Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 192055 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

ne delle ali ne redmond ne cenk bu hoca ve saçma sapan futbol mantelitesi varken hiçbir futbolcuyu eleştirmem bir sistem içinde pas oyununda görmek lazım

Çevrimiçi Talisca1903

bu kasımpaşa ne gıcık bir takım bir bize karşı top oynuyor şunların ts maçındaki oyununa bak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol Güneşin eleştirecek yanı tabiki de vardır fakat 4 yıl zirveye oynatmış 2 şampiyonluk, 1 şl namağlup gruptan çıkma derbi hegomanyası kurmuş adamı oyun içi olarak eleştirmek en hafif tabirle KÖR olmayı gerektirir.

Şenol Güneş olmasa bu kulüp şuan hala şampiyonluk hasretiyle yanıyordu.  :ok:
Koca Beşiktaş tarihinde Şenol Güneş'den iyisi yok mu? Nereden geldi bu ŞENol hastalığı? Gelmesin demiyorum. Gelsin de neden tek adam üstünde bu kadar duruluyor? Hala ders almadık mı bu tek adamların rejiminden. Yeni biri gelsin denilse anlayacağım. İlla da X kişisi gelsin demek ne kadar doğru? Beşiktaş gibi büyük bir camianın kaderi nasıl tek adama dayandırılır? Valla bu aşkın kime olduğunu anlamakta zorlanıyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Koca Beşiktaş tarihinde Şenol Güneş'den iyisi yok mu? Nereden geldi bu ŞENol hastalığı? Gelmesin demiyorum. Gelsin de neden tek adam üstünde bu kadar duruluyor? Hala ders almadık mı bu tek adamların rejiminden. Yeni biri gelsin denilse anlayacağım. İlla da X kişisi gelsin demek ne kadar doğru? Beşiktaş gibi büyük bir camianın kaderi nasıl tek adama dayandırılır? Valla bu aşkın kime olduğunu anlamakta zorlanıyorum.
milne var birde onun avrupası yoktu bunun artısı avrupada da başarı getirdi adam başardı bunları yok yapmadı diye söyleyince yapmamış olmuyor Beşiktaşın en iyi dönemiydi isterseniz  sadece yönetime yazıp hocayı yok sayın

Luce baba vardı onuda 2 senede yedik başarı cezasız kalmaz bizde

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimiçi MUSTAFA_

milne var birde onun avrupası yoktu bunun artısı avrupada da başarı getirdi adam başardı bunları yok yapmadı diye söyleyince yapmamış olmuyor Beşiktaşın en iyi dönemiydi isterseniz  sadece yönetime yazıp hocayı yok sayın

Luce baba vardı onuda 2 senede yedik başarı cezasız kalmaz bizde
Şenol Güneş'i kim yedi? Kendisi milli takıma kaçmadı mı? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Hatta ayrılır ayrılmaz Beşiktaş düşmanı gazetecilerle boy boy fotoğrafı çıkmadı mı? Başarısına laf eden yok. Niye sadece Güneş isteniyor? Takıldığım konu bu. Başka hoca gelse olmuyor mu?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş'i kim yedi? Kendisi milli takıma kaçmadı mı? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Hatta ayrılır ayrılmaz Beşiktaş düşmanı gazetecilerle boy boy fotoğrafı çıkmadı mı? Başarısına laf eden yok. Niye sadece Güneş isteniyor? Takıldığım konu bu. Başka hoca gelse olmuyor mu?
Boşver Mustafa 5 ay oldu ben fikirlerini değiştiremedim pes ettim artık. İsmael hocanın başarısız olmasını iple çektiler zaten. Sosyal medyada da aylardan beri Şenol algısı yapılıyor. Buda sonuçları artık.

Ayrıca bana zorla İsmael hocayı savundurdular. Hala da diyorum Şenol G. geleceğine bu hoca kalsın.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı umutow

Fb'nin son performansı ve beşiktaş basını, hoca üzerinde inanılmaz baskı kurdu. Adam full stress ve tedirginlikle çıktı derbiye, çünkü mağlubiyet sonunu getirecekti. Değişiklikler konusunda zaten hocanın en zayıf noktası. Bende bielsa, luce 2lisinden birinin gelmesini isterim ama hepimiz biliyoruzki bu imkansız. Enazından sezon sonuna kadar şansı hakediyor bence. Ve hatalarından ders alıp, kendini geliştirip şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirebilir bence çünkü bu potansiyel var hocada. Şu an sezon ortasında, şenol, rıza vb. bi hoca için gönderilirse yazık olur. He bielsa yada luce yada bu klasmanda bir hoca ile anlaşılır, gelsin başım üstüne. Jesus klasında bir hoca nasıl fark yaratıyor hepimiz görüyoruz.
Mesela şansı hakedecek ne yaptı? Takım takır takır top mu oynadı? He puansa bu adam geçen sene de dahil bir tane ortalama üstü takıma karşı maç kazanamadı.

Çevrimiçi Talisca1903

Boşver Mustafa 5 ay oldu ben fikirlerini değiştiremedim pes ettim artık. İsmael hocanın başarısız olmasını iple çektiler zaten. Sosyal medyada da aylardan beri Şenol algısı yapılıyor. Buda sonuçları artık.

Ayrıca bana zorla İsmael hocayı savundurdular. Hala da diyorum Şenol G. geleceğine bu hoca kalsın.

iple felan çekmedik görünen köy kılavuz istemez bizim düşündüğümüz Beşiktaş böyle oynamaz vasata alıştıramaz kimse bizi

Çevrimiçi Samet Demir

iple felan çekmedik görünen köy kılavuz istemez bizim düşündüğümüz Beşiktaş böyle oynamaz vasata alıştıramaz kimse bizi
Vasat dediğin takım şuan 1. Sırada. Derdiniz hoca ilk günden beri. Neyse haftaya hamsileri yenince o derdimiz de bitecek inşallah.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

luce diyorsun bunak diyorlar Şenol Güneş diyorsun hain utanmadan koca Beşiktaşa Pinerio Valerien hollanda liginden bilmem kim 3 lü oynatıyormuş sistem hocaları diye ne kadar vasat adam varsa onları layık görüyorsunuz.Onların ağa babası Vitor pereia rijkard Cocu yapamadı burada yerler onların sistemini çıkar oradan bir farozlu perse nani diego diye dosya dizenlere show yapmaya kalkanlara öptürür elini

Büyük Beşiktaş nasıl olurmuş öğretir 3. büyük diye dalga geçenleri ikiz kardeş yapıp basketbola postalar

ister kabul edin ister inkar gerçek bu Güneş balçıkla sıvanmaz

Çevrimiçi Kursad_Duran

Şaka maka maç fazlası ile olsada lideriz. Oyun olarak bir fener maçı hariç tüm rakiplerimizden üstün oynadık. Ama ben dahil hiç kimse memnun değil. Dele Alli artık yedek kalmalı. Maalesef en zayıf halkamız. Salih acaba oynarmi ts ye karşı.

Çevrimiçi Talisca1903

Vasat dediğin takım şuan 1. Sırada. Derdiniz hoca ilk günden beri. Neyse haftaya hamsileri yenince o derdimiz de bitecek inşallah.

daha derby galibiyetimiz yok o bir yana şu ts yi yenemeyen de bıraksın bir zahmet yürümeye mecali yok hamsilerin

Ayrıca vasat dediğim takım değil hoca kimde var 3 tane golcü saiss gedson josef raşit

Çevrimiçi Samet Demir

daha derby galibiyetimiz yok o bir yana şu ts yi yenemeyen de bıraksın bir zahmet yürümeye mecali yok hamsilerin

Ayrıca vasat dediğim takım değil hoca kimde var 3 tane golcü saiss gedson josef raşit
Şampiyon olalımda varsın derbi galibiyeti olmasın Fenerde yıllarca Gs galibiyetine sevindi durdu.

Çevrimiçi tolga1903

Şaka maka maç fazlası ile olsada lideriz. Oyun olarak bir fener maçı hariç tüm rakiplerimizden üstün oynadık. Ama ben dahil hiç kimse memnun değil. Dele Alli artık yedek kalmalı. Maalesef en zayıf halkamız. Salih acaba oynarmi ts ye karşı.

İstanbulspor'a karşı üstün mü oynadık gerçekten? Veya giresun maçının ikinci yarısı üstün müydük? Peki ya alanya ilk 30 dakika sonrası? Takım ilk 2 hafta fizik üstünlüğü olduğu için üstün gözüktü her hafta izlediğimiz oyunların bu kadar siyahla beyaz kadar farklı yorumlanmasına çok şaşırıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Şampiyon olalımda varsın derbi galibiyeti olmasın Fenerde yıllarca Gs galibiyetine sevindi durdu.

rakiplerin  kaybetmiş olması hocanın berbat oynatıyor oluşunu değiştirmiyor

Çevrimiçi Samet Demir

rakiplerin  kaybetmiş olması hocanın berbat oynatıyor oluşunu değiştirmiyor
Neden hazmedemiyorsun abi? Demekki rakiplerimizden İyiyiz.

Çevrimiçi sEuL

Maalesef dedigin gibi en zayif halkamiz Dele Alli ve oynadigi her macta orta sahada resmen bir kisi eksik oynuyoruz. Ben kontratinda oynama zorunlulugu bulundugunu dusunuyorum. Premier League'de yedek kalmayi istemedigi ve daha fazla forma sansi bulabilecegi bir yer istedigi icin Tr'ye gelmeyi kabul etti. Buraya gelirken kesinlikle oynama guvencesi verilmistir yada kontratinda oynama zorunlulugu maddesi vardir. Yoksa akli dengesi yerinde olan hic kimse ben PL'de yedek oturmak istemiyorum ama TR'ye gidip Hatay macinda yedek klubesini isitayim demez zaten. Onun icin umarim ya en kisa zamanda performansini yukseltir yada devre arasinda kendisini baska bir klube postalama sansi olur. Aksi taktirde, bu sekilde devam ederse yavastan sakatlanmasini dileyecegiz oynamamasi icin.

Çevrimiçi Talisca1903

Neden hazmedemiyorsun abi? Demekki rakiplerimizden İyiyiz.

tabiki iyiyiz diyorum bizim kadro kimsede yok diye ama hoca yok bu hoca yarışamaz

Çevrimiçi Samet Demir

tabiki iyiyiz diyorum bizim kadro kimsede yok diye ama hoca yok bu hoca yarışamaz
Kaçıncı sıradayız şuan?

Çevrimiçi Talisca1903

Kaçıncı sıradayız şuan?

lideriz Allah 'a şükür

Çevrimiçi Samet Demir

Bu hafta Giresun maçında ceza sahasında ele çarpan pozisyonda penaltı verilmedi. Vara dahi gidilmedi. Fener maçında birebir aynı pozisyona penaltı verildi. Taraftar resmen uyuyor. Çok güzel algı yapıldı. Ne ofsayt nedeniyle iptal olan pozisyon için yapılan gol algısına kimse birşey diyebildi. (He buna yorum olarak gizli güçler hocanın gitmesini istemediği için gol olan pozisyonu ofsayt diye verilmediğini yazdılar buraya) Nede verilmeyen penaltımıza.

Fenerin attığı ilk golde kaleci önünde 2 fenerli topçu var.  Hani bize gelince ofsayt olan pozisyon renkliye gelince yok. (M.topalın attığı golde ofsayt nedeniyle iptal oldu). Bence oda goldü buda gol.. Kurallar yine bize işledi..

Dün fener 4 gol yedi ittire ittire maçı aldı. Bu durumda bile  adamlar hocalarına secde edecekti neredeyse. Girin bakın sosyal medyada neler yazmışlar hocalarına. Aynı durumda biz olsak ki Giresun maçı en yakın örnek yerin dibine sokardı hocayı v.s. Zevk alıyoruz kendi futbolcumuzu ve hocamızı değersizleştirmeye.

Neyse yiyin hocayı. Yiyin takımı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaçıncı sıradayız şuan?

Valerien İsmail ile mi İsmailsiz mi :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

İsmail ile mi İsmailsiz mi :D
İsmael ile 1. Sıradayız. Bu durumun farkına oda bu hafta vardı ki soyunma odasında ilk defa bu hafta şampiyonluk konuşması yapmış. :D

Çevrimiçi Kursad_Duran

İstanbulspor'a karşı üstün mü oynadık gerçekten? Veya giresun maçının ikinci yarısı üstün müydük? Peki ya alanya ilk 30 dakika sonrası? Takım ilk 2 hafta fizik üstünlüğü olduğu için üstün gözüktü her hafta izlediğimiz oyunların bu kadar siyahla beyaz kadar farklı yorumlanmasına çok şaşırıyorum.
Giresun maçı son 15 dak. Alanya maçının son 7-8 dak. ve İstanbul maçının son 10-15 dak. üstünlüğü rakipe vermiş olabiliriz ama maçların genelinde üstün taraftık. Buda tek farkla maçın son dakikalarına girmekle alakalı.

Bide rakiplerimizin beleşe aldığı puanları bakın derim. Buna rağmen hocaya güvenim kalmadı. Ama belkide Giresun maçında çıkan ofsayt kararı sezonun gidişâtını değiştirecek. AG maçından sonra takım bir kaç hafta zedeledi. Özellikle Josef çok kötüydü. Ama bu maçta iyiydi. Belkide bu takımın geri dönüşü olacaktır. Hafta sonu oynayacağımız maç hem hocanın hemde bizim kader maçımız olacak sanki. Berabere bitmesinde ne olursa olsun.

Etiketler: