23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32252 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi mayguntr

Su görüntünün gol olmamasi talihsizlikle açıklanamaz.
Tembellik ve dusuk oyun zekası. O an da ne yapacağına dogru duzgun karar veremedi, zimbalayacan orada. Yada biraz daha gidip gomeceksin.
Larin gitti plase atti gucsuz.

Çevrimdışı mrred

Arkadaş siz iş hayatınızda falan da bir şeyi kötü yaptığınızda TALİHSİZ mi diyorsunuz? Bu kadar basit düşünen bi topluluk nasıl olabilir ya beyni olan biri Larinin pozisyonunda o kararı vermez. Stoperlere hiç girmiyorum bile iki kişi kafa vurduruyor. Her şey talihsizlikle, şansla açıklanamaz.

The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen'in Nkoudou'yu sol kanatta oynatma inadı beni bitirecek. Larin tamamen etkisiz eleman oldu sırf bu yüzden. Kanat değiştiklerinde pozisyonlar bulmaya başladık. Sergen bu inatları ve ezberleri yüzünden bize çok puan kaybettirir daha.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Alparslan

Takım Trabzon maçının etkisinden malesef çıkamamış. Coşku problemi var gibi geldi bana. İyi oyuncularımız var ama malesef büyük oyuncumuz yok gibi görünüyor. Bu tarz maçları da büyük oyuncular kazandırıyor.

Çevrimiçi Savaş

Nedense hiç ümitli degilim ya. Puan kaybı geliyor yine.

Çevrimdışı mrred

kendi yarı sahası mı?

adamlar ceza sahası çizgisinde 7 kişi bekliyor abi ne diyorsun sen

Alakası yok
The great gig in the sky

Çevrimdışı Karabay

Layiçe bir tane laf eden yok. Adam takımın sözde 10 numarası ama ceza sahasına bir tane pası yok. Anca sağa sola geriye al ver gülüm. İnsan bi sorumluluk alır bi ara pas atar bi çalım atar. Gram sorumluluk yok.

Çevrimdışı mrred

Nkoudou 4-5 kere denedi bir tek Josef'ten pas geldi
Neyse ki benden başka biri daha fark etmiş. Sevindim.

Bir kaç kez atiba koşu attı kimse görmedi
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nedense hiç ümitli degilim ya. Puan kaybı geliyor yine.

Trabzon maçından sonra kendimi iyi olmaya inandırmaya çalıştım sürekli ama ivme aşağı doğru. Şansımız kayboldu gibi o maçla birlikte.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Siz her beşiktaş puan kaybettiğinde kaçanları talihsizlik olarak adlandırıyorsunuz, biz kazandığımız maçlarda rakiplerde kaçırıyor onlar da mı talihsiz? Yoksa kötü vuruş, kaleci farkı mı var? 2. yarı yeni başladı bas bas bağırdık burda ilk yarı olmaz gibi baskıyı yedimi böyle kalırsın. 45 dakika var hoca ne yapacak ne decek bu maçı alacak kardeşim sen ligin asist kralını yaratıcı adamı yedeğe çekiyosun. Ha dersen elimde öyle oyuncu yok istedim almadılar, ayırırsın yollarını biter. 38 yaşında Atiba savunma arkası koşu gösteriyor ya adamı eleştiriyoruz ama azcık beynini kullanan adamlar şu maçta 2-0 yapmıştı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Gol kaleci hatası ceza sahasına yapılan ortaya çıkacaksın sen elini kullanıyorsun herkesden avantajlısın çizgide dikilmeyeceksin

Çevrimdışı worns

Layiçe bir tane laf eden yok. Adam takımın sözde 10 numarası ama ceza sahasına bir tane pası yok. Anca sağa sola geriye al ver gülüm. İnsan bi sorumluluk alır bi ara pas atar bi çalım atar. Gram sorumluluk yok.

en kötülerden biriydi bence de.

Çevrimdışı mrred

Ljajic önde baskımızı azaltan bir oyuncu

2.toplara basamıyor

mutlaka çıkması lazım mutlaka
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hocanın bu weli sevdası bizi bitirecek sonra da kendisi bitecek
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gol kaleci hatası ceza sahasına yapılan ortaya çıkacaksın sen elini kullanıyorsun herkesden avantajlısın çizgide dikilmeyeceksin
Bizimki golü izliyor genelde bu pozisyonlarda. Çıksa da o topa dokunabileceği konusunda şüpheliyim. Bizimki panter değil sonuçta.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Ljajic falan olmaz bu iş arkadaş adamın bir tane kilit pası yok, bir tane adam geçme yok. Üzülüyormuş sorunluymuş falan cidden tak etti artık, kadro dışı mı bırakırsın naparsan yap Beşiktaş beşiktaş değil psikolojik dernek gibi arkadaş nerde kafasal bitik adamlar var onarmaya çalışıyoruz
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hocanın bu weli sevdası bizi bitirecek sonra da kendisi bitecek
Maç öncesi enerjisi ve açıklamasını da beğenmedim. Yönetime sitem ediyor gibiydi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

olağanüstü markaj yiyor topu her aldığında tepesinde 3 kişi bitiyor
asıl diğerleri yavaş ve dikine iş yapamıyor

Çevrimdışı mrred

Maç öncesi enerjisi ve açıklamasını da beğenmedim. Yönetime sitem ediyor gibiydi.
Şartları bilerek geldi neyin sitemini ediyor anlamadım
The great gig in the sky

Çevrimdışı tolga1903

1.70lik adam iki stoperimizin ortasında kafa vuruyor biri zıplayıp topa vuramıyor aboubakar dahil herkes suçlandı bir tek şu welinton'a laf yok

Çevrimdışı Alparslan

en kötülerden biriydi bence de.
Ljajic zaten 10 numara değil ki. Sorun birçok kişinin onu öyle zannetmesi. Zaten geldiğinde de değildi. Bizim net bir 10 numaraya ihtiyacımız vardı transfer döneminde. Ama bu bütçelerle istediğimiz tarz bir oyuncu bulmamız zaten imkansızdı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajic falan olmaz bu iş arkadaş adamın bir tane kilit pası yok, bir tane adam geçme yok. Üzülüyormuş sorunluymuş falan cidden tak etti artık, kadro dışı mı bırakırsın naparsan yap Beşiktaş beşiktaş değil psikolojik dernek gibi arkadaş nerde kafasal bitik adamlar var onarmaya çalışıyoruz
Rakip defans arasında kalan çok oyuncumuz vardı. Karagümrük maçında oynadığımız oyunun esintisi bile yok. O maçtaki gibi oyuncular sürekli hareketli değiller. Takımda ciddi form düşüşü var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Bu pozisyon ne talihsizlik, ne şans, ne hata. Burda ya beyinsel bi sorun ya da bireysel düşünmek vardır. Futbol da takım oyunudur.

Larin isterse ikinci yarı 2 tane atsın maç kazandırsın benim düşüncemi değiştiremez.

Çevrimdışı mrred

1-0 gerideyiz ve değişiklik yok

vay be
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred