1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 13399 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı DieForYou1903

Evet geldik acı gerçeklere.

Necipten stoper olmaz sağ stoper diye kendimizi parçaladık.Necip 2 kere ofsaytı bozdu 1 in de uyudu rosier girdi yedirir akşam sabah.

Salih,Kartal olsa olsa yedek olur bana göre olmazda hadi yedek olsun.2 tane orta saha diye kendimizi parçaladık burda düz oyuncular orta sahada kreatif oyuncu yok.

Ghezzal  formsuz.Mulekadan sol kanat olmaz.

Weghorst,Gedsona,saise yazık kendini parçalıyorlar.

Masuaku da şuana kadar defanstta çok basit çalımlar yedi.

Hocayada parantez açalım oyun olarak 4lüye dönmüş ama kafa olarak halen 3lü de set hücum yok pas oyunu yok press vardı onuda kaldırmış takım dörtlüye dönünce.

Bize kanat lazım bu maç özelinde sol kanada N'koudou girmeli mulekanın yerine bir şeyler yapabilir.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Savaş

Kartal'ı neden beğenmediniz anlamadim. Takımdaki en hareketli adam şu an.

Ghezzal Muleka ve Necip kötü oynuyor. 2 hücumcu kötü oynayınca takım kaleye gidemiyor haliyle. 

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sefaköykartali

Nkoudou+ Emrecan girmesi lazım, muleka necip dışarı.

Çevrimiçi Talisca1903

hiç bir hücum planı olmayan stajer hocaya koca takımı emanet ettşk kimse kusura bakmasın
salih&kartala güvenilip yola çıkklmaz siyoruz yok kampta uçup kaçıyormuş
geeçeklerin kabak gibi ortaya çıkmak gibi bir hıyu vardır
kayseri 2 kez gole yaklaştı biz sıfır

Çevrimdışı Nazım Ar

Bazoer olsa ne olacak ki ilk 11'de 3 yerli sart nasıl olacak.

Şu an 4 yerli ile oynuyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip hatadan başka bir şey yapmadı. Salih hayalet adam Oğuzhan gibi adını çok az duyduğumuz bir oyuncu oldu. Kartal istekli ama çelimsiz kaldığı için ezildi. Muleka zaten buydu. Zaten herhangi bir organizasyon emaresi göremedik hücumda. Maç golsüz beraberlik kokuyor. Maçı izlerken uykum geldi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı DieForYou1903

hiç bir hücum planı olmayan stajer hocaya koca takımı emanet ettşk kimse kusura bakmasın
salih&kartala güvenilip yola çıkklmaz siyoruz yok kampta uçup kaçıyormuş
geeçeklerin kabak gibi ortaya çıkmak gibi bir hıyu vardır
kayseri 2 kez gole yaklaştı biz sıfır

Ne golü ilk şut 44. dakikada geldi kaleyi bulan.

Çevrimdışı 38life

Bu orta saha üçlüsü ile maçı almak zor, Üstüne bir de Muleka'nın kötü performansı, Ghezzal'in uyuşuk tavırlarıyla pres oyununu yapamaması eklenince umutlar giderek azalıyor.

3-4-1-2 ile çıkmalıydık. Salihin yerine Emrecan'ı oynatırsın, Gedson - Kartal ile dinamik bir orta ikili elde edersin, Muleka daha etkili olduğu pozisyonda oynar, onu kaybetmezsin. Valerienin yıllardır oynattığı 3'lü savunmadan vazgeçmesi benim gözümde eksi puan. Baskıları ve homurdanmaları önlemek için yapmış gibi geliyor bana.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi tolga1903

Bazoer olsa ne olacak ki ilk 11'de 3 yerli sart nasıl olacak.

Biz bunu anlayamıyoruz hala. Ne yapacaksın bazoer alıp sezon boyu salih kartal orta sahası ile mi oynayacaksın weghorst yerine cenk mı oynatacaksın nedir çözüm alalım alalım da 3 tane yerlin yok işte oynayacak. Yönetim ne yapar eder emirhan'dan gelen parayı öylece götürür hellas'ın eline mi sayar bilmiyorum koray günter ve hatta mert müldür alıp şu sınırdan kurtarmalı takımı. Bunu yapabilecek becerisi yok olsa agustos ayında yerli oyuncu kıtlığı çektirmezdi ama mecburlar yoksa çöp bu sezon kim ne derse desin

Çevrimdışı XiaoHan

Takım ceza sahasında çoğalamıyor Weghorst o boyla kafa vuracak pozisyonlardan hep uzak kalıyor hücum organizasyon 0. 
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Nazım Ar

Ne golü ilk şut 44. dakikada geldi kaleyi bulan.

Rakibin 2 çok tehlikeli pozisyonu bir de rahat rahat uzaktan şutu var ki Ersin normalde onu yerdi çok şükür kurtardı.

Çevrimiçi sEuL

Muleka 3 hafta once canavar simdi tu ka ka

2. yari baskiyi arttirip golu buluruz, rakip tamamen oynatmamaya calisiyor. Top heralde 15 dakika falan sahada kaldi, herifler taci bile 5 dakikada kullanip oyunu sogutuyorlar. Cenk 2. yari girip golunu atar.

Salih- Kartal - Gedson uclusu ile olmaz, ama elimizde ki malzeme bu maalesef. Yedek klubesindede ayni ozellikli Berkay oturuyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu orta saha üçlüsü ile maçı almak zor, Üstüne bir de Muleka'nın kötü performansı, Ghezzal'in uyuşuk tavırlarıyla pres oyununu yapamaması eklenince umutlar giderek azalıyor.

3-4-1-2 ile çıkmalıydık. Salihin yerine Emrecan'ı oynatırsın, Gedson - Kartal ile dinamik bir orta ikili elde edersin, Muleka daha etkili olduğu pozisyonda oynar, onu kaybetmezsin. Valerienin yıllardır oynattığı 3'lü savunmadan vazgeçmesi benim gözümde eksi puan. Baskıları ve homurdanmaları önlemek için yapmış gibi geliyor bana.
Hepsi Emirhan olayını unutturmak için yapılıyor. Bütün planlamayı üçlü üzerine yaptık, ona çalıştık. Taraftar yine işin içine dahil oldu, yönetim hataları yüzünden hocayı zor duruma soktu. Şimdi çıkabilirsen çık işin içinden. Yönetim ve teknik direktör bu şekilde sezon sonunu göremez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Unnamed

Şu an 4 yerli ile oynuyoruz.

Biliyorum bende 4 yerli olduğunu ama ben herhangi bir oyun planı göremiyorum sahada. Kayserispor net her bölgede eziyor bizi.

Çevrimdışı DieForYou1903

Rakibin 2 çok tehlikeli pozisyonu bir de rahat rahat uzaktan şutu var ki Ersin normalde onu yerdi çok şükür kurtardı.

Orta saha ve necip o kadar sırıtıyor ki ersini gömmeye sıra gelmedi.
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 22:51:41 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi tolga1903

Rosier'e teklif var falan deniyordu satıp öylece mert müldür'e yatırsınlar gelen parayı yerli oyuncular aşağı çekecek bu takımı iyice mecburlar hamle yapmaya şu 20 günde.

Çevrimdışı DieForYou1903

3lü oynayınca bir şey değişmez 3 tane iyi stoper var mı ? Saiss,Emrecan yine necip.Orta saha iyi mi hayır ? Şu olurdu 4-4-2 çıkabilirdi.

Ersin

Rosier      Berkay        Saiss         Masuaku

Ghezzal   Kartal         Gedson       N'Koudou

Wegorst       Muleka

Çevrimdışı 38life

Bu iş böyle giderse geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Batshuayi'ye olanlar Weghorst'a da olur. Batshuayi ilk haftalarda inanılmaz bir tempoyla pres yapıyordu. Sonradan takımdan destek gelmedikçe bundan vazgeçti ve ligin ikinci yarısında iyice saldı pres yapmayı. Weghorst'a da aynı şey olur böyle devam ederse.

Çevrimdışı sefaköykartali

Şurası bomboş. Burayı kapatamazsak az becerikli pas yapabilen bi takım elek eder orta sahayı.

Çevrimiçi Talisca1903

Rosier'e teklif var falan deniyordu satıp öylece mert müldür'e yatırsınlar gelen parayı yerli oyuncular aşağı çekecek bu takımı iyice mecburlar hamle yapmaya şu 20 günde.
yeni günah keçisi rosier mi? hocanın bir planı yok koş babam koş

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu iş böyle giderse geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Batshuayi'ye olanlar Weghorst'a da olur. Batshuayi ilk haftalarda inanılmaz bir tempoyla pres yapıyordu. Sonradan takımdan destek gelmedikçe bundan vazgeçti ve ligin ikinci yarısında iyice saldı pres yapmayı. Weghorst'a da aynı şey olur böyle devam ederse.

Batshuayi kadar pozisyona sokabilsek gol kralı olur da pres konusunda haklısın.

Çevrimiçi tolga1903

Maç icindeki isyan edişi falan aynısı geldi aklıma muhtemelen 1 2 maç daha zorlar sonra bırakır gereksiz kalıyor çünkü yaptığı baskı destek gelmeyince boşu boşuna yoruluyor

Çevrimiçi murat

Tayfur bingölğ alıp musaku filan almadan sol beki yerlileştirecektik.ortasahada salih kayra defansta necip mecburiyetinden en azından birini kurtaracaktık.

Çevrimdışı 38life

Hepsi Emirhan olayını unutturmak için yapılıyor. Bütün planlamayı üçlü üzerine yaptık, ona çalıştık. Taraftar yine işin içine dahil oldu, yönetim hataları yüzünden hocayı zor duruma soktu. Şimdi çıkabilirsen çık işin içinden. Yönetim ve teknik direktör bu şekilde sezon sonunu göremez.

Kesinlikle hiç sağlıklı bir hava yok kulüpte. Yazık günah koca bir sezona.

Çevrimiçi tolga1903

yeni günah keçisi rosier mi? hocanın bir planı yok koş babam koş

Yahu rosier'e bir şey demiyorum çıkış yolu arıyorum gitmesini istemem ama baksana oynatacak yerli oyuncu bulamıyorsun defansa al adamı da bari takımın hücumu bir nebze iş görsün

Etiketler: