2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810232 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tolgakgonul

3 sene süren bir sakatlık da geçirmişti, yönetimin gözünden kaçmış olması inanılmaz gerçekten.
Bizim yönetimin öyle bi futbolcudan haberi bile yoktur :D

Çevrimiçi yaço58

ghezzal rosier geldi sayıp mert ve stoper hamlesi ile çok güzel bir kadro kurmuş olabiliriz tabi burada en önemli nokta santrafor yönetim biraz daha planlı olmalı aboubakarın bizi sattığı sivas maçından sonra belli olmuştu o günden bu güne kaç ay geçti hala somut adım yok geçen sene son dakika zar attık abou düşeş geldi ama her sene aynısı olmaz de jong yada sorlotdan biri gelir umarım yada batsuayide olabilir ama fazla uzatıp son dakikalara bırakmayalım

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu şahane anelizi tekrar andım bu akşam..
Görüşlerim halen değişmedi. Luyindama evet etmez ama Marcao o paralara satılabilir.

2 maçla futbolcu piyasası düşmez. Bayern, Barcelona' ya 8 tane attı 2 sene önce. De jong' un değeri düştü mü?

Çevrimdışı Çağrı Öz

Görüşlerim halen değişmedi. Luyindama evet etmez ama Marcao o paralara satılabilir.

2 maçla futbolcu piyasası düşmez. Bayern, Barcelona' ya 8 tane attı 2 sene önce. De jong' un değeri düştü mü?

Marcao ve De Jong kıyası. Hmm..

Sen bütün bir sezon karamsarım diye ağlıyordun; hadi geçmiş olsun atlatmışın. Bu sezon artık maç başlıklarına bir rahat verirsin diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Mehmet57

Götze, Pröpper ve Van Ginkel 29, Viergever 32, Zahavi 34. Sahada olan birkac PSV’li futbolcular.

Genc veya yaslidan ziyade dogru oyuncu secenegi en onemlisi. Sirf genc ve yerli diye bir oyuncu alinmamali. Misal GS’deki Kerem ve BAY. Bu kalitedeki gencleri buyuk takim olarak kendi alt yapindan cikarabilmelisin, cunki kesinlikle ust duzey yetenek degiller. Bunlarin Kerim Frei’dan fazlasi yok, eksigi var. Yusuf Yazici daha genc yasta Trabzon’da fark yaratti, Cengiz de Basaksehir’de. Zamaninda bizde Töre ve Oguzhan da bunu yapabildiler. Hepsi cok genc yasta takimina buyuk katki vermis futbolcular.

Lakin, su an ben sahsen yerli piyasada o potansiyelde oyuncu gormuyorum. Bence fark yaratabilecek yerli oyuncu icin Avrupa’ya bakmak gerek. Elayis Tavsan iyi bir ornek.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 23:59:44 Mehmet57 ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Marcao ve De Jong kıyası. Hmm..

Sen bütün bir sezon karamsarım diye ağlıyordun; hadi geçmiş olsun atlatmışın. Bu sezon artık maç başlıklarına bir rahat verirsin diye düşünüyorum.
Sen anlamak istemiyorsun yazdıklarımı. Tamam haklısın. Daha fazla uzatmayacağım.

Görüşlerim takım için halen değişmedi. Şu an için kendimizi favori görmüyorum. Fb ve Gs bizden daha hazırlar şu anda. Kadroları hemen hemen tamam. Bizde daha çok eksik var. Neyse sana göre sorun yok gerçi. Öyle ya çekirge milyon kere zıplayabilir sana göre.

Ayrıca Psv ile biz oynasak da sonuç farklı olmazdı.

Çevrimiçi Mehmet57

“Biz PSV ile oynasak sonuc farkli olmazdi” ve “Galatasaray bizden daha hazir” gibi sozlerde art niyet ararim ben, baska aciklamasi yok.

Sahaya cikan takimda asil mevkisi merkez orta saha olan tek futbolcusu Aytac Kara olan takimi bizimle ayni kefeye koyamazsin. Galatasaray’i gecen sana yarisa biz soktuk, lakin o takim ve bu maclarda cikan takima bakarsan Yedlin (ilk mac), Sarrachi, Gedson, Onyekuru ve Taylan eksikti.

Transferler yavas geliyor olabilir, bundan memnun olmayabilirsin. Ama kendi takimina sallamadan biraz mantik kullan.

Çevrimiçi yaço58

Sen anlamak istemiyorsun yazdıklarımı. Tamam haklısın. Daha fazla uzatmayacağım.

Görüşlerim takım için halen değişmedi. Şu an için kendimizi favori görmüyorum. Fb ve Gs bizden daha hazırlar şu anda. Kadroları hemen hemen tamam. Bizde daha çok eksik var. Neyse sana göre sorun yok gerçi. Öyle ya çekirge milyon kere zıplayabilir sana göre.

Hazır gs buysa hazır olmayan gsyi çok merak ettim 😂 fb hele canavar gibi geliyor bu sene perirea idmanlarda drone uçuruyormuş yav cidden saçma bir yorum fbyi izledin mi adamlar da 40 sdam var hangisini oymatsam diye deneyip duruyor fbnin en hazır hali 3.lük için banko aday olur o konuda haklısın bizde en hazır olmayan enn kötü kadroyuz neye göre kime göre bunları anlamadım ama hep olumsuz kötü yazmaktan bıkmadım mı senin yerine ben utandım evet biz hazır olmayabiliriz ama rakiplerimizde bizden iyi değil bizi eleştirirken niye sürekli renklileri övüyosum

Çevrimiçi Necmi

“Biz PSV ile oynasak sonuc farkli olmazdi” ve “Galatasaray bizden daha hazir” gibi sozlerde art niyet ararim ben, baska aciklamasi yok.

Sahaya cikan takimda asil mevkisi merkez orta saha olan tek futbolcusu Aytac Kara olan takimi bizimle ayni kefeye koyamazsin. Galatasaray’i gecen sana yarisa biz soktuk, lakin o takim ve bu maclarda cikan takima bakarsan Yedlin (ilk mac), Sarrachi, Gedson, Onyekuru ve Taylan eksikti.

Transferler yavas geliyor olabilir, bundan memnun olmayabilirsin. Ama kendi takimina sallamadan biraz mantik kullan.
çocuk kendi takımına sallamıyorki 🤔

Çevrimiçi Necmi

Hazır gs buysa hazır olmayan gsyi çok merak ettim 😂 fb hele canavar gibi geliyor bu sene perirea idmanlarda drone uçuruyormuş yav cidden saçma bir yorum fbyi izledin mi adamlar da 40 sdam var hangisini oymatsam diye deneyip duruyor fbnin en hazır hali 3.lük için banko aday olur o konuda haklısın bizde en hazır olmayan enn kötü kadroyuz neye göre kime göre bunları anlamadım ama hep olumsuz kötü yazmaktan bıkmadım mı senin yerine ben utandım evet biz hazır olmayabiliriz ama rakiplerimizde bizden iyi değil bizi eleştirirken niye sürekli renklileri övüyosum
üçüncü olur derken ts ye ayıp etmişsin🤔
Yada ne bilem gs yi ilk üçe girmez diye yorumlamış olabilirsin 😂

Çevrimiçi Mehmet57

“Biz PSV ile oynasak sonuc farkli olmazdi” ve “Galatasaray bizden daha hazir” bence gayet sallamak oluyor.

Herseyden ziyade Galatasaray da futbolcu kalitesini bir yana birak, sahada futbolun F’si okunmadi. Fizik guc desen yerlerde, kondisyon desen yok. Hayatimda gordugum en daginik, plansiz, sablonsuz takimi izledim bu iki macta.

Kalite acisindan nekadar kotu olursak olalim, en azindan Sergen Yalcin faktoru ile asla boyle oynamazdik.

Çevrimiçi Necmi

“Biz PSV ile oynasak sonuc farkli olmazdi” ve “Galatasaray bizden daha hazir” bence gayet sallamak oluyor.

Herseyden ziyade Galatasaray da futbolcu kalitesini bir yana birak, sahada futbolun F’si okunmadi. Fizik guc desen yerlerde, kondisyon desen yok. Hayatimda gordugum en daginik, plansiz, sablonsuz takimi izledim bu iki macta.

Kalite acisindan nekadar kotu olursak olalim, en azindan Sergen Yalcin faktoru ile asla boyle oynamazdik.
sen hollandadaydın değilmi arada türkiyeye gelmen lazım türkçeyi unutmaya başlamışsın 😂

Çevrimdışı Erman1903

Bu sezon dinamiklerinde büyükler arasında en düşük şampiyonluk şansı Gs'de bence. Trabzon'dan gerideler, 2-3 çok net transfer yapmazlarsa yarışın içinde olmaları zor.

Çevrimiçi Mehmet57

sen hollandadaydın değilmi arada türkiyeye gelmen lazım türkçeyi unutmaya başlamışsın 😂

Benimki yine iyi, benden beterleri var 😂

Çevrimdışı Çağrı Öz

Şükrücüm sinirlenme g.saray her zaman birinci favori. Marcao da 20 milyon dolar.

Çevrimiçi Necmi

Şükrücüm sinirlenme g.saray her zaman birinci favori. Marcao da 20 milyon dolar.
hakkını yeme luyundama da 15 eder ama 😉

Çevrimiçi Necmi

Bu sezon dinamiklerinde büyükler arasında en düşük şampiyonluk şansı Gs'de bence. Trabzon'dan gerideler, 2-3 çok net transfer yapmazlarsa yarışın içinde olmaları zor.
ermanım karıştırıyorsun tek büyük vardır öyle ler falan olmuyor

Çevrimiçi Mehmet57

Kafamda soru isareti kaldi simdi. Turkcem cidden okadar kotu mu?

Çevrimdışı Çağrı Öz

hakkını yeme luyundama da 15 eder ama 😉

Alessandro Nesta: “Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Luyindama”

Çevrimiçi Necmi

Kafamda soru isareti kaldi simdi. Turkcem cidden okadar kotu mu?
hahahha

Çevrimdışı Erman1903

ermanım karıştırıyorsun tek büyük vardır öyle ler falan olmuyor

Her ülkede olmaması gereken böyle vahim durumlar görülebiliyor maalesef...

Çevrimdışı Nazım Ar

Like butonu lazım foruma. :)

TD ve sistem değiştiren ve kadrosunda 30 tanesi yedekliği sorun yapacak 38 tane oyuncu bulunan fb ve 3 tane yabancı sağ beki olan, 6,5 milyonu vasat istatistiğinin yarısını duran toptan yapmış menajer şişirmesi bir romene gömen gs nin kadrosu tamamsa bu sene Şubat'ta şampiyon olmamız şaşırtıcı olmaz.

Çevrimiçi enderersoy15

Alessandro Nesta: “Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Luyindama”

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Barış Alper'de vursun kafasına şimdi. Hiç bir varlık gösteremedi ki aslında çok iyi adam. Ama gs o kadar plansız ki. Bizde çok iş yapardı. 1-2 seneye anadoluya döner eğer böyle düzensiz oynarlarsa. Oysaki bizde larinin yerine parlayabilecek bir adam olabilirdi.

Çevrimdışı Erman1903

Barış Alper'de vursun kafasına şimdi. Hiç bir varlık gösteremedi ki aslında çok iyi adam. Ama gs o kadar plansız ki. Bizde çok iş yapardı. 1-2 seneye anadoluya döner eğer böyle düzensiz oynarlarsa. Oysaki bizde larinin yerine parlayabilecek bir adam olabilirdi.

Yahu sal kardeşim o kadar iyi bir oyuncu değil o özelliği koşucu olması ve şut çekebilmesi ama büyük takıma uygun yapısı yok geçiş için daha iyi. Bizde Güven var işte aşağı yukarı Halil ayarında adam kendi evladımız.