2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1829976 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mrred

Satmayı düşünüyorsan bile düşünmüyorum diyeceksin, ticaretin ilk kuralı.

Ha bunlar düşünse de satamazlar gibime geliyor, o ayrı mesele.
Tekliflerin geldiğine pek inanasım gelmiyor ama umarım gerçekten geliyordur
The great gig in the sky

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bakalım ne karar çıkacak :)

Neresinden baksak bir şeyler tutmuyor... Sergen hocaya (ki başkanın dediğine göre imzada sorun olacağını düşünmüyor) danışıldı mı?  Nasıl bir kadro düşünülüyor, hangi oyuncular kalıyor/gidiyor/geliyor?

Diğer yandan da ''Önce Sergen Yalçın’la imza atılacak sonra transferlere başlanacak'' diye söyleniyor...

Hiç gereksiz bir kaos sürecindeyiz gibi...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Haberlere göre hoca Töre de kalsın demiş. Hasic de var. Ghezzal kalırsa sağa başka adam almaya gerek kalmaz bence. Kalmazsa bir tane iyi birini almamız şart. Sola da Larini yollayıp birini alırız.
Hasic hazırlık kampını kaçırıyor ve en iyi ihtimal Ekim'de dönüyor

Gökhan Töre 10 tam maç oynasa, yarabbi şükür denir.

Ghezzal'ı unutun artık, öyle biri yok gibi davranın.

Larin'i yollarsak, kac kanat gerekecek bu durumda?

Çevrimdışı can1903

ileride kötü niyetli insanlar bir menajerle bu kadar içli dışlı olmayı gelir önüne koyar. Hiç iyi bir şey değil.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sefaköykartali

Hasic hazırlık kampını kaçırıyor ve en iyi ihtimal Ekim'de dönüyor

Gökhan Töre 10 tam maç oynasa, yarabbi şükür denir.

Ghezzal'ı unutun artık, öyle biri yok gibi davranın.

Larin'i yollarsak, kac kanat gerekecek bu durumda?
Bence de en azından 2si as, biri rotasyonda iki kanatta birden oynayabilen birisi şart. Ghezzal + Kenan + bir kanat daha gibi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tekliflerin geldiğine pek inanasım gelmiyor ama umarım gerçekten geliyordur
Teklif falan yok zaten. Teklif olsa başkan sırtında taşıyarak götürür Larin' i gideceği kulübe.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı kaan1903

?s=21

Çevrimiçi Gökhan Kurt

TFF´den açıklama

"Covid-19 Pandemisi ve Süper Lig takım sayısının artışının olumsuz etkileri sebebi ile tüm kulüplerimiz için 2021-22 sezonunda kabul edilebilir sapma oranı %25 olarak kabul edilmiştir."

Neresinden baksak bir şeyler tutmuyor... Sergen hocaya (ki başkanın dediğine göre imzada sorun olacağını düşünmüyor) danışıldı mı?  Nasıl bir kadro düşünülüyor, hangi oyuncular kalıyor/gidiyor/geliyor?

Diğer yandan da ''Önce Sergen Yalçın’la imza atılacak sonra transferlere başlanacak'' diye söyleniyor...

Hiç gereksiz bir kaos sürecindeyiz gibi...
Hocayla haftasonu görüşüldü transferler hakkında bugün de yöneticiler görüşmüş bu kadar büyütülecek bir şey yok bence

Çevrimiçi Samet Ç

Transfer dönemi 1 hafta uzatılmış

Çevrimiçi Samet Ç

Townsend'i Ghezzal'dan daha çok istiyorum ama zor.

Çevrimdışı Erman1903

Bu hikaye gereksiz uzadı, eğer Beşiktaş'ı düşünüyorsa taraflardan biri ya da ikisi birden fedakarlık yapacak. Beşiktaşlı olmanız Beşiktaş olduğunuz anlamına gelmiyor. Olacağı varsa 2. oturmada çözülür daha neyin uzamasıymış bu olmuyorsa daha fazla görüşmeyin, işimiz gücümüz var.

Kadronun durumu bir süredir aşağı yukarı belli. Artık Larin'i de kalıyor olarak düşünüp öncelikle piyasadaki uygun yerlileri toplamak lazım. Ben direk Töre yerine Başsan, Montero yerine Kızıldağ/biraz yontarım diyorsam Çankaya vb alırım. Kenan'ı şu an tercih etmem, zaten Larin duruyor. Yedek santrafor yerli çok avam olur demiyorsam Dursun alırım. Ben demem ama oraya bir yabancı alıp farklı bölgeye hesapta olmayan bir yerli atmayı da düşünebilirim. Popüler isimlerle fazla uğraşmam, başkası farklı yapar. Önemli olan yapmak, doğru işi yaptıktan sonra başkası isterse kabul etmesin. Her şeyi hocaya sormaya gerek yok, onun zaten böyle bir beklentisi de yoktur şu anda. İyi kadro istiyorum diyor, transfer yapma demiyor herhalde, zaten şu an kontratı olmadığı için karışma hakkı yok.

Çevrimdışı can1903

Bu hikaye gereksiz uzadı, eğer Beşiktaş'ı düşünüyorsa taraflardan biri ya da ikisi birden fedakarlık yapacak. Beşiktaşlı olmanız Beşiktaş olduğunuz anlamına gelmiyor. Olacağı varsa 2. oturmada çözülür daha neyin uzamasıymış bu olmuyorsa daha fazla görüşmeyin, işimiz gücümüz var.

Kadronun durumu bir süredir aşağı yukarı belli. Artık Larin'i de kalıyor olarak düşünüp öncelikle piyasadaki uygun yerlileri toplamak lazım. Ben direk Töre yerine Başsan, Montero yerine Kızıldağ/biraz yontarım diyorsam Çankaya vb alırım. Kenan'ı şu an tercih etmem, zaten Larin duruyor. Yedek santrafor yerli çok avam olur demiyorsam Dursun alırım. Ben demem ama oraya bir yabancı alıp farklı bölgeye hesapta olmayan bir yerli atmayı da düşünebilirim. Popüler isimlerle fazla uğraşmam, başkası farklı yapar. Önemli olan yapmak, doğru işi yaptıktan sonra başkası isterse kabul etmesin. Her şeyi hocaya sormaya gerek yok, onun zaten böyle bir beklentisi de yoktur şu anda. İyi kadro istiyorum diyor, transfer yapma demiyor herhalde, zaten şu an kontratı olmadığı için karışma hakkı yok.
Ne hoca Beşiktaşlı hoca gibi, ne de yönetim Beşiktaşlı yönetici gibiler abi... İkisinin de yanlışı var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Bu yerli sınırlaması kalkmayacaksa iyi yerlileri toplamak lazım. Şahsi öncelik sırama göre yazacak olursam Kaan Ayhan, Salih, Kenan hatta Umut Meraş alsak hiç fena olmaz. Yerli iskeletimiz oldukça zayıf. Ondan sonra sağ kanada, 10 numaraya, santrafora yabancıları yerleştirirsin.

?s=20

Rosier ve Ghezzal olmazsa diye yeni oyuncularla görüşmek bizim için iyi. Ama bu arkadaş necidir acaba?

Çevrimdışı can1903

?s=20

Rosier ve Ghezzal olmazsa diye yeni oyuncularla görüşmek bizim için iyi. Ama bu arkadaş necidir acaba?
izlediğim kadarıyla öldürmez de güldürmez de.

Çevrimdışı can1903

Bu yerli sınırlaması kalkmayacaksa iyi yerlileri toplamak lazım. Şahsi öncelik sırama göre yazacak olursam Kaan Ayhan, Salih, Kenan hatta Umut Meraş alsak hiç fena olmaz. Yerli iskeletimiz oldukça zayıf. Ondan sonra sağ kanada, 10 numaraya, santrafora yabancıları yerleştirirsin.
Yerli Kaleci
Rosier - Kaan Ayhan - Vida - Rıdvan
Josef - Salih
Ghezzal(Townsend) - 10 - Kenan
Santrafor

Larin-Ljajic-Ersin ve Boyd' u satıp şöyle bir şey yapmak lazım.
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2021, 22:36:27 sefaköykartali ]

Çevrimdışı Erman1903

Ne hoca Beşiktaşlı hoca gibi, ne de yönetim Beşiktaşlı yönetici gibiler abi... İkisinin de yanlışı var.

İyi ki bir Allah yardım etti de puan puana şampiyon olduk.

Çevrimdışı can1903

İyi ki bir Allah yardım etti de puan puana şampiyon olduk.
Abi hocanın kadro planlamasında güçlü durmasına okeyim ama kulübün şartları belliyken uçup kaçmaya gerek yok. Para olsa canımız feda  :kop:

Çevrimdışı Erman1903

Abi hocanın kadro planlamasında güçlü durmasına okeyim ama kulübün şartları belliyken uçup kaçmaya gerek yok. Para olsa canımız feda  :kop:

Mezarlıklar vazgeçilmezlerle dolu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

O yerli sınırlaması mevzusu baskıyla kalkar. Ben bu kadar kulüp isterken kararda ısrar edeceklerini düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

O yerli sınırlaması mevzusu baskıyla kalkar. Ben bu kadar kulüp isterken kararda ısrar edeceklerini düşünmüyorum.

Ben de düşünmüyorum ama kulüpler tamamen serbest olsun demiyorlar, pandemi var şu an sınırlama olmasın diyerek erteliyorlar. Yani eninde sonunda bu sınırlamayı getirecekler. Bizim yerli kadromuz çok yetersiz.