19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 37903 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bahsettigim kare bu , Tore@nin paylasimi da  degerli bu arada...   ?s=20

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Terim pozisyon net kırmızı demiş.

Kırmızı değil diyen bir arkadaş vardı burada maçın sevincinden çok onun şokunu yaşıyorum hala  :lol:
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2021, 21:45:11 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi levitate

Bu arada mac sonundaki  soyunma odasi karesinde Ljajic in de olmasi ve bu  sekilde olmasi  cok onemli ...  Cok iyi bir  gelisme...
az kıpırdansa yeni transferimiz deriz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Terim pozisyon net penaltı demiş.

Penaltı değil diyen bir arkadaş vardı burada maçın sevinvinden çok onun şokunu yaşıyorum hala  :lol:
hangi  pozsiyon ??
Yorgo

Yorgo

az kıpırdansa yeni transferimiz deriz
dur bakalim  haftaya bakalim   bnelki bi 20 dk  filan oynayacak Sergen hoca mac  sonunda  Toreyle ikisinden  memnuniyetini  dile getirdi
Yorgo

Çevrimiçi balkan-kartal

abi net  penaltimizi da mi vermemisler  ?
kirmizi yerine yanlislikla penalti yazmis galiba
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Çağrı Öz

hangi  pozsiyon ??

Pardon hocam ya senin kırmızı değil dediğin pozisyondan bahsediyorum penaltı yazmışım  :lol:

Şoku atlatamadım demek ki :evillol:

Pardon hocam ya senin kırmızı değil dediğin pozisyondan bahsediyorum penaltı yazmışım  :lol:

Şoku atlatamadım demek ki :evillol:
Hay  Allah  bence  niyet  cok onemli ama Terim bile   kirmiz kart  dogruydu  dediyse affedersin bana b.k yemekduser  :evillol: Ben  tum forumdan  OZUR DILERIM !!  Yine ayni  yerde  duruyorum ben isin acigi, Besiktasa  aynisini verse  huysuzlanirdim ama  yine de  kabul!  Kirmizidir yani bence de!!  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı Çağrı Öz

Hay  Allah  bence  niyet  cok onemli ama Terim bile   kirmiz kart  dogruydu  dediyse affedersin bana b.k yemekduser  :evillol: Ben  tum forumdan  OZUR DILERIM !!  Yine ayni  yerde  duruyorum ben isin acigi, Besiktasa  aynisini verse  huysuzlanirdim ama  yine de  kabul!  Kirmizidir yani bence de!!  :biggrinking:

Beşiktaş'a verilecek her karta huysuzlanırım ben o ayrı  :lol:

Çevrimdışı goktasoktay

Boşver be abi. Takılma sen oraya. Ne güzel kazandık.
Takım güzel, Rıdvanımız çok güzel, Montero güzel. Hatta bugün Ersin de çok güzeldi. Daha ne olsun. Gün sevinme günü. Yaslan arkana, renkliler kudururken keyfine bak.

Çevrimdışı worns

bu pozisyonlar net kırmızı abi. o ayak oraya kalkmayacak, eğer o yükseklikte rakibe vurursan da kırmızı yersin kural bu. daha önce babel bizdeyken görmeden ayağı sallamış, kırmızı yemişti.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada @tangaz nerelerde? Hiç sesi çıkmıyor?

Çevrimdışı worns

arda'nın pozisyonu da kırmızıydı.

Boşver be abi. Takılma sen oraya. Ne güzel kazandık.
Takım güzel, Rıdvanımız çok güzel, Montero güzel. Hatta bugün Ersin de çok güzeldi. Daha ne olsun. Gün sevinme günü. Yaslan arkana, renkliler kudururken keyfine bak.
yahu   Besiktas  kazansin ben  her gun uc  defa ozur  dileyeyim ya...  :biggrinking:  Objektif  olmak bize Besiktaslilktan bulasmis  :D Biz bize yapilan hakszliklardan dili yanmis bir jenerasyonuz.. o yuzden kimseye haksizlik yaparak kazanmak istemeyiz ... Cocukluktan refleks kalmis .. Senin dedigin de  dogru kardesim .. Az evvel Guntekin'in dedigi gibi  teenager  adamlarla kazandik biz yahu,  hem rakibe hem hakeme caktik yine yeniden bir kez daha !!   :evillol: :evillol:  :super: :super: :super: :biggrinking: :ok: :halay: :halay: :halay: :steamed: :steamed: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
Yorgo

arda'nın pozisyonu da kırmızıydı.
Aynen kesinlikle katiliyorum !! Acaba dedim o yuzden mi  Djagneye diyety  odesin diye mi  kirmizi verdi eyyamci uneyt
Yorgo

Çevrimdışı goktasoktay

yahu   Besiktas  kazansin ben  her gun uc  defa ozur  dileyeyim ya...  :biggrinking:  Objektif  olmak bize Besiktaslilktan bulasmis  :D Biz bize yapilan hakszliklardan dili yanmis bir jenerasyonuz.. o yuzden kimseye haksizlik yaparak kazanmak istemeyiz ... Cocukluktan refleks kalmis .. Senin dedigin de  dogru kardesim .. Az evvel Guntekin'in dedigi gibi  teenager  adamlarla kazandik biz yahu,  hem rakibe hem hakeme caktik yine yeniden bir kez daha !!   :evillol: :evillol:  :super: :super: :super: :biggrinking: :ok: :halay: :halay: :halay: :steamed: :steamed: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
Aynen abi, aynı jenerasyonuz. Anlıyorum ben seni. Ondan alıntıladım.
SİYAH!!!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ulan Cok hazırlıksız yakalandım , Gülmekten yerlere yatıyorum hala  :kop: :kop: :kop: :kop:

Mensah mi o :lol: :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ulan Cok hazırlıksız yakalandım , Gülmekten yerlere yatıyorum hala  :kop: :kop: :kop: :kop:

Mensah mi o :lol: :alala:
Aman yakından bakma  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

orda topa vurması önemli değil ayak o kadar kalkamaz kafaya isabet direk kırmızıdır birde koşarak geliyor boyun kırar kırmızıyı bırak adam öldürmeye teşebbüs bu

Çevrimdışı mourinho1903

Guzel galibiyet oldu. Ilk yarida oyun vardi, kalite yoktu. Mac beraberlige giderken rakibin hatasi geldi ve gol de geldi. Sansimiz da yaver gitti, rakibin net hatasi ve bana gore 0-0'dan sonra da pozisyon ustunlugu yokken rakibi cozebildik. Umarim taktiksel anlamda ders cikaririz. Oyun 0-0 iken bu hucumdaki etkisizlik umarim ligde ileride basimiza dert acmaz. Sevindirici olan sey GS ve bu stoper ikilisi seviyesinde ligde fazla takim olmadigi icin Larin-Aboubakar yetebiliyor normalde, ama ligin sonlarina dogru sikinti yasamayiz umarim.
Vida, Ridvan ve Josef cok iyiydi, Larin, Ghezzal ve Aboubakar vasatti.

Ama saha icinden, taktikten ziyade Vida-N'Koudou'nun gol sevinci, Ersin'in golu kurtardiktan sonra bagirmasi, takimin mac sonu galibiyet pozu guzel. Bu gunlere geldiysek zaten bu iyi niyet, profesyonellik, takimdaslik yuzunden.
Mac oncesi kadrolardan belliydi zaten macin bu sekilde gidecegi. Ben bizi defansif, GS'yi ofansif beklerken biz notr, GS defansif cikti.

Çevrimiçi Necmi

Guzel galibiyet oldu. Ilk yarida oyun vardi, kalite yoktu. Mac beraberlige giderken rakibin hatasi geldi ve gol de geldi. Sansimiz da yaver gitti, rakibin net hatasi ve bana gore 0-0'dan sonra da pozisyon ustunlugu yokken rakibi cozebildik. Umarim taktiksel anlamda ders cikaririz. Oyun 0-0 iken bu hucumdaki etkisizlik umarim ligde ileride basimiza dert acmaz. Sevindirici olan sey GS ve bu stoper ikilisi seviyesinde ligde fazla takim olmadigi icin Larin-Aboubakar yetebiliyor normalde, ama ligin sonlarina dogru sikinti yasamayiz umarim.

Ama saha icinden, taktikten ziyade Vida-N'Koudou'nun gol sevinci, Ersin'in golu kurtardiktan sonra bagirmasi, takimin mac sonu galibiyet pozu guzel. Bu gunlere geldiysek zaten bu iyi niyet, profesyonellik, takimdaslik yuzunden.
Mac oncesi kadrolardan belliydi zaten macin bu sekilde gidecegi. Ben bizi defansif, GS'yi ofansif beklerken biz notr, GS defansif cikti.
bu şans değil larinin takipçiliği bunları hep yapıyor şans diye larine haksızlık ederiz birileri hata yapacakki gol olsun buna futbol deniyor

Çevrimdışı goktasoktay

Son paragrafta yazdığın iyi niyet, takımdaşlık ve profesyonellik bir araya geldi mi şampiyonluk getirebilen bir yapıdır. Ben de iyi defans yapan takımlara karşı kilitlendiğimiz zamanlar, gerekenleri yapamadığımız noktasındayım, sana bu konuda katılırım lakin bugün sal be mourinho. Ne güzel kazandık. Bir ya da iki kritik takviye ve ljajicin takıma katılmasıyla biz bu işi götürürüz evelallah. Sen de her kazandığımız maç sonrası yazarsın : “iyi ama oyunda şu eksikti, rakip hata yaptı, rakip kırmızı görmese vs vs. “
Eksiğimiz yok mu? Çook. Buna rağmen kazanabilmek güzel ve en önemlisi senin de dediğin gibi, Arkadaşlık, takımdaşlık, yardımlaşma ve ekip ruhu. Bunu yakaladık ya, ben inanıyorum, o motorlar kiralanacak bu sene!!!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ardanin pozisyonu da kirmizi imis, doberman erman bile öyle diyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !