2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810837 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Gedson gelsin yararlı olur.

Çevrimiçi sefaköykartali

Gedson ve Teixeira aynı bölge adamı mı ? Biri 8 diğer 10 muydu ?

Kısacası ikisinide alabilir miyiz?  :D
Josef - Gedson - Teixeira orta sahası uçak gibi olur.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Josef - Gedson - Teixeira orta sahası uçak gibi olur.

Aynen işte sormak istediğim buydu. Önde de Sörloth tamamdır bu iş. :boxin:

Çevrimiçi sefaköykartali

?s=19

?s=19

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ön hat bu şekilde olacak.

Sörloth (Costa )

Kenan      Alex Teixeira      Ghezzal

Kenan mı hayali kadro kurarken bile vasat bir oyuncumuz oluyor  :evillol: anç effect sanırım bu

Abi 27 yaşında bir forvet düşün ama profesyonel liglerde attığı gol sayısı 26 olsun, hiçbir ofansif özelliğini konuşan biri olmasın fakat bekini kovaladığı için övülsün. İşte Kenan Karaman budur.

Bizim olcay bunun yanında messi kalır sanırım.

Çevrimdışı murat

Kenan mı hayali kadro kurarken bile vasat bir oyuncumuz oluyor  :evillol: anç effect sanırım bu
geçen sene de larin vardı orada hani şu kazıklandığımız 1.6 milyon alan kanadalı.

Gedson ve Teixeira aynı bölge adamı mı ? Biri 8 diğer 10 muydu ?

Kısacası ikisinide alabilir miyiz?  :D

--------------------josef-------------------
---------------gedson---texe-------------
larin--------------------------------ghezzal
----------------------sorloth----------------

Akıl sağlığımızı bozar bu kadro.

geçen sene de larin vardı orada hani şu kazıklandığımız 1.6 milyon alan kanadalı.

En azından adam gol atabiliyordu, hücuma bir katkısı vardı. Belçikadan buraya da mermi gibi geldi. Kenan adam kovalayacak diye fantezi kadroma almak istemiyorum  :evillol:

Çevrimdışı murat

mert müldürün olabilme ihtimali nedir acaba?

Çevrimdışı murat

En azından adam gol atabiliyordu, hücuma bir katkısı vardı. Belçikadan buraya da mermi gibi geldi. Kenan adam kovalayacak diye fantezi kadroma almak istemiyorum  :evillol:
bence belçikadan buraya mermi gibi gelmedi. larin aynı larin. ilk yılında düzenli forma vermedik. obuk subuk bir oyun planında o kadar oynayabildi.

Çevrimiçi sefaköykartali

sörloth ghezzal teixeira geldi orada sıkıntı yok kenan gelince anç effect 😅😅 diğerleri gelsin de isterse solda rıdvanı oynatsın.

Çevrimdışı Erman1903

Olcay al-ver ve yapıcı pas anlamında bu arkadaştan daha iyi bir oyuncu. Bir de Olcay yırtık karakter, gerektiğinde sorumluluğu yükleyebileceğin birisi, ben Kenanda bunu görmüyorum.

Bir insan öncelikle kendi işinde iyi olacak, Kenan iyi bir kanat mı, iyi bir forvet mi dersen değil. Larin için de bunları diyemiyorduk daha önce ama adamın sporculuk seviyesi yüksek. Larin'i hiç tanımayan birisi sokakta falan görse bu adam kesin profesyonel sporcudur der öyle bir tip

Çevrimdışı Erman1903

Gnonto ve Papetti FM' de inanılmaz gelişiyorlar. FM diyorsa doğrudur kuralınca gelecekte de muhtemelen elit seviyelere gelecekler. Bize yedirmezler bence.  :)

Oyun hacimleri de yüksek o ikisinin, gelişimleri önünde bir engel gözükmüyor.

Çevrimiçi Mehmet57

Elayis transferi fazla ses getirmesede kucumsenecek bir transfer degil.Keukenkampioen Divisie Hollanda'nin bir alt ligi, yani Tff 1.Lig gibi gorebilirsiniz. Elayis'in yaptigi istatistigi Tff. 1lig'de 20 yasinda bir oyuncu yapsa, su an 3-5 milyon euro'luk bonservis konusuluyor olurdu. Araya Heerenveen veya AZ gibi ziplama tahtasi Eredivisie kulubu girmeden umarim transferi bitirebiliriz.

Herseyden ziyade, bu Kenan Karaman meraki nedir? Takim oyuncusu olmaktan ziyade hic bir ozelligi olmayan, dumduz bir futbolcu. Ne hizli, ne golcu, ne adam gecme yetenegi var. Herseyi vasat alti olan futbolcuyu sirf cok kosup defansa yardim etmesinden dolayi istemek bence dogru degil. Kenan'a gelene kadar Elayis'i transfer edersin ve Umut Nayir'i takimda tutarsin.

Ben sahsen Sorloth'un gelecegini sanmiyorum. Kendini kanitlamak isteyecektir, en az bir sezon daha Leipzig'de kalir veya buyuk liglerden bir takima gider. Diego Costa'nin olasi transferine medya'da cok tepki olmasina ragmen ben karsi degilim. Elimizdeki Lens ve Ljajic gibi gereksizlerin maaslarindan kurtulabilirsek, ve Vida'nin yerini yillik ucreti daha uygun bir oyuncu ile doldurabilirsek Costa'nin gelmesine sevinirim. Bahsedilen oyuncu Diego Costa. 34 yasindaki Burak Yilmaz'in fark yarratigi ligin icinden gecer. Falcao kiyaslamalari cok yanlis. Costa ile Falcao'nun hem oyun anlayisi, hem de karakterleri cok degisik. Costa rahat sekilde Gomez etkisi yaratabilecek, kazanma arzusu ve hirsi ile takima lider olabilecek bir oyuncu.

sörloth ghezzal teixeira geldi orada sıkıntı yok kenan gelince anç effect 😅😅 diğerleri gelsin de isterse solda rıdvanı oynatsın.

Bu yönetim hiç birini yapamayacağını bildiğim için hiç ümidim yok zaten  :evillol:

Costanın sıkıntısı yoksa sakatlık anlamında tekbacakbakarın bile şov yaptığı ligte, harikalar yaratır.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kenan Karaman' ın daha genç ve daha potansiyelli olanı var zaten bizde. Kenan' ı alana kadar Güven Yalçın' ın üzerinde düşsek daha çok verim alırız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sefaköykartali

Alex Teixeira:
Forvet: 72 maç 36 gol 16 asist
10 numara: 113 maç 72 gol 20 asist
Sol kanat: 46 maç 17 gol 17 asist
Sağ kanat: 32 maç 15 gol 3 asist

Kariyeri boyunca en uzun sakatlığı 19 gün sürmüş. On numara bi aile hayatı var, bu adam buraya gelirse Josefe atibaya çaya çorbaya gider ailecek. İnşallah olur ya.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yabancı sınırı işi ne olacak onu merak ediyorum ben. TFF değiştirmezse işimiz kötü. Fb en avantajlı takım olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Teixeira falan olmaz arkadaşlar. Ümitlenmeyin.