23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Skor : Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 22.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşcıoğlu - Erdem

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 60431 defa] 23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%45.7]
1 puan
3 [%8.6]
0 puan
16 [%45.7]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı f_madida

hamsilerin çapı bu kadar eksik olmasada bir şey değişmez içerde fenere karşı 1 gol attılar 80 dakika yattılar.

Klasik sıradan bir anadolu takımı ve görün bakın şampiyon olamayacaklar bu kadar ezik bir camia daha görmedim ben fenere hak vermeye başladım.

2 başarılı gittiler mi oraları buraları ayrı oynuyor.

Damat olmasa buraları rüyalarında görürlerdi.

fener de bu kadroyla sampiyon olamaz, yine gsyi sampiyon yaptik.. bak daha kac hafta var ama simdiden senaryo belli.

gider toki'de gsye yeniliriz, bitimden once feneri yeneriz iceride, oh mis gibi sampiyonluk,

Nerede kalmistik?

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Müthiş geçecek. Hafta sonumuzu zehir ettiniz helal olsun emeği geçenlere diaby sana özellikle o son pozisyonda burağa verse boş kaleye topla girecek gitti kendi çekti kaçırdı dönen top gol oldu
Yae bi de kenardan maci izledi
Sankim levandovsiki kaleye viriyor
Lan gordun ugurcani herif vakabayasi gibi kaleci
Ver buraga zaten atamazsin

Çevrimdışı cursedofdragon

Offf tam eski inonu kaosu maci
Super oldu
Ozumuze donduk
Okyanusu yuzerek gec sahile cik yorgunluktan kume dus kafani tasa vurup geber
Iyi mac oldu
Ts isine baksin simdi
Cok yanlis oynadilar. Sen sampiyonluk kovaliyorsun cikar topunu oynarsin
Cekirge herzaman ziplamaz
Mesela oynarsin kayseriyle falan onun kanat oyuncusu boyle kacirmaz dagilirsin

Su mac avci olaydi mesela paramiz cevimizde kalirdi arkadas seve seve istifa ederdi

avcı olsa 4 lük olmustuk takım da yeteneksizlik abidelerine rağmen başağa kök söktürdük ts'yi yeniyorduk son saniye de karius sağolsun her gelen gol ilerde burak atmıyor.

Şu adamın adını bile görmek tüylerimi diken diken olmasına yetiyor.

Çevrimdışı mrred

Bu takım bundan fazlasını oynamaz arkadaşlar. Klopp gelsin bir şey olmaz. Hocanın eline seneye iyi kadro verseler bari. Yoksa o da harcanacak
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Bu kaleci var ya bu kaleci yazıp yazıp siliyorum çok ağır şeyler yazıcam.

Bu herif biyle abi
Sinirlenmeye gerek yok
Kg oynayacan isine bakacan
Ya da direkt sikor oyna beni dinle bah 2-2 tak verdim

Çevrimdışı ferdi1903

Ulan finret ulan fikret su kurdugun kadroda bak

Çevrimiçi Gökhan Kurt

11 hafta sonra keşke Trabzon'a yenilseydik demeyiz inş.
Umarım geçen yıl olduğu gibi birilerinin önünü açmamışdır.
Ama ts bu oyun yapısı ile şampiyon felan olamaz.

Çevrimdışı f_madida

1 maçı eksik tsnin

eğer gs yarın puan alırsa dediğin olur

bence oldu bile... yarin fb bunlari okkali bir sekilde yenerse belki is degisir.

fener 3-4 tane atarsa o zaman dagilabilirler ki bu senaryo imkansiz zira hakem gsnin cocuklarindan H. Umut Meler. o yuzden yarin puan farkini korurlar.. sonra bir iki alakasiz macta hakem oyunlariyla sinsi sinsi gelir liderligi alirlar.

fener de bu kadroyla sampiyon olamaz, yine gsyi sampiyon yaptik.. bak daha kac hafta var ama simdiden senaryo belli.

gider toki'de gsye yeniliriz, bitimden once feneri yeneriz iceride, oh mis gibi sampiyonluk,

Nerede kalmistik?

Niye her şeyin kaderini biz belirliyoruz bu bana çok saçma geliyor

Biz 7.ci sıradayız farkındamıyız kendi aralarında maçları var.

Biz tabi ki maçları kazanmak zorundayız gidip toki arenada gs'yi zorlayacağız feneri yenmek için oynayacağız aynı şekilde ts'yi de 2.cilik şansımız var 3.cü olup direk Avrupa ligine gitme şansımız var.

Geçen haftada aynı muhabbet döndü başakşehire yatalım dendi bu hafta ts'ye yatalım herkesin enayisi bizmiyiz ?

Klüp batık durumda avrupaya gitmek şart ekstra gelir gelsin filan biz maç satalım 7.ci olalım gerekirse gs şamopiyon olmasın diyoruz biz niye calısıyoruz herkes kendi işine baksın.

Çevrimdışı Savaş

Cocuk futbolcu bunlar
Nekodu da oyle boyd da oyle
Top gelince ne yapacagina karar verene kadarmevsim degisiyir
Bu adam transfer edildiğinde lizbon forumlarında şenlikler halinde kutlanıyordu.

O kadar değildir demistim ama 3.lige koy orda bile oynayamaz. Tam bi yetenek fakiri.

Bu kadar futbolcumsu dicem o da degil. Bu kadar saçma bi adam görmedim takimda şimdiye kadar.

Ne desem rahatlamıyorum.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

valla ben onu bunu bilmem gsyi yine sampiyon yaptik mi? yaptik..

bu da Besiktas'in basarisidir.

gs nin pilot takımı gibi davranıyoruz maalesef... fb yi kadıköyde yıllardır yenemiyorlar yarın da süpriz olmazsa beraberlik ya da fb yener... gs nin kayıp haftasını bay haftası yaptık... Yenseydik yalandan da olsa karışacaktı yukarısı rakiplere stres yaptıracaktık. madem yenemiyorsun yenilelim diyeceğim de ts de kazanmaya gelmemişti zaten gs ye yatacakları belli şimdiden...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

reyiz nasıl oynadık sence

bence 9/10 var temizinden

oyuncular eşşek olmasa koyduyduk
Normal oyun
Ts mal gibi oynadi
Karyusa dua etsinler

Kavga edemiyo 2-1
Yapmisin saldiracan azicik gerecen oyunu
Taraftar da sustu falan
Hic izlemesem 200 tane boyle besiktas maci olmustir
Kader
Kanser falan degil
Normali bu
200binlik 4 tane adamin var
Bunlara kac para verildigini hesap makiensi hesaplayamiyor
Sonra gol atamiyoz
Atamazsin tabi
Atamiyorsan yeme diyecen ona da kaleci izin vermiyir

Çevrimdışı Alper1903

esas bomba yazın para yok ağlaklığı olur.
şu kepazelerle 1 sezon daha... düşünmek bile istemiyorum kabus gibi.

Çevrimiçi levitate

bence oldu bile... yarin fb bunlari okkali bir sekilde yenerse belki is degisir.

fener 3-4 tane atarsa o zaman dagilabilirler ki bu senaryo imkansiz zira hakem gsnin cocuklarindan H. Umut Meler. o yuzden yarin puan farkini korurlar.. sonra bir iki alakasiz macta hakem oyunlariyla sinsi sinsi gelir liderligi alirlar.
yüksek ihtimalle berabere

ama ersunun koltuğu sallanıyor yenmekten başka çaresi yok

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

karius,caner ve burağa rağmen iyi oynadı takım.

Faulden bir gol yedik yeneceğimiz maçı son saniye de yine klasikleşen kanser Beşiktaş yeteneği ile berabere bitirdik.

Bu hamsiler damat tarafından iteklenmese şampiyon filan olamazlar klasik sıradan bir anadolu takımı.
Ya bırak olsunlar renklileri iteklemiyorlar sanki. 3 sene üst üste olsunlar zerre üzülmem. Çok geç geldi Sergen. Hata yine bizde.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı mylife1903

Hahahaha sesli güldüm abi

Aglaman lazim yahu
Sunlari taraftar bekliyordu falan gobek atiyordu
Bu diyabi zaten kiralik (...)
Biyd oynasin
Lens zaten ayri bir vaka
Dakka 30 dalagi sisti saglik kosusu yaparken
Sahada yok herifler
Bu nekoduda az oynuyor tak ay orama bisi oldu
Kedi gotunu gormus yara sanmis
Coluk cocukla top oynamaya calisiyon sonra

Çevrimiçi levitate

Normal oyun
Ts mal gibi oynadi
Karyusa dua etsinler

Kavga edemiyo 2-1
Yapmisin saldiracan azicik gerecen oyunu
Taraftar da sustu falan
Hic izlemesem 200 tane boyle besiktas maci olmustir
Kader
Kanser falan degil
Normali bu
200binlik 4 tane adamin var
Bunlara kac para verildigini hesap makiensi hesaplayamiyor
Sonra gol atamiyoz
Atamazsin tabi
Atamiyorsan yeme diyecen ona da kaleci izin vermiyir
2. golden sonra topu çabuk bıraktık ya az çevirmek lazımdı

ljajic yedekten girse çok iş görürdü ama adama corona bulaşmış güya :D

necip girince gol yeme mevzusu da devam ediyor oooh
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sene canlanıyor gözümde elimizde 3-4 kanat vardı toplasan hepsini bir kanat etmiyordu bu sene yine aynı.

N'koudou
Diaby
Boyd
Lens

Hepsini topluyoruz yine bir kanat etmiyor.

Diaby o golü kaçırınca yiyeceğimizi hissettim.Ne zaman kaçırsak yeriz biz geleneğimiz bizim bu.
Alma dedik ama kanat oyuncusu
352 yap bisi yap kanatsiz oyna
Heriflerin asisti falan yok birak golu

Çevrimdışı mrred

Hocanın gegenpress taktiği baya baya işliyor. Fakat bu oyuncu grubuyla çok zor. Bu oyunun aynısını deplasmanda da oynanırsa seneye umut var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı f_madida

gs nin pilot takımı gibi davranıyoruz maalesef... fb yi kadıköyde yıllardır yenemiyorlar yarın da süpriz olmazsa beraberlik ya da fb yener... gs nin kayıp haftasını bay haftası yaptık... Yenseydik yalandan da olsa karışacaktı yukarısı rakiplere stres yaptıracaktık. madem yenemiyorsun yenilelim diyeceğim de ts de kazanmaya gelmemişti zaten gs ye yatacakları belli şimdiden...

olabilecek en kotu skor oldu, yenilsek gs yaristan kopacak buyuk ihtimalle... yensek biz yarisa dahil olacagiz, yok ama ikiside degil, sadece puan kaybi.

neyse, herkes kendi isini gorecek artik. ben bu sinsi gsnin masa basinda isi bitirecegini goruyorum sadece.

fenerliler gaza geldi Damat Trabzon diye, yine asil hedefi unuttular. Bizim taraftar da ayni kafada, sezon sonu yine I Love you Hocam diyerek aglamakli gozlerle kupa kaldiran Abdulrahim'i goruruz.

Ayrica bu Trabzon bu kadar iddia edildigi gibi itilmis olsa, bugun alakasiz bir KK ile isi bitirirdi.. nasil olurdu diyen acsin son 2 sezon oynadigimiz gs maclarina baksin.

Çevrimdışı Orhan_

Kurtardigi varya o uctu falan atibadan sekti yukseldi dususe geciyo top
Baska kaleci olsa onu voleybolcu gibi lansetle alir oyun kurar bu foto cektirdi falan
Adam oyunu izlemiyo oozisyon almiyor
Alamiyor degil almiyor kafa bitik herifin

Demirin tuncuna almanın çürüğüne düştük abi. Keşke manken filan olsaymış. Bunu değil bunu kaleci yapanı döveceksin.

Çevrimdışı mylife1903

Bu adam transfer edildiğinde lizbon forumlarında şenlikler halinde kutlanıyordu.

O kadar değildir demistim ama 3.lige koy orda bile oynayamaz. Tam bi yetenek fakiri.

Bu kadar futbolcumsu dicem o da degil. Bu kadar saçma bi adam görmedim takimda şimdiye kadar.

Ne desem rahatlamıyorum.

Menejeri super bunun
Nejipi verecen o menejere seneye realde
Bunu portekize goturmek falan varya
Modifiye sahinle f1e katilmak gibi bisi
Herifler kabilesine kufur ediyordu

Azicik forumuna baksan portekizlilerin
Mevzu acik secik

He has no first touch, cant finish, has the skills of a 3 year old toddler with a mobile disability and every cross of him  seems like a poor attempt to kill a fan in the stands.

Good luck.

Adamin da sucu yok tabi
Bunu 18 sefer izliyorsun falan

Çevrimiçi levitate

Menejeri super bunun
Nejipi verecen o menejere seneye realde
Bunu portekize goturmek falan varya
Modifiye sahinle f1e katilmak gibi bisi
Herifler kabilesine kufur ediyordu

Azicik forumuna baksan portekizlilerin
Mevzu acik secik

He has no first touch, cant finish, has the skills of a 3 year old toddler with a mobile disability and every cross of him  seems like a poor attempt to kill a fan in the stands.

Good luck.

Adamin da sucu yok tabi
Bunu 18 sefer izliyorsun falan

3 year toddler mı haha 10/10 tespit

Çevrimdışı Onur Küçük

Alma dedik ama kanat oyuncusu
352 yap bisi yap kanatsiz oyna
Heriflerin asisti falan yok birak golu
Yok olmaz. Her sene 10 oyuncu transfer edip takımı kanat oyuncularıyla doldurmazsak içimizde yara kalır.Her sene 10 transfer yapıp takımı mükemmelleştiren Fikret Bey yönetimine bu taraftarın yaptığı nankörlük , Sergen Hocanın yaptığı ise beceriksizlik... Bir takım her sene 10 transfer yapıyor başarısız oluyorsa o teknik direktörü hemen saniyesinde kovacaksın. Diaby gibi adamlara Portekiz'de 1.6 milyon maaş veriyorlar mıymış gibi sorular da sormayacaksın. Sistem Diaby'yi gerektiriyordu, geldi. Sistemi artık  tarif edersiniz.