevrimdışı Erman1903

En azından organize, ne yaptığının farkında bir görüntü verdik. Yenelim şunları çok ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Güvenin golünü göremesek de..gtünü gördük :D

bari bala₁ gol atasaydı da öyle çıksaydı  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

gol atamayan sistem inşaa etmiş mr.avcı
İleride kanat oyuncularının ceza sahasına yerleşimi konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Düzgün yerleşim yapsak gol bulabilirdik. Umut'un atamadığı pozisyonu sağlam bir Burak atardı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Valla ya öle bi sisirdilerki bi ara bayerne oynucaz gibi oldum

+1903 daha sezon başında lig başlamadan önce dedim. Bunlar bizden de kötü abowww  :lol:

Direk

bize oldu mu mutlaka dönüp gol olur adamların o kadar yakından çarpıp direkten döndü. şansta lazım arkadaş.

Çevrimdışı Karabay

Uzuun zamandır bu kadar kötü bir rakibe karşı oynadığımızı hatırlamıyorum. Halihazırda bu kalitede bir takıma 4 gol atamamış olmamızın izahı yok.