2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş Tarih : 21.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Mustafa

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 25337 defa] 2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
27 [%93.1]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%6.9]

Toplam Oy Verenler: 29

Çevrimiçi Samet Ç

Sakala'dan sonra topu gereksiz yere çok havadan oynadık umarım Sakala'nın bir şeyi yoktur.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

Şu Gökhanı seyretmek zorunda mıyız biz ya? Allah aşkına hani 4 büyük kulüp toplanıp gerekirse lige çıkmayız falan diyordu. Çıkmayın arkadaş. Ciddi ciddi çıkmayın. Böyle saçma kural olmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

nsakaladan sonra kafa kalmadı kimsede
Ikinci yarinin ilk 10-15 dakikalik dilimi disinda zaten birsey oynamadik. Macin hakki beraberlikti.

Ersin’e de bravo, 90 dakika pek is dusmedi kendisine ama oyunun icinde kalip 1 puani kurtardi.

Bireysel olarak gununde olan bir tek oyuncumuz yoktu. 1 puanda iyidir

Çevrimdışı mrred

Rıdvanı gördünüz değil mi gençler ?

Uygulamalı olarak görmüş oldunuz işte. Futbol falan umrumda değil Nsakalaya bir şey olmasın.

Bu arada Ghezzal ve atiba çıkınca takım mahalle takımına dönüyor. Net bir şekilde bu belli oldu.

Ve maçın sonundaki pozisyon göz önüne alınınca beraberlik iyi sonuç
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu Gökhanı seyretmek zorunda mıyız biz ya? Allah aşkına hani 4 büyük kulüp toplanıp gerekirse lige çıkmayız falan diyordu. Çıkmayın arkadaş. Ciddi ciddi çıkmayın. Böyle saçma kural olmaz.
Sistemdeki tüm açıklar bu yerli safsatası yüzünden. İşte seviyeleri yerlerde oyuncuların. Daha ne görmek istiyorsunuz?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Gökhan maçın en kötü oyuncusu bak sonradan girmesine rağmen en kötü diyorum.

Bu adamın neyine güveniyor hoca anlamıyorum hala.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Ikinci yarinin ilk 10-15 dakikalik dilimi disinda zaten birsey oynamadik. Macin hakki beraberlikti.

Ersin’e de bravo, 90 dakika pek is dusmedi kendisine ama oyunun icinde kalip 1 puani kurtardi.

Bireysel olarak gununde olan bir tek oyuncumuz yoktu. 1 puanda iyidir
zaten uğursuz deplasman 3 senedir kazanamıyoruz orada, çok takmıyorum

milli takım arası gelsin toparlarız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

Ghezzal hiç iyi izlenim vermiyor sonumuz hayrolsun

Hiçbir şey olmaz. Yine çıkar içeri bi top keser, ya da içeri kat eder vurur bi tane, skoru yapar maçı alır. Geçen sene böyle bir sürü maçı var.

Çevrimdışı Erman1903

Keyifsiz başladı daha da keyifsiz bitti. Ne yapalım daha ligin başı, her şey kağıt üstünde durduğu gibi de durmuyor. Bu kadar keyifsiz bir maçtan 0 puanla da dönebilirdik. Hakem, hava, kondisyon farklı faktörler var fakat ligin başında bu skor kafa olarak odaklanmamız açısından iyidir. 

Çevrimiçi Necmi

nsakala çıkınca topu ileri taşıyan adam kalmadı
bu maç sergene yazar kenan sana geçen hafta ne verdide bütün golcülerini oturtup
ilk yarıyı yedin kazanan takımda bozulur kötü oynayanı oynatmazsın. iyice süre bitsin diye bekledi
oyuncu değiştirmek için
bu rıdvnla olmaz acil bir yerli sol bek almamız şart yoksa ilerdeki oyun kurgusunu çok bozarız

Çevrimdışı mrred

nsakala çıkınca topu ileri taşıyan adam kalmadı
bu maç sergene yazar kenan sana geçen hafta ne verdide bütün golcülerini oturtup
ilk yarıyı yedin kazanan takımda bozulur kötü oynayanı oynatmazsın. iyice süre bitsin diye bekledi
oyuncu değiştirmek için
bu rıdvnla olmaz acil bir yerli sol bek almamız şart yoksa ilerdeki oyun kurgusunu çok bozarız
Maçın ilk yarısı kenan maçın en iyi oyuncusuydu bir sürü link up yaptı sırtı dönük bağlantı oyunlarında çok etkiliydi.

Nkodou değil de Larin ile başlasak daha farklı olurmuş.
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred

ben topun bu kadar yerden sektiği maç bilmiyorum
bir büyük takım bu kadar havadan oynamaz
özellikle salih gereksiz top şişiriyor
atina’nın kaçırdığı pozisyon da mesela “ki atsa kendini penaltı pozisyon” topu indirmeye çalışırken defans gelip bozuyor seni

Çevrimdışı solar

takım kötüydü, olur böyle daha ligin başı. şahsımca asıp kesme gereği duymuyorum. umarım n'sakala'nın durumu iyidir.

Çevrimiçi tolga1903

Biz geçen hafta da iyi oynamadık rize çok kötü durumdaydı. Savunmada 5'li durup rosier ghezzal bağlantısını kestiğiniz an bitiriyorsunuz bizim takımı gaziantep deplasmanı iki senedir sıfırla dönüyorduk bu sene bir aldık canımız sağolsun nsakala'ya çok çok geçmiş olsun tekrardan.

Çevrimiçi mellfred

naakalaya geçmiş olsun korkuttu
gökhan ne rezilmişsin arkadaş bir tane olumlu işi olmadı
takım net hazır değil
larin’i beğenmeyiz  ama onsuz çok eksiğiz
ben bire birlerde welintonu beğendim çok top kesti
sağlık olsun

Çevrimiçi Necmi

Ridvana nolmus ?
birşey olmadı rıdvan bu
birçok insan gözünü kapatıp izliyor bizim çocuk ya
rakibi karşılamayı bilmiyor bir senedir söylüyorum bunu
acil bir yerli sol bek lazım bu takıma

Çevrimdışı Alparslan

Nsakala'nın hastaneye götürülmesinden sonra takım mental olarak da maçtan koptu bence. Ama bizim acil olarak Umut Meraş'ı almaya çalışmamız lazım. Sol bek çok sorun olacak gibi görünüyor. Yerli kuralı yüzünden Ghezzal sürekli böyle çıkacaksa işimiz çok zor olur.

Çevrimdışı mrred

Benim anlamadığım rakibin 5 li savunma oynacağını sağır sultan biliyor. Maça başlarken neden nkodou ile başladık.

Larin bek stoper arasında zaten sızma özelliği olan bir oyuncu nitekim girer girmez 5 kez topla ceza sahasında buluştu

5 li savunmalara karşı kesinlikle bu taktikle oynamalıyız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu garabet yerli kuralı varken de boşa para verip sekiz mekiz almayalım yabancı, baksana oynatamıyorsun bile takımı.

Çevrimiçi Necmi

ben topun bu kadar yerden sektiği maç bilmiyorum
bir büyük takım bu kadar havadan oynamaz
özellikle salih gereksiz top şişiriyor
atina’nın kaçırdığı pozisyon da mesela “ki atsa kendini penaltı pozisyon” topu indirmeye çalışırken defans gelip bozuyor seni
salih ve kenan ghezzali çok bozuyor
larin girince ghezzal toparladı bu seferde hoca çıkardı
salihin çıkması lazımdı
ghezzal çıkarılıp töre sokmak ne ya
beşiktaş kulübünün kapısının önünden geçmemesi gereken adam sahada oynuyor

Çevrimdışı Orhan_

Bunlar son kötü maçlarımız inşallah. Şu transferler bi otursun, birbirlerine bi alışsınlar. Ondan sonra göreceğiz bu takımı. Maç içinde bazı şeyler sinir ediyor ama daha 2. hafta ve hiç oturmamış bir takım var. Üstüne bir de bu tip hakem bozuntusu ve defans-kontradan başka bir bk bilmeyen bir takım olunca sonuç normal geliyor ve hatta 1 puan iyi bile diyebiliriz.

Hava aşırı sıcakmış galiba. Bu tff de duran, yemin ederim insan demeye dilim varmıyor, şahsiyetlerin ağızlarını burunlarını ellerine vermek gerekiyor. Nsakala'nın kılı zarar görürse sorumluları bu şeylerdir. Büyük geçmiş olsun...

Çevrimdışı GreenBook

Sergen sayesinde olan puan kaybına olan öfkem geçecek gibi değil
Salih den olmaz büyük takımda olmaz
Atiba bitik artık antrenörlük belgesini almalı
Welinton aşkı ise bambaşka bir trajik bir vaka olarak karşımıza çıkıyor hangi stoperi alırsan al onu kesmeyecek kadar saplantılı olmayı hiçbirşey ile izah edemezsiniz

Larin Belli bir dk dan sonra sen sözleşme uzatmayarak Beşiktaş’ı aklından çıkarmışsın bence gitmelisin dedirtti

Herşey Sergen e yazar ne yazıkki
Rakibi küçümseyen bir kadroyla çıkmamanın cezasını bu gece bu taraftar çekmemeli

Çevrimiçi tolga1903

salih ve kenan ghezzali çok bozuyor
larin girince ghezzal toparladı bu seferde hoca çıkardı
salihin çıkması lazımdı
ghezzal çıkarılıp töre sokmak ne ya
beşiktaş kulübünün kapısının önünden geçmemesi gereken adam sahada oynuyor

Salih şu an için bizim orta sahada aranan adam değil kimse kusura bakmasın. Ljajic gibi kullanmaya çalışıyor biraz öne atıyor etkinliği sıfıra düşüyor atiba salih josef orta sahası bizim hücum gücümüzü yarıya indiriyor. Töre konusundaysa sonuna kadar katılıyorum futbol bırakmış bu herifi hoca hala ne bekliyor merak ediyorum

Çevrimiçi 38life

Gökhan maçın en kötü oyuncusu bak sonradan girmesine rağmen en kötü diyorum.

Bu adamın neyine güveniyor hoca anlamıyorum hala.

Hoca burnunun dikine gitmeyi çok seven bir karaktere sahip. Mensah ısrarı, N'sakala ısrarı, Töre'den hala medet umması. Hoca bir oyuncuda pozitif bir şey gördüğünde o yönüne çok fazla odaklanıyor herhalde. Mensah'ın uzun bacaklarıyla dikine driblinge kalkıp tehlike yaratması, N'sakala'nın bir bek olarak bitmeyen enerjisi ve atletik yapısı, Töre'nin de topla rakip defansın üstüne gitmesi. Bu yönlerini beğeniyor belli ki ama bu özellikler bu oyuncuların tek özellikleri... Yetmez. Beşiktaş gibi bir kulüpte total anlamda iyi olmak zorunda bir oyuncu. Öteki türlüsü ufak kulüplerde olur. Tüm özellikleri vasat altı ama hızı müthiş bir oyuncu alırsın kanada koyarsın ufak kulüpte fark yaratır. Ama Beşiktaş gibi kulüplerde çalışmaz bu.