19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 27.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Ekrem Kan - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12402 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%60]
1 puan
1 [%10]
0 puan
3 [%30]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı kahyaoglueren

izlemiş sadece
Ya çalımı yedin. Geri don donen topu al bari. Bu nasıl disiplinsizliktir.

Çevrimiçi ferdi1903

Takımın başınıda gerçek bir TD geçmeli
Kimi getirirsen getir fazla bisey deismez

Çevrimdışı 38life

Çok rahat bir şekilde kazanacağımız maç ne hale geldi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Ya çalımı yedin. Geri don donen topu al bari. Bu nasıl disiplinsizliktir.
çalım bile değil ya adam sadece topu azıcık ileri atmış :D dizini falan kaldırsa düşecek zaten

dediğin şey 2 yıldır falan var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Ersin ikidir paralel giden topa gereksiz yere dokundu ve sonuç.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Maşallah dedigimiz 3 gün yaşamıyor. Hocam kusura bakma da şu vidayı hala oynatıyorsun ya. Bu adamın kaçıncı kazığı kendi takımına. Atılsan ne olur ya maç bitmiş.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal'e üzülüyorum sadece.

Çevrimiçi levitate

dün hocamızın arkasındayız diyorlardı şimdi hoca bakmaya başlarlar :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kimi getirirsen getir fazla bisey deismez
Dört maçtır Vidayı oynatan kim?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin ikidir paralel giden topa gereksiz yere dokundu ve sonuç.

Dokunsa suç, dokunmasa suç.
O topa her kaleci müdahale eder, ama hiç bir defans bizimkiler gibi önlerinde mısır kovası sinema izler gibi izlemez.
Şu pozisyonda ersin'in suçu yok.

Çevrimdışı 38life

Vida'da Rıdvan Yılmaz'ın zekasının 1/10'u varsa ben beyinsizim.

Çevrimiçi Samet Demir

Vida o nasıl adam geçirme öyle. Gol atan kişi de kaleci ile beraber 4 kişinin arasından topu vuruyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Antalya’ya bir kupa veririz ondan sonra Şenol gelir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Şu şekilde kaybettiğimiz kaçınca maç acaba artık sayamadım. Takımda bu sene oyun bazlı zaafların da ötesinde bir sonuç noktasında beceriksizlik sorunu var iki kale önünde de. Tayin edici noktalarda aşırı düşük performanslar var.

Haftalardır dediğimi tekrarlayacağım. Bu sezon kayıp sayılmalı, bu yapıyla bu grupla bir şey olmaz artık zaten matematiksel olarak da iyi bir pozisyon imkanı kalmadı denebilir. Kadronun iyi olması bir.şey ifade etmez artık altında kalınan ve geri dönülemeyecek bir psikolojik eşik var. Mental olarak bitik bi takım bu. Oynadığı kadarını da alamıyor.

Hoca tartışmalarında bu sezonu iyi bitireceğe değil geleceği hazırlayacağa bakılmalı ve çalışma şansı da bu sezondan verilmeli gelecek için düşündüğümüz isme. Kısa vadeli haftalık skor odaklı tartışmalarla karar almanın kimseye bir faydası dokunmaz, o noktada bir takım değil bu, yanlış yapılıyor hala.

Çevrimiçi underworld

O topa her kaleci müdahale eder, ama hiç bir defans bizimkiler gibi önlerinde mısır kovası sinema izler gibi izlemez.
Arka boşken taça gidecek topa dokundu, biri olmadı diğeri gol.

Çevrimdışı 38life

Suçu olup olmamasının bir önemi yok. Altyapı oyuncusuysa her zaman ilk günah keçisi odur.

Çevrimiçi levitate

Antalya’ya bir kupa veririz ondan sonra Şenol gelir
şenol bekletilince gelmem demiş diyorlar

Çevrimdışı Erman1903

Valla dostum onu yapmak zorundaydılar, takımın başındaki adam ayaktayken yollarsan herkese kötülük yapmış olursun.

Çevrimiçi Samet Demir

O pozisyonda en suçsuz adamı bokluyorsun resmen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

O pozisyonda hiç bir kaleci arkasında adam var mı yok mu görmez.
Bunu da riske etmez, ilk amacı o topa dokunmaktır.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada bu kadar üst üste hakemlerin resmen dalga geçercesine yönettiği başka dönem hatırlamıyorum.

Yönetim keşke eskilerle uğraşacağına, şiir paylaşacağına aksiyon alsa.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İşin acı tarafı şu, apar topar bir hoca getirirler ama Önder Hocayı da sevdiği U-19 takımından koparttılar.
Tekrar U-19 a dön desen adamı kim takar?

Çevrimdışı 38life

Takımda bugün çok pozitif görüntüler vardı fakat pozisyonları gole çeviremezsen motivasyonunu koruyamazsın ve düşersin. Sonra da golü yersin. Klasik senaryo. Stoperde Vida olduğu sürece savunmada 1 kişi eksiğiz. Bu kangreni kesip atmalıyız.

Çevrimiçi sEuL

Son 8 deplasman macinda sadece 1 galibiyet alabilmis bir takimin bu mactan galibiyetle donebilecegini zaten dusunmuyordum. Ha gayret belki beraberlik olabilir dedik, onuda beceremediler.

Ligdeki 9 deplasman macinda 1 galibiyet, 3 beraberlik, 5 maglubiyetimiz oldu.

Çevrimiçi blackeagle35

Bu Konya deplasmanları takıma ve özellikle Vida'ya ne oluyor anlamak mümkün değil. Bu savunmayla ne uzarız ne kısalırız. Sezon başı şu Abdulkerim'i alalım diye kaç kere yazdık ama saçma sapan tercihler yapıldı. Artık iyi bir teknik direktör ve önümüzdeki sezonu planlayacak bir yapı vakit kaybetmeden yapılmalı.

Etiketler: