19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 38420 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ilhan mansız

bu taylan'ın nesi iyi anlamadım
çaktırmayın, he he süper adam  :D

Çevrimiçi Samet Ç

Mensah iki tane kontra harcadı

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ersin'in kurtarış ve Silahçı reisin dönüşü  :tabe:

Çevrimdışı kahyaoglueren

Montero bence muazzam performans verdi. Vida montero tandemi ile devam edilmeli. Mensah yine bildigimiz gibi.

Çevrimiçi levitate

Montero bence muazzam performans verdi. Vida montero tandemi ile devam edilmeli. Mensah yine bildigimiz gibi.
+1903
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ilhan mansız

orta sahaya çok kaliteli bir oyuncu şampiyonluk için yeterli,,

Çevrimiçi levitate

tam bie kontra takımıyız var ya koşulara bak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nkoudou'nun golü  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

bu taylan'ın nesi iyi anlamadım
saclari guzel ... Rapunzel gibi  masallah  :D
Yorgo

Çevrimdışı Çağrı Öz

VAR dan  donmesi lazim bence topa gitmis  ve topa dokunmus kirmizi olmamasi lazim .. Biz oyle bir kirmizi yesek ben hazmedemem isin acigi ..

:lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel galibiyet  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bence ilk yarı iyi değildi Montero. Vida'ya çok iş düşürdü, ikinci yarı derli toplu oynadı.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

FB macindan sonra GS macinda da hem hakeme hem rakibe....    :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :boxin: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yorgo

Çevrimiçi mayguntr

Son 10 mac, 8 galibiyet, 1 beraberlik, 28 gol, 25 puan.
FB, GS, TS, IBB hepsini yendik.

Bakalim nasil eleştirecek millet Sergeni.

Çevrimdışı can1903

Mensahhhh az akıllı olsan 4 lük yapmıştık evlat toparlan azıck
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen hatasız değil. Severiz de eleştiririz de  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İyi oldu hoş oldu çok da güzel oldu. Tebrikler çocuklar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bence ilk yarı iyi değildi Montero. Vida'ya çok iş düşürdü, ikinci yarı derli toplu oynadı.
Evet sıkıntılı durumlar oldu ama kafamda Welintonla karşılaştırdım. Baskidan cok guzel topla cıktı çoğu zaman. Ben wellinton olsaydi o baskiyi kiracağınızı düşünmedim. Bir de sakarlık potansiyelini goz onune alınca.

Neyse çok guzel 3 puan oldu. Deplasman Ts fb, içerde gs.

Çevrimiçi mellfred

sergen’e laflar hazırladık merak etme
ama bugün o gün değil

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903