6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor Tarih : 21.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Mustafa Sönmez - Burak Pakkan VAR : Alper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 24500 defa] 6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%78.4]
1 puan
3 [%8.1]
0 puan
5 [%13.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi Necmi

Hala hakem yerine Hocayı konuşuyorsun abi . Pess cidden .
ne hakemi dostum üç gol yedin yaptığın değikliklerle iki gol yiyen kadroyu sahaya sürüp üç gol yedirdin ne hakemi maç bitmiş batshuayi yi oyundan alıp hakeme bir dakika daha veriyorsun sonra hakem diyelim
Rakipin yapacağı birşey yok saldıracak ris alacak sen savunmaya yardım etmeyecek ne kadar oyuncu varsa sahaya sürdün

Çevrimdışı levent14

Ersin bu takımın birinci kalecisi olmadığını anlamışsınızdır
Normal bir kaleci üç golüde yemezdi bir metre ötesine inen topa el avantajı varken çıkmıyor

Şöyle bir soru sormak lazım..Bırak Muslerayi Uğurcani falan...Irfancan olsa kalede bugün şu 3 golden kaçını yerdi?

Çevrimdışı Erman1903

İzleme zaten abi kafayı yerdin

3 de olmuş iyi ki izlememişim. Töre, Kenan komutan, hakem yine aynı karın ağrısı 'cünkü kararı ben veriyorum''  sendromu sanırım

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Pozisyonda tek Montero'ya değil Rosier'e de faul var, adanalı formasından çekip topa müdahale etmesini engelliyor, büyük bir kıyıma uğradık yönetim sessiz kalırsa bu sene çok uğraşırız bunlarla
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Nazım Ar

Kafayı vuruyor mu orda? Elle atmış gibi görünüyor.

Çevrimdışı tolga1903

ne hakemi dostum üç gol yedin yaptığın değikliklerle iki gol yiyen kadroyu sahaya sürüp üç gol yedirdin ne hakemi maç bitmiş batshuayi yi oyundan alıp hakeme bir dakika daha veriyorsun sonra hakem diyelim
Rakipin yapacağı birşey yok saldıracak ris alacak sen savunmaya yardım etmeyecek ne kadar oyuncu varsa sahaya sürdün

Ne yapacak yedekler bunlar kimi istiyorsun can ve güven hariç kim var son maçta oynamayan yedeklerde? Larin bitti yedeği kim kenan ghezzal sakatlandı yedeği kim malum şahıs pjanic çıktı yedeği kim salih ne yapacak hoca anlamıyorum ki hoca şu sakatlıklar ne önce ona cevap vermeli yoksa herkesi yerine koydu ne gelebilir elinden başka. Ayrıca golü 97'de yedik güven 2 dakikada mı girdi oyuna hakemlik nasıl bir şey yok herif golü istedi attırdı bizimkiler de yedi ona üzülüyorum şu aşşalığı sevindirdi.

Çevrimdışı Orhan_

Ne yapacak yedekler bunlar kimi istiyorsun can ve güven hariç kim var son maçta oynamayan yedeklerde? Larin bitti yedeği kim kenan ghezzal sakatlandı yedeği kim malum şahıs pjanic çıktı yedeği kim salih ne yapacak hoca anlamıyorum ki hoca şu sakatlıklar ne önce ona cevap vermeli yoksa herkesi yerine koydu ne gelebilir elinden başka. Ayrıca golü 97'de yedik güven 2 dakikada mı girdi oyuna hakemlik nasıl bir şey yok herif golü istedi attırdı bizimkiler de yedi ona üzülüyorum şu aşşalığı sevindirdi.

Valla Ghezzal çıktığında alırdım Sakala'yı. Töre'den daha faydalı olmazsa o kısıtlı yetenekleriyle ben de bir şey bilmiyorum. Can'ı alırdım. En azından Töre'den daha fazla direnç gösterirlerdi. Töre yok hükmünde.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ersin rezalet performans sergiledi. Hepsini kurtarması lazımdı üç gol de yenecek goller değildi.

Çevrimdışı tolga1903

Valla Ghezzal çıktığında alırdım Sakala'yı. Töre'den daha faydalı olmazsa o kısıtlı yetenekleriyle ben de bir şey bilmiyorum. Can'ı alırdım. En azından Töre'den daha fazla direnç gösterirlerdi. Töre yok hükmünde.

Töre hakkinda konuşunca mod yiyorum çünkü kendime engel olamıyorum o yüzden konuşmama kararı aldım tek diyeceğim aldığı nefes ziyan şu takımda

Çevrimdışı mrred

Bizi renklilerden ayıran şey mütevazi olmamız ve para gücüne dayalı bir takım olmayışımız.

2 avans verdik diye tweet atarsan böyle olur. Kibirlenmek büyüklenmek bize göre değil.

Bu maç umarım ders olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Oyuna gelecek olursak Töre yerine keşke boyd falan olsaydı . Töre bu seviyenin oyuncusu değil. Fizik bitmiş
The great gig in the sky

Çevrimdışı Eray_Steiermark

N'Sakala girmeliydi çok aradık.

Çevrimdışı goktasoktay

Oyuna gelecek olursak Töre yerine keşke boyd falan olsaydı . Töre bu seviyenin oyuncusu değil. Fizik bitmiş
Töre yerine kim girse sırıtmaz valla. Bu takımda işi yok net. Hoca tepki görmek istemiyorsa bu adamı artık oynatmaz.

Çevrimdışı goktasoktay

Sakatlığı yoksa eğer, pjanici erken çıkardı. Oğuzhanı da ilk yarı övdük, ikinci yarı kayboldu. Ümitlenelim diyoruz, gerek yok diyor adam resmen.

Salihe de kızdım. Oyuna sonradan girmişsin, koş be biraz. Hiç mücadele etmedi. Böyle oynayacaksa işimiz var.

Çevrimiçi mellfred

3-0’dan maç verilmez falan bunları sonra konuşuruz ama dışarıda uğradığımız haksızlığı konuşalım önce
bu gol VAR’a rağmen nasıl verilir arkadaş

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Çevrimiçi mellfred

maçın bitimine 20 dakika var adana 3-1’ getirmiş yaldır yaldır geliyor
bizim taraftar sahaya mabadını dönmüş kıvırtıyor
vallahi gram beyin yok bazılarında
rol çalacaklar illa ön plana çıkacaklar
“elalem çarşı çok acayip” desin derdindeler
aga sahaya sırt dönüp bağırışmak nedir lan

Çevrimiçi Samet Ç

maçın bitimine 20 dakika var adana 3-1’ getirmiş yaldır yaldır geliyor
bizim taraftar sahaya mabadını dönmüş kıvırtıyor
vallahi gram beyin yok bazılarında
rol çalacaklar illa ön plana çıkacaklar
“elalem çarşı çok acayip” desin derdindeler
aga sahaya sırt dönüp bağırışmak nedir lan
Ondan daha kötüsü şarkı söylediler epey bir süre delikanlım diye taraftar olmadan daha iyiydi sanki

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

3-0’dan maç verilmez falan bunları sonra konuşuruz ama dışarıda uğradığımız haksızlığı konuşalım önce
bu gol VAR’a rağmen nasıl verilir arkadaş

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Hakem kötü niyetli zaten. Bunu yediğimiz 3. gol değil, attığımız 2. gol üzerinden söylüyorum. Yani ne gördün de şartlanmış bir şekilde olay mahalline koşarak faul verdin orada? Niyetini belli eden bir pozisyondu. Yediğimiz golde de hem Montero'ya, hem Rosier'e faul yapılıyor.

Ama bizim bunların arkasına sığınmamamız lazım. 3-0'dan puan kaybediyorsak hakem Fatih Terim ya da Ali Koç da olsa kabahat bizimdir. Oyuncu değişiklikleri hatalı, zemin kötü, taraftar sahaya sırtını dönmüş laylaylom yapıyor...

Yönetiminden teknik heyetine, futbocusundan taraftarına herkes için alınacak dersler var bu maçta. Belki 3-2 kazansaydık bazı kusurlarımızın üstü örtülecekti, bu bakımdan 3-3 bitmesi uzun vadede faydalı bile olabilir.
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 23:21:29 Gökhan Güvenç ]
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi mellfred

yediğimiz son golün VAR’dan döneceğinden çok emindim açıkçası şok oldum
sağlık olsun ancak konuşulacak çok şey var

Çevrimiçi mellfred

Hakem kötü niyetli zaten. Bunu yediğimiz 3. gol değil, attığımız 2. gol üzerinden söylüyorum. Yani ne gördün de şartlanmış bir şekilde olay mahalline koşarak faul verdin orada? Niyetini belli eden bir pozisyondu.

Ama bizim bunların arkasına sığınmamamız lazım. 3-0'dan puan kaybediyorsak hakem Fatih Terim ya da Ali Koç da olsa kabahat bizimdir. Oyuncu değişiklikleri hatalı, zemin kötü, taraftar sahaya sırtını dönmüş laylaylom yapıyor...

Yönetiminden teknik heyetine, futbocusundan taraftarına herkes için alınacak dersler var bu maçta. Belki 3-2 kazansaydık bazı kusurlarımızın üstü örtülecekti, bu bakımdan 3-3 bitmesi uzun vadede faydalı bile olabilir.
konuşulur konuşulacak
ancak
benim aklımdan çıkmıyor bu haksızlıklar
seneler öncesinde içerde fener maçında son dakikada yediğimiz bir gol vardı
emenike fabri topa çıktığında havada   ittirmişti, fabri de topu ıska geçip golü yemişti
o maçta hakem yine fırsat bu fırsat deyip golü verip maçı bitirmişti
taktik maktik unutuluyor ama bunlar bilinçaltına sızıyor
sen kötüsün diye hakem bunu suistimal etmeyecek

Çevrimdışı goktasoktay

Hakem kötü niyetli zaten. Bunu yediğimiz 3. gol değil, attığımız 2. gol üzerinden söylüyorum. Yani ne gördün de şartlanmış bir şekilde olay mahalline koşarak faul verdin orada? Niyetini belli eden bir pozisyondu.

Biz de hep bunu söylüyoruz. Renklilere bu kadar çok art niyetli kararlar veremez hiçbir hakem. Doğru ama aleyhlerine karar veren çok hakeme de düdük astırdılar. Ben de hatalarımız var diyorum ama hakemin arkasına sığınmıyorum. Biz bunları yüksek sesle dile getirmedikçe sürekli maruz kalıyoruz. Biz sustukça tepemize çıkıyorlar temelli. Hakem maçın skoruna etki etmiş, maç sonu değilse ne zaman konuşulur bunlar? Sıcağı sıcağına bunlar dile getirilmezse, cılızlaşıp tepkiler bir işe yaramıyor maalesef..

Hocayla, oyunla ve yapılan hatalarla ilgili yarın da konuşabiliriz, buna engel yok doğrusu.

Çevrimdışı Zafer55

Akşamını kötüleri :
1- Hakemler
2- Zemin
3-.......
4- .......
Hayırlı bir puan kaybı olmuş olabilir.

Yediğimiz 3.golün , maç süresi bittikten sonra olması ve içinde 2(iki) tane net faulü barındırması., oyuncularımızın nelerle mücadele etmek zorunda olduklarının idrakını sağlayıp, motivasyonlarını arttırabilir..

Çevrimiçi Mehmet57

Italya’da neden her stadta Balotelli’nin oynadigi maclarda rakip taraftarin “Balotelli figlio di puttana, se saltelli muore Balotelli” diye tezahurat yaptigini anladim. Bende irkciliktan kaynakli sevmiyorlar sanardim, megerse kisiligiymis.

Kulaga da hos geliyor

Çevrimiçi Necmi

Sakatlığı yoksa eğer, pjanici erken çıkardı. Oğuzhanı da ilk yarı övdük, ikinci yarı kayboldu. Ümitlenelim diyoruz, gerek yok diyor adam resmen.

Salihe de kızdım. Oyuna sonradan girmişsin, koş be biraz. Hiç mücadele etmedi. Böyle oynayacaksa işimiz var.
oğuzhanın ilk yarı övülecek neyi vardı
Pjaniç çıktı orta saha çöktü
Sergen sandıki geçen hafta top tutamayan oyuncular bu hafta üç golü tutabilecek
Sergen kesemiyorsa bu taraftara kestirir yuhalatarak onu istiyor sanırım
Töreyi sokacağına on kişi oyna

Çevrimdışı Paletli Vinç

Bu sene ilk kez statta izledim takımı. Oğuzhan pozisyona 5 saniye falan gecikmeli giriyor jeton geç düşüyor bu tembellik de değil yani kafası iyi değil çok pozisyonu öyle yedi. Hakem mevzusu şimdi çok dönüyor ama 90 dakika içinde baskı yapmazsan sonra ağlak derler sadece statta yapıcaksın baskıyı. Gezal orda barajı saydı tribün yıldız tilbe söylüyordu… ya oyuncu çıkıyor 5 dakika sonra tepki geliyor. Tertemiz goldü josefin golü sevinen yok statta kendi işaret etti sevinin diye josef. Törenin Oğuzhan’dan farkı hiç tepki vermemesi 5 saniye sonra da değil . Rıdvan gerçekten çok farklı oynadı bu kadar beğendiğim bir maçını hatırlamıyorum. İki stoper sarı kartlıyken o performansı ayrı güzel.