Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 21253 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

abi ne çabuk çöktünüz ya uzun toplar pres yapmamalar falan az ayaklanın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Nsakala kendisine gelen topu önüne alabilse iyi topçu aslında.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Atiba-Larin hala Kanada'da galiba. Özellikle Atibaba'nın hiç mecali yok gibi.

Çevrimdışı Orhan_

zemine bak her adımda toprak kalkıyor

Zemin rezil halde.. Şu saha bizim takıma köstek oluyor.

Çevrimdışı 38life

Rosier rakip ceza sahasının önüne kadar adam kovalıyor taraftar alkışlıyor. Yanlış. Ligdeki alışkanlıkları Şampiyonlar ligine taşımamamız lazım. Burası farklı bir seviye.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu maçı eksik tamamlarız. Montero çok ağırsın be  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levent14

Ya arkadaş şu topları tutacaksın ne diye kornere çeliyorsun...

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ghezzal Atiba ortaklığı sağolsun  :claps:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı MUSTAFA_

welintona çalım atmak ne kolay şuna bak ya
Welinton çalım yedikten sonra etrafında top arıyor. Yazık valla bize. Sahada olmayı hak etmeyen en az 3 oyuncu var  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip oynasa daha iyiydi. Halaand'ı tutmayı beceren yok. Herkes saçma sapan fauller yapıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takımın en kötü ikilisi maalesef Atiba ve Larin.
İkisi de acilen çıkması lazım diyeceğim ama yerlerine kim girecek zor soru.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Takım saçma şekilde aşırı stresli gibi oynuyor. Ne acelemiz varsa  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı underworld

Son dakika o kadar baskı yedikten sonra bitime saniyeler kala kontraya çıkılmaz.
Herkes ilk yarı bitsin diye dua ederken Ersin topu oyuna sokayım dedi ve maçı bitirdi.

Çevrimdışı Orhan_

Benim izlediğim yerde skor 1-0'dayken devre oldu. 2'yi ne zaman yedik.

Çevrimdışı 38life

Savunmacilarimiz aşırı derecede kötü defans yapıyorlar fundamental anlamda. Sürekli hamle yapma peşindeler. Ayakta savunma nedir bilmiyorlar sanki. Karşınızda Malatya yok. Anında hamle yapmaya kalkarsan böyle çalımı atıp golù yazarlar. Ayakta kalarak, marke ederek savunma yapmayı unutmuşlar sanki.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

Su Montero transferine hic sevinememistim, hoca gecen sene sakatliklara ragmen bazi maclarda Necip'i tercih ediyordu Montero yerine - cok acik begenmiyordu. Gittik yine Vida ve Wellinton'un yedegi olarak aldik adami ama hic guven vermiyor be abi.

Çevrimiçi Samet Ç

İlk 20 dakika iyi top oynayıp devreye 2-0 geride girmek kötü oldu stoperlerimiz Vida - Godin olsa iki golüde yemezdik neyse yapacak bir şey yok.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 20:41:44 Samet Ç ]

Etiketler: