Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768551 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

?t=Tz0bPS11JVkCH0K3MOVktA&s=19

Kafayı yemek üzereyim. Bizim sayın başkanımızda devre arası aldığımız adamları yeni tranafer olarak düşünebiliriz diyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım bir an önce 18 takıma düşürürler.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Doğukan E.

?t=Tz0bPS11JVkCH0K3MOVktA&s=19

Kafayı yemek üzereyim. Bizim sayın başkanımızda devre arası aldığımız adamları yeni tranafer olarak düşünebiliriz diyor.

Bide tadic eklendi oraya

Çevrimiçi Samet Ç

Livakovic'i de aldı fener.

Çevrimiçi Samet Ç

Livakovic'i de aldı fener.
Zaha'yı da alacaklar bir sürpriz olmazsa.

Çevrimiçi levitate

Zaha'yı da alacaklar bir sürpriz olmazsa.
6.5 milyon maaş 5 milyon imza parası diyorlar harbi gözü karartmış ali koç
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

6.5 milyon maaş 5 milyon imza parası diyorlar harbi gözü karartmış ali koç
Bu sefer kalite peşinde sağa sola bakmıyor bu sene gsden öndeler bence şampiyonluk yarışında.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu sefer kalite peşinde sağa sola bakmıyor bu sene gsden öndeler bence şampiyonluk yarışında.
şuradan da tokatlarsak varya

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi Samet Ç

şuradan da tokatlarsak varya
Keşke ama imkansız bunlar Şenol hocanın eline en son bitikleri verecekler bari Willian, Sanchez, Moura gibi hala daha bizim ligde iş yapacak adamları alsalar Şenol hoca onlardan katkı alır ama Hazard, Isco falan yaparlarsa batarız.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

gs daha fred, sow, kamada falan kovalıyormuş

yani kaliteli isimler eyvallah ama kadroyu bu kadar şişirmenin amacı ne, rotasyonu nasıl yönetmeyi düşünüyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Zimbru çok zayıf ama Tadiçte harika oynuyor şu an itibari ile

Çevrimdışı Doğukan E.

Zimbru çok zayıf ama Tadiçte harika oynuyor şu an itibari ile
Zimbru aşşırı kötü bide tadicin başlangıçta karşısına ters ayaklı beki vermişler otoban yaptı

Çevrimiçi Samet Demir

Tadic büyük balık olmuş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Tadic büyük balık olmuş.

alexis yada coutinho yapmalıyız

Çevrimiçi Samet Demir

alexis yada coutinho yapmalıyız
Yeterli değil ileriye 4 adam almamız lazım. En kötü ihtimalle 3.

Çevrimdışı Nazım Ar

Tadic belliydi, bu adam oynar topunu ama rakip de çok fikir veremez, biz de oynasak Muleka 2 tane tıklatırdı.

Çevrimiçi Talisca1903

Tadic belliydi, bu adam oynar topunu ama rakip de çok fikir veremez, biz de oynasak Muleka 2 tane tıklatırdı.
Mulekayla Raşit ve Ersin’i bir satabilsek ne harika olur

Çevrimiçi Talisca1903

Tadiç iyi evet ama DZekoda zerre motorik özellik kalmamış kağnı gibi çok hantal Batshıayide hızlı ama avel avel goller kaçırır Fener tekrardan golcü  ve defanstan yatacak loserlik kanlarına işlemiş

Çevrimiçi Samet Demir

@Talisca1903

?t=FdMeQq9osL1cVZ6DYCPg9Q&s=19

Çevrimiçi Necmi

Mulekayla Raşit ve Ersin’i bir satabilsek ne harika olur
raşit sakat sakat oyuncuyu kim alır. Alacak dünyada tek kulüp var zaten onda oynuyor :D
ersini karpuz tezgahına bile satamayız kaleciliği bıraksın başka mevkide oynasın diyeceğim ama adamda ayakta yok
gençken meslek değiştirsin beşiktaştan kazandığı sermaya olur nasılsa
mulekayı neden satıyoruz gol atmaya başladı gerçektende golcü biri sanki satıpda yerine daha iyisini alabileceğiz
yarın abuş sakatlandı yada afrika kupasına gitti kimi oynatacağız yerine cenkemi güveneceğiz
hazırlık avrupa derken çıktığı her maç gol attı daha ne yapması lazım
acayip ön yargılı bir taraftarız
sen biliyormusun talisca oynarken forumun yarısı ona sövüyordu gönderilsin diyordu neden biliyormusun orta sahada iyi değilmiş
gol atması maç kurtarması kafi gelmiyordu. şimdide sana mulekanın gol atması kafi gelmiyormu geçmişine bakarak konuşuyorum dersen gerçekten geçmişine bakacaksın geçen yıl bizdeki performansına değil bizdede çocuk atıyordu gollerini gol atarken kesildi takımdan
cenke yer açmak için sonrada emanet forma verildi çok şey beklendi emanet diyorum kanat oynatıldı çünkü oda bölük pörçük
bu sene şansı hak ediyor iyide başlangıç yaptı kaldıki bu yönetim göndersin onu yeri ya boş kalır yada seviye olarak daha düşük bir profille doldurulur.

Çevrimdışı Ravenman

Samsunspor Ihattaren'ı aldı 4 yıllığına.

Göreceksiniz ligi süpürecek.

Çevrimiçi kartalizma190399

Ihattaren mevcut kafa yapisiyla anca kebapcilari supurur. Tamamen bitik adam.
Bu tur oyuncularin Turkiye'ye getirilmesi utanc verici, ulkemizin futbol anlayisinin ne kadar berbat oldugunun net gostergesi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Futbolu bırakmış birine böyle yazılması Türkiye liginin ne kadar kalitesiz olduğunun bir göstergesi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★