Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768800 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muslera'ya baskı yaparsan ayakları çok kötü ve saçmalaması garanti.

Çevrimiçi Mehmet57

Dedigim gibi, Fener set oyununda Gs’nin cok onunde. Dar alanda paslasmaya uygun oyunculari mevcut kadroda. Dzeko da kariyeri boyunca cok underrated bir santrofor idi, ama 2 ay once SL finalinde 11de baslamasi zaten kalitesinin delili.

Çevrimiçi Samet Demir

Dedigim gibi, Fener set oyununda Gs’nin cok onunde. Dar alanda paslasmaya uygun oyunculari mevcut kadroda. Dzeko da kariyeri boyunca cok underrated bir santrofor idi, ama 2 ay once SL finalinde 11de baslamasi zaten kalitesinin delili.
Bence ilerleyen aylarda Okan gider Fatih terim döner. Okan daha ilk maçtan hakemlere sallamaya başladı. Ayrıca gsde maaş konusuda epey sıkıntı olacak.

Bizde 2 çok iyi adam alıp, kulübeyi de güçlendirirsek fenerle kapışırız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Ravenman

Fener 10 kisile oynayan Antepten gol yedi ve durum 2-1.

:super: :super:

Bu Antep ve Pendikspor bence direk kumeye gider bu sezon.

Haydi Antep burada bir beraberlik al!

Çevrimdışı bjkozy

Pozisyonu gormedim ama “hedef 1 milyon penalti” kampanyasi basladi bile

Çevrimiçi Samet Ç

Gaziantep'in penaltıyı yediler

Çevrimiçi Samet Demir

Gaziantep'in penaltıyı yediler
Bizim başımıza gelse penaltıyı çalarlardı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uçan kaçanları görüyoruz. Hakemler olmasa puan alamayacaklar. Uçup kaçtıkları da olacak. Ama onlar uçana kadar bizim puan konusunda avantajlı konuma gelmemiz lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı COB

Skor bazlı yorumlar gerçekten ilginç oluyor.

Bir hafta uçan kaçan takıma bakın, ertesi hafta maç kazandıklarında kadro kalitesi kıyaslaması yapın. Gs ve Fb'nin ilk maçta zorlanmaları doğal, puan kaybetmeleri de doğal ama bu durum kadro kalite ve derinlik olarak önümüzde oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Çevrimiçi kartalizma190399

Bir hafta uçan kaçan takıma bakın, ertesi hafta maç kazandıklarında kadro kalitesi kıyaslaması yapın. Gs ve Fb'nin ilk maçta zorlanmaları doğal, puan kaybetmeleri de doğal ama bu durum kadro kalite ve derinlik olarak önümüzde oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Bizim kadro'yu onlarin kadro'suyla esit gorecek kadar fanatik yorum yapanlar var. Ben cevap yazmiyorum bile.

Çevrimdışı annoca

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
şaka mı bu. greenwoodu mu aldılar gerçekten.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
şaka mı bu. greenwoodu mu aldılar gerçekten.
27 milyon nerelerinden çıktı yuh
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ilginç gs forumundada bizim kadro kalitemizin onlardan üstün olduğu söyleniyor duvar gibi orta sahaları var diyorlar bence haklılar ligin en iyi orta sahası bizde kanatlarıda bizden iyi diyorlar haklılar ne diyeyim ben ekleyeyim beklerimiz ve kalecimizde daha iyi mertin yerli olması bir adım öne çıkartıyor yerli kaliteleri iyi değil ve senden bir fazla yerliyle oynayacaklar hadi abuyu denk tutalım ben tutmamda talisca gelecek diye ödleri kopuyor
İşin gerçeği kimin iyi olduğu sahada belli olur bizdeki sorun kalite değil bunu atlamayalım bizim korkumuz sakatlık ingiliz milli oyuncuyu almışsın hırvat milli oyuncuyu almışsın kalitesinide gördük bizde stoper sıkıntı çıkarabilir talha gelirse sıkıntı olmaz bir lider stoper alırsak bir iki tanede kulübeye transfer yaparsak ligdede avrupadada yürür gideriz
Renkliler raşitsa için oynamadığı maçta hücum yapamıyorduk diyor seriyi onun sayesinde yakalamışlar ben izlemedim bilmiyorum ama ağlamayanı yok komşunun tavuğu kaz görünür

Çevrimiçi Samet Ç

Bu gese kimle savunma yapacak

Çevrimiçi Samet Demir

Bu gese kimle savunma yapacak
Gs kimi alırsa alsın bence potada kalamayacak. Hem okan yüzünden hemde daha ilk maçta hakem arkasına sığındılar,   birde maaş konusu oyuncular arasında epey sıkıntı bu durumu hocacıkları da kotaramıyor.

Çevrimiçi Necmi

Gs kimi alırsa alsın bence potada kalamayacak. Hem okan yüzünden hemde daha ilk maçta hakem arkasına sığındılar,   birde maaş konusu oyuncular arasında epey sıkıntı bu durumu hocacıkları da kotaramıyor.

maaş konusu bizdede sıkıntı olacak gibi

Çevrimiçi Samet Demir

maaş konusu bizdede sıkıntı olacak gibi
Onlarda okan bizde Şenol hoca var. Bu konularda güveniyorum kendisine

Çevrimiçi Samet Demir

Ramos ekürisi Necipi görünce ne yapacak sizce? :) Talha keşke sakatlanmasaydın be olm.

Çevrimiçi Samet Demir

Bizim uçak Genevaya uçuyor şuanda

Çevrimiçi Talisca1903

Onlarda okan bizde Şenol hoca var. Bu konularda güveniyorum kendisine

karşısına alır iki konuşur dilde yok tercüman aracılığıyla daha da bir çetrefilli olur kelimeler kafayı yakan çıkar dışarı
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2023, 16:23:09 Talisca1903 ]

Çevrimiçi murat

Bizim kadro'yu onlarin kadro'suyla esit gorecek kadar fanatik yorum yapanlar var. Ben cevap yazmiyorum bile.
evet kadroları geniş ama bizdeki önemli mevkilerdeki kalite ve takım olma mücadele vs aradaki farkı kapatır.

Çevrimiçi kartalizma190399

Su golun var'dan donmemesi skandal.
Yonetim insallah sessiz kalmaz bu sene gecen seneki gibi.
Midem bulandi.

Çevrimiçi Mehmet57

Cok kotuler. Gercekten ne oynadiklari belli degil, sahada kafasi kopmus tavuk gibi kosup karambole oynuyorlar.

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu icardi'den filan cacık olmaz.