24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Skor : Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 28.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Mehmet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 60641 defa] 24. Hafta Alanyaspor 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
15 [%78.9]
1 puan
0 [%0]
0 puan
4 [%21.1]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimdışı cursedofdragon

bilerek elini çekiyor.

Çevrimdışı mylife1903

İkinci yarı hoca tereddütsüz Burak-Boyd'u çıkarıp Boateng-Ljajic yapmalı. Sakatlık harici 3. bir değişiklik yapılacaksa bu Caner-Rebocho olmalı.
Lensde sikinti olabilir yalniz apis arasini duntekliyordu habire cekme var herhalde
2 adam riskine bilemedim bi de gg var heran tik diye bi yeri yietilacakmis gibi duruyor
Bi cikip bakar herhalde 55 gibi baslar degistirmeye

Çevrimdışı mrred

Kalemize çekilen ilk şut gol oldu. Bu nasıl bir illet arkadaş
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mrred

burak ve lens sinir bozuyor

nkoudou boyd iyi şu ana kadar
Nkodouyu ben de çok beğendim
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bilerek elini çekiyor.

tam dayaklık

burak kaleye geçsin tutar bi iki tane en azından
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

bu şekilde dengeli giden hiç bi maçı kazanamayız. 3 maçtır çoğunlukla oyunun ibresi bizden yana ve bu maçı çeviremezsek 1 puanla kapatacağız. korkunç bi tablo.

çok dengesiz bir takımız. orta saha kanatlar daha hareketli hatta top çıkarma anlamında defans silkinmiş ve belli oranda iyi performans veriyor. merkez hücum, kale, sol bek berbat ötesi.

birincisi her şeye karşın klasik 4231 ve buna uygun rol dağılımından memnunum. bence oyunda gözle görünür iyileşme var. belli oyuncuların performansları da yeni rolleriyle arttı. bunları 3 maç 1 puan gibi bir çizgide görünürken bile söyleyebilirim.

ikincisi skor alma konusunda çok zayıfız. kritik rollerde çok kötü performans veren oyuncular var. çok zor gol atıyoruz ve çok kolay yiyoruz. karius, caner, burak şimdiden ıskartaya çıkartılsa yeri var.

Çevrimdışı mrred

Alanyanın gol beklentisi
0.11
Bizim gol beklentimiz
0.80

İnanılır gibi değil resmen santrafor sorunumuz var. Burak'a ne oldu? Burak sadece gol atabildiği için katlanılabilir bir oyuncu. Gol de atamazsa hiç çekilmiyor.
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2020, 20:57:59 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

bu şekilde dengeli giden hiç bi maçı kazanamayız. 3 maçtır çoğunlukla oyunun ibresi bizden yana ve bu maçı çeviremezsek 1 puanla kapatacağız. korkunç bi tablo.

çok dengesiz bir takımız. orta saha kanatlar daha hareketli hatta top çıkarma anlamında defans silkinmiş ve belli oranda iyi performans veriyor. merkez hücum, kale, sol bek berbat ötesi.

birincisi her şeye karşın klasik 4231 ve buna uygun rol dağılımından memnunum. bence oyunda gözle görünür iyileşme var. belli oyuncuların performansları da yeni rolleriyle arttı. bunları 3 maç 1 puan gibi bir çizgide görünürken bile söyleyebilirim.

ikincisi skor alma konusunda çok zayıfız. kritik rollerde çok kötü performans veren oyuncular var. çok zor gol atıyoruz ve çok kolay yiyoruz. karius, caner, burak şimdiden ıskartaya çıkartılsa yeri var.
Yaw atiba ile gol ariyoz
Adama da yazik
Ne guzel geliyor pozisyonlar
Ggye gelen mesela lense gelse atar diyecem, desem yalan olur kisir bunlar

Çevrimdışı mrred

Boyd ilk yarı baya iyiydi merkezden dribbling ile baya pozisyon yarattı. Ben boydu orada beğendim
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Ruizi çok beğendim adam işini yapıyor gösterişsiz sakin ve kendinden emin

Fizik - Maç kondisyonu tam olduğunda Türkiye ligini hayli hayli kaldırabilecek premium bir stoper. Yapısı çok kuvvetli olmadığı için kondisyonu eksik olduğunda problemler yaşayabiliyor.
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2020, 21:01:33 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Karius'u oynatarak neyi kanıtlamaya çalışıyoruz acaba  :alala: Herhangi bir kalecinin Karius'dan iyi olduğunu mu  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Gökhanı karşı karşıya bıraktığı topta 3 kişinin arasından çıktı ve pası öyle attı. Boyd boş bir oyuncu değil . İnşallah bunlar seneye bize artı yazar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Alper1903

Karius'u oynatarak neyi kanıtlamaya çalışıyoruz acaba  :alala: Herhangi bir kalecinin Karius'dan iyi olduğunu mu  :money:

gonul rahatligiyla caner ve burak’i da eklerim bu listeye

Çevrimiçi Sinan23

Kariyerinde tüm kulvarlarda bı bu deplasmanda gol yememisti şimdi çok güzel yedi.

Çevrimdışı mrred

Ljajic bitik
Burak bitik
Kariusu falan yazmıyorum zaten ömür törpüsü
Allah bize sabır versin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Kariyerinde tüm kulvarlarda bı bu deplasmanda gol yememisti şimdi çok güzel yedi.
:D
sinirden gülüyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Rekor mu?

Çevrimdışı mrred

Kazanırız ama rahat olun gençler
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Şu kornerleri burağa attırın bi işe yarasın

Çevrimiçi levitate

boateng forvet oynayabiliyor mu ya

Çevrimiçi levitate

ah be

atibaba keşke hep böyle vursan

Çevrimiçi sEuL

Ulan niye girmiyor ya. Sans bi kerede bizim yanimizda olsun arkadas

Çevrimdışı Alper1903