33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Skor : Beşiktaş - Alanyaspor Tarih : 07.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Kerem Ersoy - Alpaslan Dedeş -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 29523 defa] 33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%30.8]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
6 [%46.2]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine çok pas hatası yapmaya başladık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

En son basak deplasmaninda iyidi, ama genel anlamda düsüs var takimda, sadece bizde degil rakip takim topculardada, tr'de kimse alisik degil  3 günde mac oynamaya, sonlara dogru cok belli oluyor, ama buna cok hizli sekilde alismamiz lazim, heleki ş.L. oynarsak, kadro derinliginin önemi iyice ortaya cikiyor

Artık bu sezonu bir şekilde götüreceğiz bu kadro darlığı da başımızı agritti ne çok geniş ne çok dar bir ortayı bulmamız lazım önümüzdeki sezon.

Çevrimiçi levitate

ceyhun 4. faulünde kart gördü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Varya cok tehlikeli oynuyoruz olmaz böyle

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Boş kale dışarı attı iyi kurtardık

Çevrimdışı Erman1903

Ya Babacar deve gibisin ne tatlı canın varmış bence hiç takmasınlar oynamaya devam etsinler hikaye yapıyor.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ersin  o topa cikacaksin arkadasim !!  :akuma:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pozisyon ofsayta benziyordu ama çok tehlikeli gelmeye başladılar. Acil değişiklik lazım  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Adamlar nsakala tarafindan gelmeye basladilar, kacirdiklari pozisyona bak, yiğcez illa,
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı murat baltacı

İkiyi bulamazsak sıkıntı ersin çıksa alacağı topu babacar hediye etti sağolsun
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Lig Radyo diye bir yerden maci dinleyerek takip ediyorum, (Hakaret Yasak)₅ oyle bir anlatiyor ki sanki Babacar denen adam sike yapiyor. Kil oldum (...)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sihirbazzzzz yaptı şovunu :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sihirbaz :icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Rrrraaassshhhheeeddd!!!
Buyuyapti, buyuuu!!
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Harika golümüz  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

renkiler şike diye ağlıyor :D