Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174279 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi blackeagle35

Eksikler falan tabiki var ama moralimizi bozmaya yer ariyoruz. Yardımcı işlerde çalışan arkadaşların onore edilmesi falan iyiydi. Daha önce var mıydı böyle bir şey bilmiyorum.

Çevrimdışı ferdi1903

Kutlamayı beğenmeyen arkadaşlar bu kutlamanın dünyada eşi benzeri yok bunu hatırlasınlar kutlama tesislerde başlıyor boğazı beşiktaş donanmasıyla geçip stada geliyorsun gerisi teferuat o boğazı geçmek ülkedeki bütün oyuncuların hayalidir renkli oyuncular dahil buna
Bütün gün sürdü nerdeyse ve bazı arkadaşlar beğenmemiş ne yapacaklardı daha boğazı yüzerekmi geçeceklerdi sahneye hamuta kalkıpmı çıkacaklardı sahnede yönetim idari ve teknik kadro artı oyuncular birde gereksiz vardı hak edenlet yani
Yapacak bisey yok abi. Bazi insanlar gercekten hic birseyden memnun olmamak icin gayret veriyor

Çevrimdışı 38life

Kupanın asıl mimarları kupa töreni içine bile girmemişler ilk başta :money:

Şu fotoğrafı kaydettim. Bu sadece Beşiktaş tarihi değil, spor tarihi adına büyük bir rezalettir. Tüm spor severleri ilgilendiren bir fotoğraf.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Neyseki yabancılar bunları görmüyor.  Asıl kutlamaya odaklanıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Hocam kendini hiç ön plana atmadı en çok hak edenlerden biri olmasına rağmen keşke biraz yöneticilerde baksa örnek alsa.
Adamın doğuştan liderlik yeteneği var.

Bizim başkan iki kelimeyi zor bir araya getiriyor hiç konuşmasa çok iyi başkan aslında ben seviyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bunca saçmalığa rağmen 2016'daki kutlamaya bin basar bu arada

sahanın ortasında beyaz bir şey vardı, stat ışıkları kapalıydı vs. tam rezaletti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Alper1903

Hala bir de durumu ağırdan alma ve kuyruğu dik tutma cümleleri beni benden alıyor.
"Hocamızla anlaşacağımızı umuyoruz."

Hadi hocanla anlaşama bakalım ne yapacaksın çok merak ediyorum.
Ulan arkadaş yapacağınız tek iş bu, sizin beceremediğiniz transfer için şampiyon olup size kaynakta yarattı.

Eeee daha ne yapacaksınız?

Öyle hiç bir şey yapmadan her sezon beleşten kupa kucaklayamazsınız haberiniz olsun.

Gelecekleri Sergen Yalçın'ın tek lafına bakar ama anlayamamışlar hala.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen'in emeği biraz sönük gözüktü. Kesinlikle yönetimden fazla katkı verdi. Ama adama sıradan muamele yapıldı. Neyse susayım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kutlamalardaki aksaklıkları çok kafaya takmaya gerek yok arkadaşlar, tadını çıkarın.

Tekneler boğazı geçip takım otobüse bindikten sonra kapadım ben, gerisi teferruat.

İki kupa tek şampiyon.

Bir hafta keyfini çıkaralım, sonra transferi düşüneceğiz.

Çevrimdışı mrred

Sergen az konuşarak camiaya liderlik ediyor. Başkan hiç konuşmasın sadece maaşları ödesin işini yapsın onun liderlik

etmesine gerek yok "idareci" olsun yeter.
The great gig in the sky

Çevrimiçi yaço58

Hocam kendini hiç ön plana atmadı en çok hak edenlerden biri olmasına rağmen keşke biraz yöneticilerde baksa örnek alsa.
Adnan dakgakıran falan şu eda ne işi var Ya törenle ilgili en berbat nokta başarının asıl mimarları dururken siz ne diye öne atılursınjz bu nasıl bir kibir

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Neyse beyler derdimiz bu olsun :)

Çevrimdışı savaş altay

welinton 2pac falan hayırdır

@savaş altay beğendi bunu
Rossier ve ridvan da cok gangsta bir gorunume sahiptiler 🤣

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Neyse beyler derdimiz bu olsun :)

Keşke bu kadar olsa. Seneye bu kadronun daha da kötüye gideceğini düşünüyorum. Kesinlikle istediğimiz seviyeye gelemeyecekler. Her sene Sergen şapkadan tavşan çıkartamaz.

Çevrimdışı 38life

Hala bir de durumu ağırdan alma ve kuyruğu dik tutma cümleleri beni benden alıyor.
"Hocamızla anlaşacağımızı umuyoruz."

Hadi hocanla anlaşama bakalım ne yapacaksın çok merak ediyorum.
Ulan arkadaş yapacağınız tek iş bu, sizin beceremediğiniz transfer için şampiyon olup size kaynakta yarattı.

Eeee daha ne yapacaksınız?

Öyle hiç bir şey yapmadan her sezon beleşten kupa kucaklayamazsınız haberiniz olsun.

Hocayla anlaşamazlarsa hoca bu yönetimle çalışmak istemediği içindir. Zaten bu yüzden kesin konuşamıyor yönetim. Kendileri de farkındalar durumun.

Keşke bu kadar olsa. Seneye bu kadronun daha da kötüye gideceğini düşünüyorum. Kesinlikle istediğimiz seviyeye gelemeyecekler. Her sene Sergen şapkadan tavşan çıkartamaz.
Kadroyu bozarlarsa işimiz şansa kalır. Büyük ihtimalle daha kötüye gider kadro kalitesi. Umutsuzluğa kapılıyorum sonra geçen seneki facia kadroyu bile üçüncü yaptığı aklıma geliyor rahatlıyorum biraz. Hayırlısı artık.

Çevrimdışı mrred

Takımda lider olan 4 oyuncu var

Aboubakar

Atiba

Josef

Türk grubundan da Necip.

Şansımız bu 4 adam da çok karakterli ve profesyonel
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Aslında kötü yönetici değil dürüst sözünün eri bir insan sadece iletişimi kötü.

Hiçbir şey yapmasına gerek sadece "az konuşacak" ve "az görünür" olacak o kadar.

Dürüstlük vs. yöneticilik vasıfları değil. Sen de diyorsun işte hiçbir şey yapmasına gerek yok. Çünkü Beşiktaş adına yapabileceği en hayırlı şey bu. Hiçbir şey yapmaması, hiçbir şeye karışmaması.

Sergen hocam da yönetime trip atmaya devam ediyor. Verin kaç para istiyorsa hocama.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı Erman1903

En önemli anda yani kupa kaldırılırken teknik ekibin dışarıda olmasına göz yuman tüm yöneticilerimize tek tek tebrik ediyorum, vallahi helal olsun.

Çevrimdışı mrred

Hocayla anlaşamazlarsa hoca bu yönetimle çalışmak istemediği içindir. Zaten bu yüzden kesin konuşamıyor yönetim. Kendileri de farkındalar durumun.
Ben Sergenin yerinde olsam en az 2 milyon falan isterim. Tazminat maddesi falan da koydurturum.

Böylece kolay kolay kovamazlar. Fakat hocaya da sınırsız yetki falan verilmemeli.

Denge ve denetleme karşılıklı olmalı. En çok kavga transfer konusunda çıkıyorsa şöyle bir şey yapılabilir

Örneğin 6 transfer yapılacaksa 2 tanesi scout 2 tanesi yönetim 2 tanesi hocanın transferi olabilir.

Transfer tamamen hocaya falan bırakılmasın
[ Son Düzenleme: 19 Mayıs 2021, 22:11:07 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

En önemli anda yani kupa kaldırılırken teknik ekibin dışarıda olmasına göz yuman tüm yöneticilerimize tek tek tebrik ediyorum, vallahi helal olsun.
Sergen istemis olabilir.

Çevrimdışı 38life

Neyseki yabancılar bunları görmüyor.  Asıl kutlamaya odaklanıyorlar.

Yönetimle alakası olmayan her şey çok güzel... <3