Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 21499 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Savunmacilarimiz aşırı derecede kötü defans yapıyorlar fundamental anlamda. Sürekli hamle yapma peşindeler. Ayakta savunma nedir bilmiyorlar sanki. Karşınızda Malatya yok. Anında hamle yapmaya kalkarsan böyle çalımı atıp golù yazarlar. Ayakta kalarak, marke ederek savunma yapmayı unutmuşlar sanki.
O konuda Nsakala bile gerekeni yapıyor. Ayakta kalsalar iş bitecek. Bizim iki stoperde buzun üstünde kayar gibi kayıp duruyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Unnamed

Larin ve Ghezzal le 4-3-3 oynamaz bu takım. Sergen hata yaptı. Ghezzal i 10 numara yaparak Gökhan Töre yi sağ kanada atacaktı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Savunmamız bu seviyenin çok altında. 20. dakikadan sonra gerçekten sürekli düştük oyundan.

Çevrimdışı Unnamed

İlk 20 dakika iyi top oynayıp devereye 2-0 geride girmek kötü oldu stoperlerimiz Vida - Godin olsa iki golüde yemezdik neyse yapacak bir şey yok.

Vida Godin bile olsa 10 numara olmadan ileride top tutmadan hiçbir şey olmaz. + zaten Vida sakat

Çevrimdışı Orhan_

Takım saçma şekilde aşırı stresli gibi oynuyor. Ne acelemiz varsa  :money:

Yetersiz stoperler ve kaleci sorunu. Yetersiz olunca stres, acele oyun gibi şeyler ortaya çıkıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin ve Ghezzal le 4-3-3 oynamaz bu takım. Sergen hata yaptı. Ghezzal i 10 numara yaparak Gökhan Töre yi sağ kanada atacaktı.
Töre ligde koşmuyor. CL'de mi koşacak? Valla güldürdün beni Allah da seni güldürsün  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yetersiz stoperler ve kaleci sorunu. Yetersiz olunca stres, acele oyun gibi şeyler ortaya çıkıyor.
Oyunun tadını çıkarmayı hep unuttuk. Gol atarız acelemiz yok. Önce bulunduğumuz platforma alışalım. Lig gibi oynayamayız. Burası başka seviye.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Fazla takılacak bir şey yok, güzel başladık gücümüz düşünce hızlı çıkış deneyelim dedik baktık topu göremiyoruz pres ve müdahale yapmaya çalıştık. Burası bir nevi zorlu mücadele için kendimizi test etme arenası bizim için. Kalitemiz iyi ama güç farkı yüksek, yine de ilk bölümde gölü bulsak puan çıkarabilirdik belki ama bireysel olarak da bazı oyuncularımız kötü.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı tolga1903

Ya çok kızacak bir şey yok welinton bu hep buydu boupenza'dan 1 metrekarede 2 çalım üst üste yiyen adam bu derinde savunamaz ne kadar kaleden uzak o kadar iyi oyuncu, montero hocanın bile isteyip istemediği belli olmayan oyuncu ghezzal rakip denizli falan zannediyor yürüye yürüye oynatırlar mı seni süper ligdeki gibi. Rakibimiz bizden kat kat iyi ve yetenekli takım skoru korumaya bakalım montero/welinton yerine necip girebilir yoksa atılır bunlar lahoz o 17/18 lahoz değil çat diye atar valla

Çevrimiçi mellfred

ilk yarı 1-0 bitirsek iyi diyorum kendi kendime ve son saniye golü yedik

neyse lig maçını da düşünüp fazla yıpratmamak lazım takımı
dortmund çok iyi takımmış
tam sistem takımı makine gibiler

Çevrimdışı worns

2'yi yemesek ikinci yarının başında bi 15 dakika tempo yapma motivasyonumuz olurdu, şimdi işler epey sıkıntıya girdi. yine de oynamaya devam etmek lazım.

savunmanın bu seviyenin savunması olmadığını zaten biliyorduk. bir de üstüne vida'nın olmaması tuz biber ekti.

oyun silahımızı kullanmaya çalıştık. önde basmak. hiç işe yaramadı, aksine presten kurtulan dortmund'a epey rahat hücum ettirdi. eh çok ters takım. bizim de kapanmaya yönelik geliştirebildiğimiz bir strateji yok belli ki. derinde savunma yapabilen stoperlerimiz de. hem fazlasıyla hatalı oynadılar hem de ikisi de sarı kartlı.

bu seneki takım esasen ülke standartlarına göre epey güçlü olmasına rağmen cl'ye yönelik bir şey vaat ettirmiyordu bana. 17-18 dinamiklerinden çok farklı bu takım. çok kolay gol yiyeceğimizi ve bu sorunu çözme şansımızın da zor olduğunu görüyorum. pek o oynasaydı bu oynasaydılık bi durum da yok. vida ve nkodou olabilseydi biraz daha iyi olurdu tam emin olamasam da.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Teixeira, Vida, Nkoudou olsa kesinlikle farklı olurdu.

Çevrimdışı Orhan_

2'yi yemesek ikinci yarının başında bi 15 dakika tempo yapma motivasyonumuz olurdu, şimdi işler epey sıkıntıya girdi. yine de oynamaya devam etmek lazım.

savunmanın bu seviyenin savunması olmadığını zaten biliyorduk. bir de üstüne vida'nın olmaması tuz biber ekti.

oyun silahımızı kullanmaya çalıştık. önde basmak. hiç işe yaramadı, aksine presten kurtulan dortmund'a epey rahat hücum ettirdi. eh çok ters takım. bizim de kapanmaya yönelik geliştirebildiğimiz bir strateji yok belli ki. derinde savunma yapabilen stoperlerimiz de. hem fazlasıyla hatalı oynadılar hem de ikisi de sarı kartlı.

bu seneki takım esasen ülke standartlarına göre epey güçlü olmasına rağmen cl'ye yönelik bir şey vaat ettirmiyordu bana. 17-18 dinamiklerinden çok farklı bu takım. çok kolay gol yiyeceğimizi ve bu sorunu çözme şansımızın da zor olduğunu görüyorum. pek o oynasaydı bu oynasaydılık bi durum da yok. vida ve nkodou olabilseydi biraz daha iyi olurdu tam emin olamasam da.

O oynasaydı bu oynasaydı durumu bence var. 20'den sonra hücumda hiç yokuz. Topu biraz tutabilseydik, mesela kötü Larin yerine iyi Nkodou, baskıdan çıkıp tehdit oluşturabilirdik. Onlarında rahat oyununa biraz da olsa heyecan katabilirdik. Hakeza iki stoperden birinin yerine Vida olsaydı bazı pozisyonlarda yüreğimiz ağzımıza gelmezdi. Performans ve kalite farkından dolayı hem oyun anlamında geride kalıyoruz hem de birbirini tetikleyen basit hataları çoğaltıyoruz. Dortmund bu, bizi bir şekilde yine yenebilirler ama basit hataların bol olduğu ve bunun rezil bir zeminde olduğu bir maçtan çok keyif almak da olası değil.

Çevrimdışı Orhan_

Oyunun tadını çıkarmayı hep unuttuk. Gol atarız acelemiz yok. Önce bulunduğumuz platforma alışalım. Lig gibi oynayamayız. Burası başka seviye.
Oyuncular, performans vs hepsini geçtim şu zeminde cidden keyif alınacak bir şey yok. Çok kötü bir görüntü var.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atiba niye hala sahada? Artık geri bile koşamıyor. Pozisyon almayı unutuyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

O oynasaydı bu oynasaydı durumu bence var. 20'den sonra hücumda hiç yokuz. Topu biraz tutabilseydik, mesela kötü Larin yerine iyi Nkodou, baskıdan çıkıp tehdit oluşturabilirdik. Onlarında rahat oyununa biraz da olsa heyecan katabilirdik. Hakeza iki stoperden birinin yerine Vida olsaydı bazı pozisyonlarda yüreğimiz ağzımıza gelmezdi. Performans ve kalite farkından dolayı hem oyun anlamında geride kalıyoruz hem de birbirini tetikleyen basit hataları çoğaltıyoruz. Dortmund bu, bizi bir şekilde yine yenebilirler ama basit hataların bol olduğu ve bunun rezil bir zeminde olduğu bir maçtan çok keyif almak da olası değil.

vida-nkodou olabilse daha iyi olurdu bence de, ben kadroda olanlar açısından söyledim. ha onlar olsa maça ortak olabilir miydik, onu da söylemek zor tabi.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Kenan napiyosun Kenan? Neden boş alan varken kalabalığın arasına daliyorsun topla? Hasbinallah
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Etiketler: