19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.01.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Bornova Stadı Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52023 defa] 19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%33.3]
1 puan
5 [%23.8]
0 puan
9 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı ferdi1903

atiba cildir di, sari yedi

Çevrimiçi MUSTAFA_

izleyemiyorum ne kadar kötüyüz :D
Ben hakemi görünce kapadım. Bu maçı kazanma ihtimalimiz yok. Kadın basketbol takımımızın maçı daha iyi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2020, 16:55:09
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Hoca ile olmadı yönetim ile de olmayacak gibi.
Adalı gelse bir şekilde bu (Hakaret Yasak)₅ diş geçirirdik ama ANÇ ile olmuyacak gibi adam sessiz sakin naif konusmuyor.
Koç gibi olacaksın biraz. Yensende yenilsende konuscaksın . Laf edeceksin saga sola pisleşeceksin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lig bitti. Hakemler her hafta biraz daha kötü maç yönetiyorlar. Böyle devam... Herkes pırlanta. Efendi Beşiktaş  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Golün her türlüsünü yiyor lanet olasıca nasıl bir kadroysa nasıl bir oyuncu grubuysa isteyen istediği an gol atıyor erzincandan tut bratislavaya kadar tamamını gönderin şu takımın tamamını

Çevrimiçi blackeagle35

Malatya maçı sivas maçı fb maçı bu maç takım kötü falan ama adamlar bizi düşürmek için ellerinden geleni yaptılar..Yazıklar olsun..

Çevrimdışı caner.eryigit

Ben böylesini görmedim var da var nasıl ince ince yapıyor bilmem ne yaptıklarım.
Douglas saolsun anamızı ağlattı helal olsun

Çevrimdışı cursedofdragon

Dünyanın en iyi hocasını getir en iyi kadroyu kur bu hakemler seni şampiyon yapmazlar maç bile kazandırmazlar.

Kırmızı kart faul es geçildi.

Olmayan faulden gol yedik.

Bütün takdir haklarını göztepeden yana kullandı.

ATiba gibi bir adamı bile çıldırttılar.

Bu takımın yöneticileri başkanları nerede takımın hakkını niye savunmuıyorsun _?

Çevrimdışı f_madida

Su takimda bugun ruh gibi sahada gezen top oynamayan bir adam var, adi da Douglas.

Ilk golu yedirdi, ikinci golde de yine sag tarafi bosallti mecburen Boyd mudahele etti. Boyle laubali adamlari bir dk dahi tutmamak lazim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Dünyanın en iyi hocasını getir en iyi kadroyu kur bu hakemler seni şampiyon yapmazlar maç bile kazandırmazlar.

Kırmızı kart faul es geçildi.

Olmayan faulden gol yedik.

Bütün takdir haklarını göztepeden yana kullandı.

Huseyin Gokce fanatik galatasaraylidir. Gs formali fotograflari var bu herifin.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Hakem açıklandığında konuşacaksın baskı kuracaksın ki operasyon yapamasın yaparsa da ben demiştim deyip ortalığı ayağa kaldıracaksın... maç bitince kimse kaale bile almaz.

hakemin niyeti belli zaten, o zaman oyuncun akıllı olacak düdük çalacak birazdan ilk yarı bitecek 2 arkadaşı karşılıyor tehlikeli olmayan pozisyonda arkadan faul yapıyorsun yapan adam Boyd hücumda zaten katkın yok kalkıp bir de gol yediriyorsun yemişim isteğini arzusunu sabaha kadar deli dana gibi koşsa ne yazar beraberlik aldığımız maçı kaybettirdi...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Cakacaz cakacaz
Az gayret
Hakem de baya baya iyi vodafonda da boyle yonetsin ama
Ofsaytler falan mutis hele buraga kaldirdiklari ders niteliginde
La butun amsterdam birlesse bunun gibisini doguramazlar
2 dakkka uzatma 49da mi ne gol yedik

Besiktas budur iste

Bu karyus insallah doymustur daha yemez
Biz 2 atariz da karyus yiyecek mi o onemli

Su yedigi golleri ligde baska kaleci yemeZ

Huseyin Gokce fanatik galatasaraylidir. Gs formali fotograflari var bu herifin.
,

Çevrimdışı haluk.m

Burak, Vida gibi oyuncular satılmalı yazınca kızıyorsunuz, bu oyuncular sahaya karakter koymuyor.  Hakemler doğruyor; fakat her duran topta bu tehlike yaşanmaz. Çuvalla para verdiğin adamlar savunmanın S'sini oynayamıyor.   

Çevrimdışı yaço58

Olmayan faulu uydurdu golu yedik hakemin niyeti o kadar belliki bizi düşürmek için herşeyi yapıyor burağun koşuya ofsaytı erkenden çaldı acelesi vardı hele şu pozisyonun izahı yok herhalde Burak saplar diye vermedi ?s=19

Çevrimdışı mylife1903

Hakem açıklandığında konuşacaksın baskı kuracaksın ki operasyon yapamasın yaparsa da ben demiştim deyip ortalığı ayağa kaldıracaksın... maç bitince kimse kaale bile almaz.

hakemin niyeti belli zaten, o zaman oyuncun akıllı olacak düdük çalacak birazdan ilk yarı bitecek 2 arkadaşı karşılıyor tehlikeli olmayan pozisyonda arkadan faul yapıyorsun yapan adam Boyd hücumda zaten katkın yok kalkıp bir de gol yediriyorsun yemişim isteğini arzusunu sabaha kadar deli dana gibi koşsa ne yazar beraberlik aldığımız maçı kaybettirdi...
Maclari alirken bagiracaktin
Yenilince kimse dinlemez

Çevrimdışı caner.eryigit

Millet topu alıp gidiyor golü atıyor ondan snr bayrak kaldırıyorsunuz adiler.
Neymiş topa hatekeylenmiş Bi sittir in gidin (Küfür Yasak)₅
Yeter artık neyin diyetine ödüyoruz yeter be.
Bu kadar yazıyoruz çiziyoruz snr yönetimden biri çıkıp iyi niyetten şüphe yok der otururuz yerimize.

1980 70 60 lardan beri biz bu hakem hatalarını çekiyoruz hepsi de bize mecburmuyuz ya.

Sürekli buhakemleri konusmaya mecbur mu hoca oyuncular sürekli bu hakemlerle ugrasmaya bunun bir sonu olması lzazım.

Bizden başka kimseye hata filan yapılmıyor herkese hakkı neyse veriliyor.

ABV hepsinin yeter artık.

Çevrimdışı mylife1903

Bu diyabiye yalniz ben hakem olsam ayagi falan kirilmadikca faul calmam
Herif hep yerde timsah misin la hep yerde
Valbuyana vardi bunun bi altmodeli
Boyle top oynanmaz bu ligde ayakta kalacaksin
Vur devir adami sen dusme la besiktaslisin sen

Çevrimdışı caner.eryigit

Maclari alirken bagiracaktin
Yenilince kimse dinlemez
Dün semih Özsoy yaptığı gibi
Nasıl da sokuşturdu oraya buraya

Çevrimdışı mylife1903

Millet topu alıp gidiyor golü atıyor ondan snr bayrak kaldırıyorsunuz adiler.
Neymiş topa hatekeylenmiş Bi sittir in gidin (Küfür Yasak)₅
Yeter artık neyin diyetine ödüyoruz yeter be.
Bu kadar yazıyoruz çiziyoruz snr yönetimden biri çıkıp iyi niyetten şüphe yok der otururuz yerimize.

Yaw buyuk takimlari korumuyoruz masturbasyonu iste
Hep ayni
Gsye fbye al anam millet
Bagirinca bizi keisyorlar

Sonra bahin besiktas macina korumuyiz

Enayi olunca vuran cok olur

Çevrimiçi tolga1903

Cakacaz cakacaz
Az gayret
Hakem de baya baya iyi vodafonda da boyle yonetsin ama
Ofsaytler falan mutis hele buraga kaldirdiklari ders niteliginde
La butun amsterdam birlesse bunun gibisini doguramazlar
2 dakkka uzatma 49da mi ne gol yedik

Besiktas budur iste

Bu karyus insallah doymustur daha yemez
Biz 2 atariz da karyus yiyecek mi o onemli

Su yedigi golleri ligde baska kaleci yemeZ

Bu takım 3 gol atsın 4 gol yer ikinci yarı. Öyle bir hakem ve öyle bir oyuncu grubu var ki asla umut yok bu maçtan abi douglas ağzımıza etti defansa bir tepki de bu herif

Çevrimdışı mylife1903

Bu takım 3 gol atsın 4 gol yer ikinci yarı. Öyle bir hakem ve öyle bir oyuncu grubu var ki asla umut yok bu maçtan abi douglas ağzımıza etti defansa bir tepki de bu herif
Lo adamin eksigi olmasa barca birakir mi

Çevrimdışı f_madida

Burak, Vida gibi oyuncular satılmalı yazınca kızıyorsunuz, bu oyuncular sahaya karakter koymuyor.  Hakemler doğruyor; fakat her duran topta bu tehlike yaşanmaz. Çuvalla para verdiğin adamlar savunmanın S'sini oynayamıyor.   

Yahu sahaya karakter koymayan adami yazdik. Douglas Silva.

Asil gonderilmesi gerekenler sahada olmayan, maasini alip oturan gereksizler: Lens-Oguzhan-Caner-Ljajic.  Sirf sunlari gondersen senelik 10 milyon Euro butce acilir. Douglas'i da ver gitsin, bu kadar ruhsuz bu kadar vurdumduymaz bir herif gordugumu hatirlamiyorum. Herif hazirlik maci oynar gibi davraniyor.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya sıfırdan gol yemiş yine tekrarı gördğm arkadaş bu nasıl bir kaleci her şekilde yiyor
Douglas hemen oyundan alması lazım.
Vida desen çok kötü