1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 13391 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı XiaoHan

Nkoudou mesir macunu yemiş maç öncesi heralde enerji patlaması yaşıyo resmen
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal'in performansının 3'lü sistemle alakası olmadığını anlamışızdır umarim.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

En sevmediğim kabız takım olmuşuz, bu sene çok kanser eder takım bizi.

Çevrimdışı XiaoHan

Salihin vurduğu şutu ah Delgado çekecekti
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Nazım Ar

Amiriyi bitirsinler bu akşam hücum opsiyonuna ihtiyacımız var. Nkoudouyu da pamuğa falan sarsınlar ona da ihtiyaç var.

Çevrimdışı Nazım Ar

Salihin vurduğu şutu ah Delgado çekecekti

Orası penaltı ile eşdeğerdi Matias için :)

Çevrimdışı Nazım Ar

İlk penaltımızı da yediler

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı XiaoHan

Bu (...) VARı bize yine YOK bu sene anlaşıldı
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Nazım Ar

Necip yediriyordu.

Allah rızası için bir frikik atabilen adam alın şu takıma.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı XiaoHan

🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Nazım Ar

(Hakaret Yasak)₅ iptal ettiler

Çevrimdışı XiaoHan

Sayın yönetici beyefendiler 18 yaşında çocuklarla başka takım başkanlarıyla dalaşacağınıza VARa hakemlere gerçekten itiraz edin isyan edin vurun kırın parçalayın lan o koltuklarda oturuyosanız Beşiktaşın hakkını savunun
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi MUSTAFA_

İptal edecekleri belliydi. Penaltı pozisyonunu izlemeyen hakemsiler bunu izledi normal olarak  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

İptal edecekleri belliydi. Penaltı pozisyonunu izlemeyen hakemsiler bunu izledi normal olarak  :money:

İzlesinler gene de ofsayt göremedim ben ne alaka Cenk gerideydi?

Çevrimiçi levitate

İzlesinler gene de ofsayt göremedim ben ne alaka Cenk gerideydi?
tek ayağı saissin arkasında kalmış

Çevrimdışı XiaoHan

50bin kişilik stadta 2kişiye bilet vermeyen Beşiktaşın kuruşlarını 7 yetim hakkını gözetenler size sesleniyorum bak maç verabere bitti gitti paracıklar bu durumada dik dursanıza omurgalı olun az Beşiktaşı koruyun trabzonspora hizmeti bırakın
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Nazım Ar

İlk maçtan puan kaybı geliyorum diyor malesef, şu kayseriyi delik deşik etmemiz gerekirdi.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Nazım Ar

Cenki de attı. Ümit Öztürk görevini yapmış oldu böylece.

Etiketler: